VELKÁ SOUTĚŽ o HiPP výrobky za 100 €

lidka_hipp
15. feb 2016

Slíbila jsem vám soutěže, a tak je mou milou povinností odstartovat naši opravdu VELKOU SOUTĚŽ o HiPP výrobky za 100 €!!! Jedna z vás bude mít obrovské štěstí a dostane balík se spoustou dobrot a voňavé kosmetiky HiPP 🙂 Protože vyrábíme kvalitní dětskou výživu, a to nejen mlíčka HiPP Combiotik, ale také kaše, ovocné příkrmy, zeleninové příkrmy nebo chutná menu pro malá miminka i větší děti, zadání naší soutěže je jednoduché. Stačí sem do diskuse nahrát jakoukoliv fotografii svého miláčka s jídlem a napsat, co mu nejvíc chutná 😀 Na konci týdne pak vybereme jeden vítězný snímek 🙂

sunibrutal
15. feb 2016

tak moj mladsi syncek rád papá, a hocico 😀 mrkvu, masko, chlieb, jogurty ....vsetko mozné (nastastie aj zeleniny, ovocie atd.) ! no ale super mnamka je napr. : cerstvo pecené medovniky u babky (1.foto) alebo 1. narodeninová torta (2.foto) . Starsi neni velky pakác, ale zas rád pomáha v kuchyni (3.foto) , no ale tortu si dá aj on (4.foto)

evulienkaslx
15. feb 2016

prve prikrmy 🙂 teraz uz je velkacka, papka pekne vsetko, ale Hippky lubi stale 🙂

zuzana2302
15. feb 2016

Ahojte, tak mi spapame naco mame chut ale chlebik nam velmi chuti... 🙂

dorotka66
15. feb 2016

Najviac mi chuti mamina strava - cuketa, ryza a kuriatko. Ale ked mama nestiha mame v zasobe bio mnamky 😀

jael79
15. feb 2016

najprv to bolo mliečko, potom nesmel chýbať rohlík....no a teraz, všetko a to doslova, hlavne nech je dostatok 😝

anny1984
15. feb 2016

Hoci je naša bambulka už väčšia (toto je z leta 2015) stále papá najradšej sama. Vyhrávajú rôzne keksíky a arašídové chrumky 🙂

sisi208
15. feb 2016

len som ochutnal 😀 nasmu malemu najviac chuti z ovocia hrozno, mandarinky a jablka 🙂 a zo zeleninky asi vsetko, musim povedat, ze je to papkac 🙂

hotacka
15. feb 2016

najviac nam chutia sladke dobroty 🙂

foolie
15. feb 2016

Ja mam rad vsetko co mi mamka navari najviac zeleninovu polievocku zo zeleninky z nasej zahradky. A kedze sme hladosi Ja Samko sesternicka Zoe a pred tyzdnom pribudol dalsi hlados Leo o vyhru by sme sa postarali 🙂 teda nase bruska 🙂

dianuela
15. feb 2016

Našej Olivke chutia keksiky 🙂

zaza26
15. feb 2016

Spoločný obedík 🙂 Naši chlapci maju radi polievky-najviac vyvar so zeleninou a slizikmi,rozne omacky, jogurty, jablka banany hrusky,mrkvicku cerstvu napr., a z maskrt dru tycinky ci keksiky sunarka 🙂 zemlovku aj cestoviny,ci kašu zemiakovu, krupicovu 🙂

fazulka17
15. feb 2016

Jednoznačne sú to palacinky za sladko alebo na slano to jej jej jedno. Jedla by ich každý deň niekoľko krát do dňa.

gabika121
15. feb 2016

Nasej malickej zatial iba mliecko ...tesime sa na kasicky od HIPP....😉
Som rada, ze je vyziva, ktora nam sadla

andyddd
15. feb 2016

My máme najradšej mäso a jablko

jajkav2
15. feb 2016

My sme práve začali s kašičkami a veľmi nám chutia

lyrrya
15. feb 2016

My s prikrmami stale len zaciname. Moja babulka spapa naraz 3mini lyzicky prikrmu. Ak chuti,tak dokaze spapat cca 3PL prikrmu. Tuto nedelu ale skusala masko. Muz chova zajaciky, tak takto zuvala zajacinku 😉

monika11m
15. feb 2016

Lukaskove oblubene je zatial mliecko!

vvia
15. feb 2016

Sutaz ako stvorená pre nás 🙂 Sme vysoko Hipp pozitívní 😀
Kedze som prisla pre pobyt v nemocnici o vacsiu cast mliecka, papane Hipp Combiotik, velmi by ma preto potesila tato vyhra, kedze malemu ocividne chutí 😀 😀 😀
nehovoriac o tom, ze onedlho nas cakaju prve ochutnávky jedla.
Posielam foto so starsou dcerou ako pomaha krmit 🙂

majjka4
15. feb 2016

Najradsej mame zeleninku

bibinka78
15. feb 2016

Aj ked som velky skusam pomali nove chute lebo mam brusko trosku neposlusne.Najradcej mam mliecko od mamicky a velmi lubim mrkvicku s tekvickou ♡

daniela_1_
15. feb 2016

Moje vsezravce spapaju takmer vsetko co som rada kedze nevymyslaju..najviac vsak miluju korbaciky a kapusticku

leho29
15. feb 2016

Naša malá Katarínka má rada úplne všetko ... Najradšej halušky s mäskom , ovocie a ovocné kapsičky keď chodím s bratmi na turnaje ... 😁

aaddiikkaa
15. feb 2016

My zaciname s príkrmami a hned taketo dobroty 🙂)

ivanka46
15. feb 2016

Chuti mi mliecko, prikrmy, ale aj cajik od hipp 🙂

vkusnamoda
15. feb 2016

Mňam mňam najradšej mrkvičku od HIPP mám 🙂

ivankaberrynka
15. feb 2016

❤ Najradšej papám úplne sama len za pomoci mojich rúčok 😉 A chutí mi zatiaľ všetko, no najviac asi brokolička ❤

monula20
15. feb 2016

😊😊😊

jabucko
15. feb 2016

Maxi má veľmi rád masko. Mäsové príkrmy zblajzne len taký fukot. A zbožňuje chrumky. Spenatove, mrkvove, cviklove. .. je jedno. Tým ho viem na chvíľu "uplatit " q je ticho 😁😂😂😂

lenkaplienka
15. feb 2016

U nas uz dlho najoblubenejsia kombinacia: palec s chrumkou

glumdolf
15. feb 2016

U nás už fičí mäsko 🙂