Veľká súťaž o balík Kúzelné čítanie

nelakuzelnecitanie
Moderátor
21. sep 2019

Víkendové ráno nemôže začať inak ako skvelou súťažou!
Zapojte sa a súťažte o 3 skvelé balíky. Každý z nich obsahuje:
Kufrík Svet zvierat spolu s el. ceruzkou
Pexeso Hudobné nástroje
Knižku Môj svet
Knižku Ľudské telo
Knižku Hravá prírodoveda

Pravidlá sú jednoduché. Stačí do komentára pripojiť fotku a ste v hre. Budeme maľovať! 🙂 Nakreslite s deťmi kúzelnú ceruzku Albi a vyzdobte ju podľa svojej fantázie. Keďže ide o kreatívnu úlohu náročnú na čas, súťaž sme predĺžili 🙂 Prispievať môžete do nedele do 12:00. Strávte dnešnú nedeľu spoločnými chvíľami a pusťte sa do maľovania!

Potom vyberiem 3 z vás, ktoré odmením 🙂

Ďakujem všetkým, ktorí sa zapojili. Sledovať tieto milé výtvory bola radosť 🙂 Aj keď by si výhru zaslúžili všetci malí umelci, tak toto splniť nemôžem... Balíčky teda pôjdu nakoniec sem: @gabriellka1, @modrysonik, @baklik
Gratulujem! Ostatným posielam aspoň po 5 srdiečok, verím, že potešia aj tie 🙂

ferihegy
21. sep 2019

Kuzelna ceruzka prezrad ze mi,
ktore knizky su pre teba najkrajsimi ?
Po ktorych sa prechadzas najradsej ?
Juuuj ceruzka som ja stastna,
kazda kniha je dokonale krasna.
Vsetky knizky tajomnstva v sebe ukryvaju,
ktore deticky spolocne so mnou odkyvaju.
Tesiiiim sa velmi, ze ma radi vsetci maju,
ako darceky ma deti dostavaju,
a ja sa tesim na kazde z vas,
ked so mnou celu knizocku prepatras.

weja88
21. sep 2019

Nas Marcusko rad travi cas vonku takze Albi pochopitelne tiez 🙂

henuskah
21. sep 2019

❤️ Večer sme tvorili 😍

irkam
21. sep 2019

Naša kúzelná ceruzka

pooppy142
21. sep 2019

Naša Albi rodinka,takto ju vidíme my 😀Kúzelné čítanie je u nás naj hračka ❤️🥰 výhra by veľmi deti potešila 🍀🙏🙏🙏

saba2012
21. sep 2019

Syn 6r. nakreslil Albi ceruzku ako semafor, aby dokonale zapadla do automobilového sveta. 🍀

onmaria
21. sep 2019

@nelakuzelnecitanie ahojte,my sme vymýšľali ráno a teraz večer ešte farbili..vyrobili sme plastickú veľkú kartónovú ceruzku "Albigirl" a nakreslili plagat "Som inteligentný Albi"

curcuma
21. sep 2019

Takto vidí Albi ceruzku moja dcérka,
hneď na izbe zavrie dvierka,
dôležité, že je s húkačkou a farebná,
tá Albi ceruzka kúzelná.
Poteší malých aj veľkých, keď sa zapne,
každý zrazu svoje uši napne,
počúva čo sa udeje,
dobrú náladu so sebou priveje 🙂.

helen11
21. sep 2019

Naše dve baby sa do kreslenia pustili s veľkým oduševnením. Leuška (2 r.) ceruzku len vykreslila v rámci svojich možností, ale Ninka (čerstvo 5r.) vymyslela ceruzku princeznú s dvomi copíkmi pre rozpoznávanie princezien (obr. dole vľavo). Sú tam (zľava) Popoluška, Snehulienka, Ariel, Rapunzel, Bella, Elsa, Ruženka a Anna. Druhá ceruzka išla na výlet do prírody spoznávať zvieratká a rastliny, aby ich potom dala do knižky a posledný obrázok bol s odôvodnením, že srdiečok a lásky nikdy nie je dosť 🙂
Posielam celý proces zrodu

mariadarina
21. sep 2019

Pre nas je Albi ceruzka najoblubenejsi ucitel, lebo sa s nami uci hravo a zabavne 🙂

squirrels
21. sep 2019

Krásne výtvory sem dávate, všetky detičky by si výhru zaslúžili! 😘
U nás sú momentálne v kurze kvetinky, tak nesmeli chýbať ani okolo ceruzky 😂

irenaliza
21. sep 2019

Dobrý večer do súťaže sa s dcérkami zapájame naša Lizinka vytvorila Albi ceruzku usmievavú s rukami a nohamibako šaša .snáď sa vám aspoň trochu bude páčiť a na vašich perách vytvorí krásny úsmev . Pozdravujeme všetkých v ALBI snáď ceruzka ako šašo pri vašich knižkách bude páčiť.

jajamalka
21. sep 2019

Syn ma 4r a radsej stavia ako kresli. Legova ceruzka. P.S. je dole hlavou 😀

tote6
21. sep 2019

Kúzelná jeseň s Albi

krokodilkajmanka
21. sep 2019

Ceruzka Albi od nás

baklik
22. sep 2019

Aj my sa radi zapojime do sutaze - synovi (7 r.) sa kuzelne citanie velmi paci, tiez rad kresli a ked som mu povedala o sutazi, hned sa zhostil farbiciek, aby nakreslil obrazok s kuzelnou ceruzkou podla vlastnej fantazie. 🙂 Myslim, ze sa mu vydaril a snad sa zapaci aj vam... 🙂

mala_katie
22. sep 2019

Spoločnými silami s dvojročnou, kým nám braček ešte spí..

lumajka
22. sep 2019

Náš prvotný plán bolo vytvoriť inteligentné pero Albi, ale z nášho pokusu ostala len "zmrzlinka" (zapáčila sa im), takze sme prešli na maľovanie a tu sú naše výtvory, pridať sa musela aj ročná dcérka, nenechá predsa súrodencov maľovať samých 🙂

matta308
22. sep 2019

Albi ceruzka v podaní našej mačkomilky Emmky 😊

mon895
22. sep 2019

Nas drobcek je este malicky sam kreslit nevie no peru by sa velmi potesil miluje Vase knizky 😍

fidorka221
22. sep 2019

@nelakuzelnecitanie Dobre rano Nela🙂
Deti vstali nezvycajne skoro rano, aby stihli nakreslit ich kresby a ja ich odoslat do deadline-u.
Najstarsi Filip, 7r. hrava futbal vzdy a vsade a rozdal si to na travniku aj s Albim. Natalka, 5r. si zaspominala na leto, seba aj Albi pero zobrazila ako morske panny.Aj najmladsi Samko, necele 3r.nechcel zaostat a vymaloval pero,kt.mu predkreslil velky brat.Velmi tuzia vyhrat 🙂

daanka188
22. sep 2019

Tak u nás sa zapojil každý do súťaže tatik pomohol malej Gretke (2r.) A Oliverko (6r) si kreslil sám 🤩🥰🍀🍀🍀

chiarika
22. sep 2019

Nasa kuzelna ceruzka od albi sa meni podla toho aku knizku si prave pozerame.

ask
22. sep 2019

Albi🙂

vsetko_je_uz_obsadene
22. sep 2019
attenna
22. sep 2019

@nelakuzelnecitanie farebna Albi od maliarky 4- rocnej Sofie 🙂

cevrik5
22. sep 2019

@nelakuzelnecitanie moja 5 ročná jelka má rada dúhovú farbu

hrasokj
22. sep 2019

Pán ceruzka Albi