SÚŤAŽ s týždňom Kura Kráľovské

timotej_hsh
12. dec 2016

Milé ženy, žienky, ženičky,
prinášame vám chrumkavú možnosť vyhrať kurz varenia v Škole varenia pre gurmánov v Svätom Jure a mnoho ďalších pekných cien! ❤❤❤

Zapojiť sa do našej súťaže môžete od 12. 12. 2016 do 17. 12. 2016, a to zverejnením fotografie pokladničného dokladu so zreteľne viditeľnou položkou akéhokoľvek produktu značky Kura Kráľovské, ktorý bol zakúpený počas trvania súťaže. Pozorne si prečítajte pravidlá súťaže na na tejto adrese: http://bit.ly/2gCmQ00 . Tak spíšte nákupný zoznam a pošlite muža na nákup. Sme zvedaví, čo bude tento týždeň na vašom jedálenskom stole. Prajem vám dobrú chuť a veľa šťastia pri nedeľnom žrebovaní! 😉

hajnalka41
6. feb 2017

zuzin 78 dvakrat vyhrala??? 4 -5 cena

pupavka_pupavka
6. feb 2017

@hajnalka41 asi poslala viac bločkov,to zakázané nebolo

mooonika1975
6. feb 2017

Presne

timotej_hsh
autor
7. feb 2017

ano ano... to zakazane bohuzial nebolo... chvalabohu ze neposlala ste viac blockov :D

katarinka26
7. feb 2017

@timotej_hsh Pan Husar, zabudla som Vam napisat , ze mi vyhra dorazila, dakujem velmi pekne. k.

zuzin78
7. feb 2017

@hajnalka41
dobry den ano vyhrala som dve ceny, ale ako pise p. Timotej poslala som vela blockov, nakolko v podnikovej predajni HBS nakupujem vela a dost casto.
ani jednu vyhru som si nenechala, poslala som ich ludom ,ktorych mam velmi rada a ktory sa tomu potesili. (kvoli nim som sa aj zapojila do tejto sutaze. )
pekny den

timotej_hsh
autor
8. feb 2017

@zuzin78 My si zákazníkov vážime a sme radi, že ste práva vy vyhrali viacero cien. Nemyslíme si totiž, že je fér, aby mal každý rovnakú šancu na výhru. Aj ten kto kúpi iba jeden krát, len aby sa zapojil, aj ten čo pravidelne chodí nakupovať a takto sa chce v podstate iba potešiť. Krásny deň Vám želám 🙂

zuzin78
8. feb 2017

@timotej_hsh Dakujem

hajnalka41
9. feb 2017

Nic zle som nepisala. Len som sa pytala ....neviem preco tolko okolo toho pisete...

timotej_hsh
autor
10. feb 2017

@hajnalka41 to nebolo v zlom písané. Len na vysvetlenie 🙂
Krásny víkend želám 🙂

hajnalka41
10. feb 2017

dakujem