Prečo ste si ešte robotického pomocníka nekúpili?

ivan_irobot
14. okt 2017

Konečne po náročnom týždni prišiel víkend. Celá rodina doma a pravdepodobne aj kopa plánov, ako stráviť spoločné chvíle. Pre mnohé rodiny je to aj čas "vypadnúť" za nákupmi. A vlastne, prečo ste si ešte žiadneho robota doposiaľ nekúpili, keď na celom svete sa predalo už viac ako 20 miliónov iRobotov?

karmen118
15. okt 2017

@ivan_irobot Aj za 300e irobot, je síce fajn, lenže ak žijete momentálne len z jedného platu + poberáte rodičák, na krku hypotéka na byt, tak vám naň aj tak neostanú financie a brať si niečo na splátky, ak s tým, čo máte ltt zvládnete žiť od výplaty k výplate a snažíte sa aspoň trošku odložiť dačo bokom na nepredvídateľné výdaje (čo sa aj tak nepodarí každý mesiac), je samovražda 😖

tony_tony
15. okt 2017

chcem si irobot kupit odkedy mam dieta, no cakam kym sa prestahujeme 🙂 ja som mala nan super recenzie este skor ako sa objavil tu na MK, my mame dost minimalisticky zariadeny interier bez kobercov a prahov medzi dverami, ale v meste sa vela prasi a kludne by som mohla upratovat aj kazdy den nebolo by to tip top, takze za mna je to urcite velka uspora casu a energie kazdej mamy, testy som citala zbezne len skoda, ze vsetky recenzie su len na jeden model ked ich je tolko, mne by sa pacilo a hodilo aj nejake porovnanie aby som vedela pre ktory model sa rozhodnut 🙂

dskjhfdlkdjhl
15. okt 2017

@evamarek77 jasne, prerobit byt, vymenit nabytok, aby "pan vysavac" mohol ukazat, co dokaze😀

katinka71
15. okt 2017

my uz mame druhy irobot v priebehu 6 rokov a sme spokojni

werka_t
15. okt 2017

pretoze sa s nim nedaju povysavat sople detom... 😋

veronicka88
15. okt 2017

Ja mám roombu 620 rok;)je to najnižšia trieda...a koberce vysávanie už len s ňou...vysoký vlas takto ručne nepovysavam...nedala by s ju nikomu ani za milión...kým sa naranajkujeme v sobotu mám povysavanu obývačku,spálnu,kým sa pobaliť na výlet tak detskú izbu...kuchyňu a chodbu kde mám podlahu vydávame normálne keď mám čas a chuť a keď treba...ja som maximálne spokojná!

haidi
15. okt 2017

Lebo za tie peniaze by som sla radšej na dovolenku alebo investovali by som niekde inde ako pravdupovediac má ho švagrina a nevie si ho vynachváliť ja som skôr za ručnú prácu, ktorú si sama spravím a viem ,že je to na 100% .

ivan_irobot
autor
17. okt 2017

Ahojte baby, dnes ráno ste mali do internej pošty dostať exkluzívnu ponuku iRobot. Pokiaľ vám neprišla, nech sa páči, uverejňujem ju aj tu.
Nákup je potrebné zrealizovať cez nášho eshop.iRobot.sk a pri vybranej Roombe zadať zľavový kód uvedený v ponuke. Ponuka platí do 29.10.2017 👍

mom311
17. okt 2017

@ivan_irobot aky je rozdiel medzi 960 a 980 okrem vydrze baterie?

ivan_irobot
autor
18. okt 2017

@mom311 Ahoj, rozdiely sú tri: Roomba 980 má výdrž batérie 2 hodiny a Roomba 966 má 75 minút. Každá z nich sa pri vybití ide nabiť a pokračuje z miesta, kde skončila. Druhý rozdiel je, že Roomba 966 nemá funkciu Carpet Boost (na koberci automaticky zvýši dvojnásobne výkon). No a Roomba 980 má v balení dve virtuálne steny a 966tka iba jednu. A potom ešte farba robota 😉

mom311
19. okt 2017

@ivan_irobot este jednu a uz fakt naozaj poslednu otazku. 😊Aky ke rozdiel medzi 966 a 960,lebo na vasej stranke som nenasla ziaden okrem toho,ze 966 nie je na sklade

ivan_irobot
autor
19. okt 2017

@mom311 Ahoj, rozdiel je iba vo farbe a v tom, že na 960tku máme pre baby z Modrého konika super akciu 😉 Inak sú to totožné modely (rovnaké funkcie, rovnaké balenie).

mom311
19. okt 2017

@ivan_irobot dakujem. Uz je objednana. 👍🏻😊

ljjuro
30. mar 2019

@sissy27 / na prvej strane Dakujem 🙂 Uvazujem nad kupou a hladal som tu nejaku temu ohladom automatickeho vysavaca/ roboticky vysavac. A myslim si ze si mi pomohla najviac 🙂)

kikina84
16. jún 2019

Preto lebo vacsina starych bytoviek ma prah a cez ne vysavac neprejde? 🤔 blba otazka,blba odpoved 🤦‍♀️

erikavesela
16. jún 2019

@kikina84 nas prejde...

kikina84
17. jún 2019