Veľká súťaž o balík Kúzelné čítanie

nelakuzelnecitanie
Moderátor
21. sep 2019

Víkendové ráno nemôže začať inak ako skvelou súťažou!
Zapojte sa a súťažte o 3 skvelé balíky. Každý z nich obsahuje:
Kufrík Svet zvierat spolu s el. ceruzkou
Pexeso Hudobné nástroje
Knižku Môj svet
Knižku Ľudské telo
Knižku Hravá prírodoveda

Pravidlá sú jednoduché. Stačí do komentára pripojiť fotku a ste v hre. Budeme maľovať! 🙂 Nakreslite s deťmi kúzelnú ceruzku Albi a vyzdobte ju podľa svojej fantázie. Keďže ide o kreatívnu úlohu náročnú na čas, súťaž sme predĺžili 🙂 Prispievať môžete do nedele do 12:00. Strávte dnešnú nedeľu spoločnými chvíľami a pusťte sa do maľovania!

Potom vyberiem 3 z vás, ktoré odmením 🙂

Ďakujem všetkým, ktorí sa zapojili. Sledovať tieto milé výtvory bola radosť 🙂 Aj keď by si výhru zaslúžili všetci malí umelci, tak toto splniť nemôžem... Balíčky teda pôjdu nakoniec sem: @gabriellka1, @modrysonik, @baklik
Gratulujem! Ostatným posielam aspoň po 5 srdiečok, verím, že potešia aj tie 🙂

baklik
22. sep 2019

@slavuska237 oki, mozno to tak na chvilu bolo. Ja som pozerala tiez po 9.00 a bolo tam vtedy, ze predlzene do 12.00 hod.

mala_katie
22. sep 2019

@weja88 tak teda ja som pozerala niečo po 9tej a bolo, že súťaž predĺžená do 12:00, čiže ak bolo do 20:00, tak to tam ozaj muselo byť fakt chvíľku, nemyslím, že to skrátenie času z 20:00 na 12:00 nejak uškodilo viacerým mamičkám.. skôr by som povedala, že tie, ktoré sa zapoja v riadnom hracom čase, zostanú sklamané, pretože šanca na výhru je s každou ďalšou súťažiacou menšia, keďže počet výhier sa nenavysil.. ja som tiež s malou dušičkou sledovala, no aj keď som nevyhrala, tak verím, že je to v dobrých rukách.. každopádne je to na zadavatelovi.. no ja by som radšej vedieť, že na co sú mi tie srdiečka 😃

ajsha123
22. sep 2019

Ja som tiež pozerala, bolo do 20:00. Vravim si fajn, stihneme, deti pridu o 15,00 domov (boli cely den preč). Prišli domov, začali kresliť tešili sa. A zrazu, súťaž už skončena 🙁 Tiež som sklamaná.

julinka2406
22. sep 2019

Moja velka skolacka Lucinka nakreslila ceruzku Albi a zvieratka.Mame radi vsetky knihy od Albi ale zvieratka su Top.

nikuskatar
22. sep 2019

@julinka2406 súťaž už bola ukončená aj vyhodnotená 😊

julinka2406
22. sep 2019
lenkavalova
22. sep 2019

Samko zbožňuje kúzelné čítanie a ninjago. Každý ninja musí mať svoju ceruzku 😂

lenkavalova
22. sep 2019
mala_katie
22. sep 2019

@lenkavalova súťaž bola ukončená o 12:00

julinka2406
22. sep 2019

@mala_katie uz vieme

mala_katie
22. sep 2019

@julinka2406 ale šak ja som písala Lenke 😃

julinka2406
22. sep 2019

@mala_katie sory,vobec som si nevsimla.

helen11
22. sep 2019

A všimli ste si, že vyhrali samí chlapci?

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
23. sep 2019

Pardón za malé zmätky. Pôvodne bola súťaž do 9tej. Kvôli záujmu som predĺžila do 12tej. Je pravda, že bola chvíľku nahodená 20ta hodina, tá bola nahodená adminom omylom. Za to sa ospravedlňujem.
To, že vyhrali samí chlapci, tak žiaľ, z toho môžme obviniť len online generátor, o ktorého zaujatosti veľmi pochybujem 🙂
Kresbičky boli ale úžasné všetky a som nakoniec rada, že rozhodovanie nebolo na mne 🙂

onmaria
23. sep 2019

@nelakuzelnecitanie kresbicky boli všetky krásne,výhercom gratulujeme,asi je to najlepšie riešenie losovat,pokiaľ sa nevieš rozhodnúť.
Je jasné,že nemôžu vyhrať všetci,aj keby chceli.ja som tiež s mojimi babami tvorila v sobotu,ani spat nešli,nech to stihame,lebo bolo do 9tej.nuz škoda,ale čo už?!nemôžu sa tešiť všetci 😉 možno inokedy

julinka2406
23. sep 2019

@nelakuzelnecitanie Ja som sa zrovna pozerala ked bola nahodena hodina 20ta.

slavuska237
23. sep 2019

@nelakuzelnecitanie na budúce treba napísať, že vylosujem nie že vyberiem.
To ,že sme nevyhrali ma tiež netrápi ...ale trápi ma, ked sa niekto snaží lebo sa dbá na kreatívitu(bolo tu kopec príspevkov ktoré strávili pri tvorení poriadny kus času...) pri výbere víťaza a niekto proste sa tým nejak nezaoberá len spraví a hotovo. je mi jasné ,že vy ste tu tomu šéf a môžte si všetko meniť za pochodu. Ale aj ja učím deti ,že čo raz poviem to platí... Akože už je to fuk ale ... nemusím takéto veci ani na koňovi ani v živote

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
23. sep 2019

@slavuska237 No naozaj sa nedá vyhovieť každému. Minulý rok, keď boli Dni s KČ som pri súťaži vyberala, poctivo som čítala viac ako 150 básničiek. Určila kritériá a strávila pri hodnotení niekoľko hodín. Vybrala som a bolo zle. Povedala som si, že tento rok radšej vylosujem. A aj tak je zle 🙂 Tak už neviem, nabudúce mi môžte s výberom pomôcť vy, rada sa nechám inšpirovať vašim hodnotiacim systémom 🙂

ssimmia
23. sep 2019

@nelakuzelnecitanie ide skor o to ako bolo formulovane zadanie, nie o to, akym sposobom sa vyberali deti, ktore vyhrali. V popise je napisane, ze "vyberiem" nie, ze "vylosujem" alebo "náhodne vyberiem". Takze staci len spravne a jasne definovat cele zadanie ulohy aj sposob vyberu, aby to nebolo matuce 🙂

onmaria
23. sep 2019

@slavuska237 s týmto súhlasím,akože áno,pravda je,že bolo napísané,že vyberie.mozno sa nevedela rozhodnúť..ale tak je pravda,že každý by sa mal vedieť rozhodnúť.a ako píšeš,aj ja mám doma zásadu pevných pravidiel.ani deti si nesmú robiť,čo sa im zachce a musia mať hranice.a čo sa našich dvoch diel týka,tiež ma to trošku mrzelo hlavne kvôli babám,lebo sme vymýšľali,že spravíme niečo aj plastické aj niečo veľké,čo majú mimochodom doteraz nalepené na stene (ten plagát) a sme to robili do noci,len aby sme to stihli poslať do 9:00..preto má to mrzí,ale samozrejme,že výhercom to zo srdca prajem,úprimne,vazne a srdečne.nase baby už pár kníh majú a plánujeme ešte dokúpiť,len proste ide o princíp,ale to asi ty chápeš 😉

macik166
23. sep 2019

@nelakuzelnecitanie my dakujeme za súťaž. Mali sme o zábavu postarané. Nasmiali sme sa pri tom, zabavili a knižky do zbierky si dokúpime. Tešíme sa na ďalšie Vaše súťaže.

kalerabka99
23. sep 2019

@ssimmia súhlasím, ja sa s princípu nezapájam (ani teraz som sa nezapojila), keď je vyhodnotenie výhercov "výberom". Keby viem, že sa bude losovať, tak sa s deťmi zúčastníme. Tak snáď nabudúce a s presným popisom výberu výhercov.

evkatom
23. sep 2019

Keď sa tu rozvila takáto diskusia, aj ja by som chcela vyjadriť názor. Podľa mňa, keď bolo napísané do 9.00h, nemalo sa to predlžovať. Bolo to nefér voči tým, ktorí si dali tú námahu, aby to stihli. Ďalšia vec, ktorá sa mi nepáči, sú správy, nazvala by som ich citovo vydieračné. Keď je to raz súťaž, tak to tak berme a neovplyvňujme svojimi komentármi. V neposlednom rade chcem spomenúť, že mnohé mamičky a týka sa to aj slavuska237 ste nepochopili zadanie-zadanie bolo, ako by ste ozdobili Albi ceruzku a nie čo extrémne by ste kvôli Albi ceruzku urobili. Bolo to o ceruzke, nie o vás. Mne osobne sa zdá generátor asi najlepšie riešenie. Hoci ak tím KČ využije nejaký konkrétny nápad či motív, bolo by fér, aby bol aj odmenený. Každý ľúbi svoje deti a chcel pre ne výhru a každé dieťa, ktoré nevyhralo bolo sklamané, tak milé mamičky, skúste sa pozrieť aj ďalej ako za svoje deti. Milá moderátorka, nezávidím vám...

orsi_h
23. sep 2019

@nelakuzelnecitanie hej, ja som mala nacitanu stranku,kde bol cas 20.00. preto som si davala na cas. Ale nevadi. Knizky su super tak ci tak a dakujeme za moznost ich vyhrat.

martinusik91
23. sep 2019

@nelakuzelnecitanie nič si z toho nerobte vždy sa nájde niekto nespokojný hlavne tu na MK 😂 zapojili sme sa so synom do každej súťaže čo s KC bola nevyhrali sme ani v jednej ale žiadna tragédia možno nabudúce...Treba to brať športovo

onmaria
23. sep 2019

Baby už to neriešte,všetko je tak,ako má byť.sutaz je súťaž.kazdu to z jednej strany mrzí kvôli deckam,ale treba aj deti odmalička učiť súťaživosti.mozno sa nemali meniť časy a malo byť hneď uvedené losovanie,ale kašľať na to.nekazme si deň.dobre je to tak,ako je.kto bude chcieť,si knižky kúpi,blížia sa Vianoce.takze pekny deň a vďaka za sutaz.a samozrejme,tešíme sa do budúcnosti na ďalšie 😉

slavuska237
23. sep 2019

@evkatom potom si ani ty nepochopila moj príspevok 😂😂😂lebo nešlo o extrém ale o to že sme mali prázdninárov čiže 4detom treba viac miesta ako jednému preto na zem. A ozdobovali dievčatá srdiečkami a chlapci autom. A aby si fakt chápala mne nevadí ,že sme nevyhrali ,(šak tu nevypisujem že mi deti doma plaču alebo že mojho brata koná pes ma psoriazu a malo to byť preňho!)išlo o ten princíp ,že ked do 9:00 tak do 9:00 keď výberom tak vyberám a hoc sa dakto posere💩 proste sa mi to dané dielko páči a mam právo výberu. Ale nie, že ja som tu šéf a menim tri krát čas, potom aj podmienky dobre ,že sa zadanie úlohy nestihlo zmeniť. Apropo , my sme dali 9:01 a bola by som spokojnejšia keby sme boli za rámec času ako tak , že sa to zmení na 20 a tak na 12. Jasné ,že vždy bude niekto nespokojný ale plačeš na nesprávnom hrobe. My sme tu len väčšina chceli poukázať na tie zmeny. Nebol dôvod ani o chlp predlžovať šak kto chcel zapojil sa hotová vec ☮️✌️ takže mieeer ❤️❤️❤️❤️ šicko v poriadku ...

onmaria
23. sep 2019

@slavuska237 môjho brata koňa pes.. 😂😂😂 konecnaaaa! Som to už dávnejšie nepočula,tento frk 😂👍