Veľká súťaž o balík Kúzelné čítanie

nelakuzelnecitanie
Moderátor
21. sep 2019

Víkendové ráno nemôže začať inak ako skvelou súťažou!
Zapojte sa a súťažte o 3 skvelé balíky. Každý z nich obsahuje:
Kufrík Svet zvierat spolu s el. ceruzkou
Pexeso Hudobné nástroje
Knižku Môj svet
Knižku Ľudské telo
Knižku Hravá prírodoveda

Pravidlá sú jednoduché. Stačí do komentára pripojiť fotku a ste v hre. Budeme maľovať! 🙂 Nakreslite s deťmi kúzelnú ceruzku Albi a vyzdobte ju podľa svojej fantázie. Keďže ide o kreatívnu úlohu náročnú na čas, súťaž sme predĺžili 🙂 Prispievať môžete do nedele do 12:00. Strávte dnešnú nedeľu spoločnými chvíľami a pusťte sa do maľovania!

Potom vyberiem 3 z vás, ktoré odmením 🙂

Ďakujem všetkým, ktorí sa zapojili. Sledovať tieto milé výtvory bola radosť 🙂 Aj keď by si výhru zaslúžili všetci malí umelci, tak toto splniť nemôžem... Balíčky teda pôjdu nakoniec sem: @gabriellka1, @modrysonik, @baklik
Gratulujem! Ostatným posielam aspoň po 5 srdiečok, verím, že potešia aj tie 🙂

mirkov
22. sep 2019

Stelkina albi ceruzka (5rokov)

mirkov
22. sep 2019

Brankova albi ceruzka 🙂( 6rokov)

kasiopeja01
22. sep 2019

Kuzelne citanie mame velmi radi 🙂. Natalka a Matusko

modrysonik
22. sep 2019

Zúčastnili sme sa všetci. Deti najviac baví cestná premávka a stromz, čo znázornili aj na svojom obrázku. 🙂

modrysonik
22. sep 2019

Zúčastnili sme sa všetci. Deti najviac baví cestná premávka a stromz, čo znázornili aj na svojom obrázku. 🙂

lucia814
22. sep 2019

tak aj mi sa pripajame, snad stihame lebo akosi to zacalo padat

slavuska237
22. sep 2019

Dúfam že tú poslednú minútku stíhame! Včera sme boli offline a keď som videla večer súťaž vravím si aka škoda mame prázdninárov nestíhame. Deti ráno vstali o 6:00 tak hajde rozcvička! Papier by bol málo! A tak vo veľkom ❤️ kúzelné čítanie ste skvelý!

zdenka1988
22. sep 2019

Naša Barborka a jej kresba do sutaze 🙂

slavuska237
22. sep 2019

@slavuska237 odľahlo mi, že to vyhnanie detí na dvor v pyžamkach nebolo nadarmo 😁😁 mali z toho aspoň zážitok ...alebo žeby zo mňa ako stojím na streche? 😂🤦

domi77
22. sep 2019

Aj moje dcerky sa cinili Ela - 4roky a Sara 11 - rokov....my este kuzelne citanie od Albi nemame,ale dufam,ze aj tak sa mozeme do sutaze zapojit...😊

nikuskatar
22. sep 2019

My sa snažíme už hodinu zapojiť ale nejde nám vôbec pridať fotku 🙄🙄🙄🙄

zanas
22. sep 2019

@nelakuzelnecitanie aj my by sme sa radi zapojili ❤

ssimmia
22. sep 2019

Pred hodinou sme zistili, ze je sutaz 🙂 Nakolko kuzelne citanie od albi este nemame, velmi by potesilo 🙂 4-rocna dcerka sa bala, ze nestihne nakreslit, aby mohla vyhrat 🙂

jana83j
22. sep 2019

takto sa malému podarilo nakreslit😀

lawrus
22. sep 2019

Aj my máme radi Kúzelné čítanie 💙
Pozdravujú prvák Lukáško a škôlkár Matiáško 👦👶

nikuskatar
22. sep 2019

Ah jaj 🙄🙄🙄tak držíme palce aspoň ostatným ktorým sa podarilo zapojiť do sútaže nám stále nejde nahrať fotografiu a už to asi ani nestihneme malá mi tu plače ako tur 🤭a koník stále blbne z technických príčin 🙈🙈🙈

nikuskatar
22. sep 2019

Jupi tak podarilo sa 😍😍

suzinka1608
22. sep 2019

Signalv lese nas sklamal.. Ale skusali sme nove narodeninove formy na kreslenie...

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
22. sep 2019

Ďakujem všetkým, ktorí sa zapojili. Sledovať tieto milé výtvory bola radosť 🙂 Aj keď by si výhru zaslúžili všetci malí umelci, tak toto splniť nemôžem... Balíčky teda pôjdu nakoniec sem: @gabriellka1, @modrysonik, @baklik
Gratulujem! Ostatným posielam aspoň po 5 srdiečok, verím, že potešia aj tie 🙂

baklik
22. sep 2019

@nelakuzelnecitanie velmi krasne dakujeme a velmi sa tesime 😀👌💖

gabriellka1
22. sep 2019

@nelakuzelnecitanie jeeej ďakujeme veeľmi pekne. veeeeľmi sa tešme 😍😍

modrysonik
22. sep 2019

Ďakujeme, veľmi sa tešíme a určite využijeme. Krásny darček k Vianociam. ❤

orsi_h
22. sep 2019

To je vysledok malovania sice,ale snad sa to rata 🙂 syncek,3.5 rocny. Jablka 🙂

weja88
22. sep 2019

Ahojte, v prvom rade chcem úprimne zagratulovať výhercom, @gabriellka1, @modrysonik, @baklik. Výhru si spolu s deťmi užite plnými dúškami. Verím, že sa zabavia a niečo nové priučia nielen deti 🙂
No dôvod prečo píšem je, @nelakuzelnecitanie, že sa mi nepáči ako ste si tu menila termín ukončenia súťaže. Prv to bolo do 9:00 , potom do 20:00 a teraz zrazu pozerám, že je už po súťaži. My sme sa zapojiť stihli, ale nezdá sa mi to ani zďaleka správne a férové voči mamičkám, ktoré to možno z dôvodu povinností odkladali na neskôr.
Verím, že ste na to mala nejaký dôvod, ale tiež si myslím, že píšem za nejednu, modrokoníkovú mamičku, čo chcela umožniť svojim deťom niečo vyhrať.
Dúfam, že si niečo z tohto vezmete k srdcu a v budúcnosti sa tomu budete snažiť vyhnúť.
Ďakujem za porozumenie a prajem krásnu nedeľu

baklik
22. sep 2019

@weja88 dakujeme za gratulaciu, ale neda mi nezastat sa - este vcera tu bolo uvedene, ze sutaz je do nedele do 9.00 hod.a rano to bolo zmenene, ze kedze je to kreativna uloha, tak sa cas predlzuje do 12.00 hod. Takze urcite nie do 20.00 hod, ale do 12.00 hod.

weja88
22. sep 2019

@baklik zalezi od toho kedy ste sa pozerala. Bolo nieco po 9-tej ked som sa pozerala, ci sa na nas neusmialo stastie a viem, ze tam bolo pisane 20:00. Ale v kazdom pripade by sa mala vyjadrit moderatorka

slavuska237
22. sep 2019

@weja88 aj ja som prekvapená. My sme akurát rýchlo dávali, 3x načitavalo a uložilo to o 9:01 reku nevadi. Potom že do 20 tak super dobrý krok predsa len väčšina aktivít s kúzelnym čítaním nebolo ani ohraničená do kedy a zrazu koniec. No ale že sa to zrazu udialo do 12 už naozaj nebolo fér... každopádne gratulujeme ❤️

slavuska237
22. sep 2019

@baklik bolo tu aj do 20:00 tiež som to videla.