Poznáte Kúzelné čítanie?

iva_kuzelnecitanie
Moderátor
3. aug 2020

Poznáte Kúzelné čítanie?
Tento týždeň sa nesie v znamení radosti z kníh. Že sú knihy nudné? S Kúzelným čítaním na nudu zabudnite!

Kúzelné čítanie je unikátny vzdelávací koncept, vďaka ktorému sa deti zábavnou a pútavou for-mou dozvedia množstvo zaujímavých a užitočných informácií. Je určené pre deti v predškolskom veku, ale aj pre staršie deti, no bezpochyby zaujme tiež dospelých. Záleží len na tom, akú knihu si práve vyberiete.

V čom sú teda knihy a iné produkty Kúzelného čítanie také jedinečné? Dokážu rozprávať roz-právky, príbehy, spievať, zahrať sa s deťmi hry, vedomostné kvízy rôznych stupňov náročnosti ba dokonca naučia deti cvičiť.

A ako je to možné?
Ľahko! :D Každá kniha Kúzelného čítania je plná obrázkov či textov. Vnútri však ukrýva i ikony, vďaka ktorým je knihu možné ovládať.

Zapnúť a ovládať knihu však dokáže len elektronická ceruzka, a preto ak sa rozhodnete svojim deťom Kúzelné čítanie zaobstarať, prvotný nákup by mal obsahovať Súpravu ALBI ceruzky a kni-hy. Aktuálne dostupné súpravy nájdete TU: https://www.kuzelnecitanie.sk/ponuka-produktov/...

Po rozbalení súpravy sa elektronická ceruzka zapne podržaním tlačidla. Stačí ju priložiť k prvej spúšťacej ikone a kniha prehovorí. Porozpráva vám, čo všetko s ňou môžete robiť. Takto si dieťa postupne vypočuje informácie z každej ikony a hotovo! Hra môže začať.
Dieťa pri hre ukazuje v knihe na rôzne obrázky, hračky, detské postavy, dospelých, zvieratká, tvary, predmety a oni rozprávajú, spievajú, či vyzvú dieťa k aktivite. Tak sa učí i zabáva naraz.

Knihám prepožičali hlasy mnohé známe osobnosti. A nie len v slovenskom jazyku. Dostupné sú i knihy, ktoré deťom pomôžu učiť sa prirodzenou hravou cestou až dva cudzie jazyky – anglický a nemecký.

Produktov Kúzelného čítania je viac na výber. Popri knihách sa však v koncepcii nachádza i pe-xeso, nástenný meter, Betlehem a tento rok pribudne i Adventný kalendár. A všetky tieto produk-ty sa ovládajú tou istou elektronickou ceruzkou. Ak pribudne novinka, ktorú deťom kúpite, jedno-ducho do ceruzky doplníte zvukový súbor a hra pokračuje. Všetky zvukové súbory sú dostupné k stiahnutiu TU: https://www.kuzelnecitanie.sk/prevziat-audiosub...

Zaujali vás knihy už z prvého popisu, no žiadne doma zatiaľ nemáte? Nevadí. Tento týždeň bude viac možností o knihy a ďalšie produkty súťažiť. Stačí sledovať Dni s Kúzelným čítaním a prispieť svojim komentárom. A pre tých, ktorí čakať nechcú máme unikátny zľavový kód "konik8" použi-teľný od dnes 3.8. do 9.8.2020.

worm
4. aug 2020

Knihy sú úplne úžasné. Mala má štyri roky a už dva roky nám robia spoločnosť. Momentálne top Rozprávky na dobrú noc a Hravé učenie. Ale už sme niečo pochytili aj z angličtiny, bo mame Anglicky obrázkový slovník. Dokáže sa s nimi prehrať hodiny a aby nebolo smutno, nahrali sme si do pera aj pesničky pre detičky, tak si s bratčekom aj radi zatancujú . 👍👍👍

lucinecka14
4. aug 2020

Mame viacero a vsetky co zatial mame su super 🤗

surrender
4. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie Prosím Vás, a oplatí sa kúpiť aj 6-rocnym?

ukulela
4. aug 2020

U nás aktuálne ficia dinosaury s vesmír .... A zrejme musime zaobstarať druhé pero pre mladšieho.

janulik2008
5. aug 2020

Pozname to. Dlho sme odolavali a nakoniec lebo ved kazdy ma kupili. Skusili sme ich viacej ale nic malu neoslovilo. Mala ma 5 ... a nic. Predali sme to. Mala ma rada normalne knihy

tessteress
5. aug 2020

U nás zatial neomrzela ani jedna kniha... a to máme AŽ dve 😂 a najviac sa páči babkám a dedkom... len pozerajú čo nám dnešná doba ponúka...

sandrittka
5. aug 2020

@surrender samozrejme, ja mam 4 a 7 (zachvilu 8rocneho) a kazdy z nich si nsjde v knizke to co potrebuje 😉 Slovensko je pre starsieho najoblubenejsie. Naucil sa sam mena vyznamnych osobnosti. Juj aka som na neho pysna ze uz tieto mena pozna a ked sa v skole budu ucit tak nebude pozerat ako puk 😉 vela srandy pri tom zazije, paci sa mu Moric Benovsky, ALexander Dubcek 👌🤪

iva_kuzelnecitanie
autorModerátor
5. aug 2020

@surrender Dobrý deň, 6 rokov je na knihy Kúzelného čítania ideálny vek. Pre deti v tomto veku je najväčší výber tém kníh.

kajkach
5. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie naši na kuzelnom čítaní vyrastajú už od malička. Máme už plnú poličku. Musíme už zadovážiť druhé pero, aby si každý mohol čitať to svoje.

dadka_bb
7. aug 2020

aj my pozname kuzelne citanie! Dcerka sa najprv toho bala,asi este bola malicka na nho ,ale teraz vidim ze ju uz knihy zaujimaju ked vidi na navsteve😊

radoslava3
8. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie
U nás kúzelné čítanie veľmi letí. Dcérka ho má veľmi rada.

tinaa11
26. nov 2020

@iva_kuzelnecitanie dobrý deň, chystám sa spraviť väčšiu objednávku, mohli by ste mi prosím Vás zaslať nejaký zľavový kodik?

iva_kuzelnecitanie
autorModerátor
27. nov 2020

@tinaa11 Dobrý deň Tina, aktuálne nemáme v platnosti zľavový kód ale Vianočný katalóg. 🙂 Posielam Vám naň odkaz. https://cld.bz/users/trial-RxAibPe/ALBI-Vianocn...

lucina1100
25. dec 2023

@ferihegy dobry den, prosim vas, ako ste stiahli Mir Jarosa do pera? ja som myslela, ze iba albi veci tam mozu ist.

lucina1100
25. dec 2023

@iva_kuzelnecitanie dobry den Ivka, prosim vas nemate nahodou link na moje prve pismenka, cisla a rozpravkove ucenie? potrebovala by som to vidiet ci sa to oplati kupit. Dakujem

lucina1100
29. dec 2023

@iva_kuzelnecitanie Ivka, dakujem, zle som sa vyjadrila, chcela som vidiet viac foto knihy kto ich ma doma a ci sa to oplati kupit.

lucina1100
29. dec 2023

@kajkach dobry den, co to mate za knihy? dakujem

petulda333
29. dec 2023

Milujeme ich. Zabavka a zaroven poucne. Ja som velmi vdacna za tieto knihy

lucina1100
29. dec 2023

@petulda333 A ktore doporucujete na zaciatok? ktore vsetky mate?

silvike
29. dec 2023

@iva_kuzelnecitanie Dobry den, vedeli by ste mi poradit, kde najdem subory na stiahnutie do pera k madarskej knihe
https://www.pantarhei.sk/340954-jatekos-tanulas...
Dakujem velmi pekne. Silvia

petulda333
30. dec 2023

@lucina1100 prve balenie s perom sme mali hrave ucenie a k tomu doprava,dinosaury a vesmir. Syn mal vtedy cca 3r. A postupne sme dokupili (dostal) slovensko,tie male knizky Leto,zima, spievanky. Atd atd. Mame ich vela. Tieto vianoce dostali vianocne koledy a vianoce vo svete. Minuly rok sme kupili aj adventny kalendar a to bolo tiez super

lucina1100
30. dec 2023

@petulda333 tak toho mate riadne vela, a je to dobra vec? moj syncek vobec nerozprava preto mu chcem toto albi, uz pero mame aj rozmotaj si jazycek teraz dostal a chcem mu kupit aj ine knihy

iva_kuzelnecitanie
autorModerátor
2. jan 2024

@iva_kuzelnecitanie Dobrý deň Lucka, pošlem Vám do súkromnej správy obrázky stránok týchto kníh. Pre malého predškoláka ste vybrali veľmi vhodné knihy.