Mamy majú konečne svoj seriál!

lucka_tvjoj
Moderátor
3. sep 2018

Ahojte mamičky...

Toto je môj prvý príspevok na Modrom koníkovi, mám trošku trému. Ale o iné som sa chcela s vami podeliť 🙂

JOJka na jeseň pripravila seriál špeciálne pre vás, pre mamy. Seriál je voľne inšpirovaný knihou Kristíny Tormovej SOM MAMA, ktorú isto poznáte. Spúšťame ho v stredu, 5. septembra o 20:35 v dvoch častiach za sebou a som veľmi zvedavá, ako sa vám bude páčiť.

O seriáli si môžete prečítať tu: https://www.joj.sk/som-mama/o-seriali.

Páči sa vám námet seriálu SOM MAMA?

dajda459
5. sep 2018

Knihu som dostala keď dcérka mala 5m. V knihe som sa našla. Ja čo nečítam knihy,som ju ,, zhltla" za dva dni,aj to lebo som nemala toľko času,inak by bola prečítané za deň. Seriál zatiaľ má.moc neoslovil. Uvidím, možno to bude zaujímavejšie,keď budú deti na svete ;) ale držím seriálu palce 👍

erinne
6. sep 2018

@zaraforme no mna to nechyti, cobejovu neznasam odjakziva, neviem preco, ale stoja mi z nej vsetky chlpy, aj tie co nemam 😀

blackcat8885
6. sep 2018

Seríal sa mi páči pozeral ho aj manžel 😊 Máme 3týždnove babo tak spomienky na tehotenstvo sú čerstvé

extempore
6. sep 2018

@erinne strašne vyplastikovaná je, je to príklad ženy, čo nevie starnúť s noblesou..

mishkamishka
6. sep 2018

my sme pozerali, celkom fajn, aj sme sa sem tam zasmiali... da sa.

verini
6. sep 2018

mne sa to zdalo také silené a trápne .nedopozerala som vôbec.. škoda. čakala som od toho viac..

xxxkatka
6. sep 2018

Z prvej časti sklamanie. A kedze na zaklade prvej casti druhu pozerat nebudem, je to vyriesene. Chybala tomu lahkost, spontannost, prirodzenost, humor bol sileny, dialogy robili asi studenti...Skoda, malo to potencial, ktory nebol vyuzity.

rude_baby
6. sep 2018

Dala som tomu vcera sancu ;) ale ako som cakala, nic moc... Akurat tak ta hlaska o neadoptovanom decku z Kambodze sa mi pacila 😀 dakujem, uz neprosim 🙏

adrianka22
6. sep 2018

Mne sa to páčilo

kamila7125
6. sep 2018

Pozerala som aj nie...tak skor pocuvala...dalo sa ale akosi ma to nenadchlo tak ako som cakala...az na ten zaver...som zvedava co pan bankar spravi a ako sa to este zauzli...za mna hodnotenie 50 na 50...ale kedze som tehu a sedim doma na riti tak si pozriem s nudy aj buduci diel 😉😊😙

sebastian2009
6. sep 2018

Za mňa to bolo zaujímavé vtipné uvidim ako sa vyvinie príbeh pokračovania či bankár príde za ňou alebo sa stretnú už sa teším na stredu škoda že len každy týždeň to budú dávať.

kim_rossi_stuard
6. sep 2018

bankar, sexos....a presne takyto typ chlapov sa mi paci..dobrak od kosti, co sa v realom zivote dost strati, aj ked je na vysokom poste 😉

sisaka
7. sep 2018

Tak ja z nudy na nočnej som si to pozrela, s optimizmom, že po dlhej dobe sa pozriem na nejaký slovensky seriál, ale teda ledva som to dopozerala. Hlavná postava na mna nepôsobí ako 30nicka, ale skôr ako nejaká nezodpovedná puberťáčka s infantilnými prejavmi, maximálne nesympatická. Herecké výkony su na úrovni scénok zo stuzkovych, staršia generácia musí plakať, ak ma odvahu pozrieť si výkony svojich mladších kolegov.

xxxkatka
7. sep 2018

@sisaka presne, aj mna hlavna postava neskutocne iritovala, posobila mna na nesympaticky a to som mala Kristinu predtym celkom rada...

dennkka
7. sep 2018

Za mňa seriál fajn, príjemná oddychovka, veľmi sa páčil Jiří Havelka 🙂

alexia11
7. sep 2018

No za mna nula bodov, nemalo to ani hlavu ani patu, dialogy onicom, herecke vykony taktiez slabota a ani som to nedokazala dopozerat do konca a radsej som to prepla. Dalsie diely uz ani nebudem pozerat.....

dennkka
7. sep 2018

@extempore videla som Einsteina, Bohému, sledujem Zahradnictví, pozerám veľa dokumentov, veľa čítam( nie ženské romány), ale nemyslím si ,že keď si pozriem takúto oddychovku, tak ohlúpnem a vychovám hlúpe deti

emboska
7. sep 2018

@extempore Ahoj, takmer so vsetkym suhlas, i ked velmi drsna forma pisania✌️🙂 Pozrela som si prvu cast (chvilu pri zehleni) lebo naozaj verim, ze raz aj nase serialy budu dobre a vzdy im budem davat sancu (treba sa asi na niecom ucit), ale neslo z toho na mna vobec nic...iba velke nerealisticke klise a mozno snaha kopirovat Dennik Bridget Jones, lebo je to “istota” (Bridget bola pre mna originalna). Vobec mi nevadi ak to bude mat velku sledovanost (pre niekoho to moze byt fajn oddychovka s oblubenymi hercami) len dufam, ze mladsie baby a popripade buduce maminy nebudu brat tie situacie v seriali ako jedinu realitu, ktora sprevadza materstvo. Lebo som sa s tym uz zial stretla. Nastastie v okoli vidim vacsinou maminy laskave, vdacne, prirodzene obetave, takze verim, ze tieto “prirodne” nastavenia zien nepokazia taketo serialove scenky 🙂 peace A prosim, ako sa vola presne ten serial o Einsteinovi?

emboska
7. sep 2018

@dennkka suhlas🙂

abbey1
7. sep 2018

@sisaka Starí, mnohí už nebohí, pani herci by veru zaplakali nad týmito súčasnými pseudohercami- celebritami. Ja už ani šancu nedávam slovenským seriálom. :(

alenky
7. sep 2018

Dneska som si z nudy prepla archiv ked deticky spinkali, nakoniec som si radsej zdriemla aj ja :D z mojhu pohladu to nemalo ziaden dej dokonca ani uroven, amaterske herecke vykony. Hnevala som sa na panelak, burlive vino a pod.slov.serialy ale toto bolo skutocne zatial najhorsie co moje oci videli.

elviku11
7. sep 2018

Mňa nenormálne štvalo, že sa vykaslala na tú tortu a neodniesla ju na oslavu, aj keď vedela ako sa na ňu deti tesia

dennkka
7. sep 2018

@emboska práve dnes začína na čt2 - genius einstein

filange
7. sep 2018

@dennkka výborný, výborný seriál, doporučujem všetkými desiatimi 🙂

filange
7. sep 2018

Inak, dovolím si pridať jednu recenziu na seriál z csfd:

Mladá Farkašová - v reálnom živote - porodila a v návale popôrodnej eufórie (alebo depresie?) nadobudla dojem (podobne ako Urbaníková), že teraz už môže zasvätene "filozofovať" o živote. Neviem čo na to ženy, ale pre mňa bolo sledovanie utrpením. A ani moja drahá polovička sa v tom našťastie nenašla. Takže na slovenské pomery vraj výrazný nadpriemer? "Leda ve snu." Oslava povrchnosti, postupujúcej hodnotovej degenerácie a sebaklamu o tom, že toto je vraj humor. Farkašovej odporúčam vystúpiť z okruhu svojich rovnako postihnutých kámošiek a vyraziť do slovenskej reality v ktorej žijú ozajstné matky. Garantujem jej, že pokus o (ževraj) humor ju okamžite prejde. Navyše po filmárskej stránke je to nefalšované odpadové peklo.

ebi88
7. sep 2018

@dennkka deti mozno nevychovas hlupe ale ty zhlupnes, a to kazdou jednou minutou takejto “sracky” ... 🙂))

dennkka
7. sep 2018

@ebi88 ďakujem pekne za názor, ale ja o svoj mozog starosť nemám 😉

sylvie
8. sep 2018

zo zvedavosti som si z archivu pozrela prve dve casti, no cakala som nieco ine.. nechapem preco z hlavnej hrdinky urobili pripecenu kravu.. humor v seriali velmi sileny, castokrat prestreleny.. urcite si najde svojho divaka, no ja nim zrejme nebudem..

jana_eyre
8. sep 2018

som mama, ale nastastie svoje serlialy uz davno mam a su uplne ineho zamerania.. na toto som videla uputavku, to mi stacilo 🙃🙃

cichlida
8. sep 2018

No knihu som necitala, tricka tiez nenosim, a videla som cca 15 min. Pre mna tragedia, cele zle.