Sú vám viac sympatické malé alebo veľké značky?

dada_humana
9. feb 2015

Aké detské menej známe značky poznáte?

liebling98
9. feb 2015

@dada_humana trochu nerozumiem otázke. Značky čoho? Oblečenia, kočíkov, obuvi, autosedačiek, plienok, mlieka, kozmetiky, prikrmov?

meluela
9. feb 2015

@dada_humana zalezi o čo ide ... z oblecenia mam rada slovenske znacky ... teda ako-ktory produkt ... tricka som zatial nenasla dobre, ale gate, pyzamka a teplaky vedia sit super
z potravin su mi sympaticke produkty kde viem co najviac o povode produktu ... desia ma koncerny typu unilever od ktorych si mozem kupit sampon v troch brandoch aj mazanie na chleba ...
u vela vyrobkov preferujem europskych vyrobcov, ak sa este vobec daju najst a tiez sa mi paci ked je firma rodinna ... napr. rakuske hrnce riess su uz sice vacsia firma, ale stale v rukach tej istej rodiny ktora mysli aj na nieco ine nez zisk v najblizsom roku
treba co najmenej podporovat velke firmy s kapitalom neznameho povodu ktoreho posobenie skodi celej planete

dada_humana
autor
9. feb 2015

@liebling98 Čohokoľvek, ale hlavne detičkovské 🙂

dada_humana
autor
9. feb 2015

@liebling98 tema nie je obmedzena na mlieko 🙂

meluela
9. feb 2015

modelko - gate, teplaky
tinko - teplaky

liebling98
9. feb 2015

@dada_humana mňa u potravín v prvom rade zaujíma kvalita, snažím sa preferovať slovenské výrobky, prípadne české, nemecké, rakúske. Snažím sa vyhýbať poľským potravinám. Čo sa týka spotrebného tovaru, dôležitejšie ako značka je pre mňa pomer cena-kvalita. Pri autosedačkách sa opieram o výsledky Crash testov (napr čo robí ADAC).

dada_humana
autor
10. feb 2015

@meluela modelko, to nepoznám, pozriem, ďakujem ta tip