Užívate si cestu autom s deťmi?

iva_kuzelnecitanie
Moderátor
6. aug 2020

Poznáte to. Tešíte sa na rodinný výlet, dopredu plánujete, čo treba pripraviť, zbaliť, rezervovať, dokúpiť až nastane deň D. Pripravená desiata v chladničke, ruksaky, oblečenie na kôpkach, stačí sa obliecť, umyť zuby a tvár, učesať a vyraziť. Ideálna predstava. Zobudíte deti a deň začína.

"Mami, chcem si ešte zobrať bábiku, môžem?" "Dobre." Mami, nevieš kde mám peňaženku?" "Myslím, že ju nepotrebuješ, s hracími peniažkami si tam nič nekúpiš." "Mami, nevidela si mi okuliare?" "Hmm, veru nie, ale nemáme moc času na ich hľadanie." "Mami, ja si nechcem obuť tieto topánky, začali ma tlačiť." "Tak si daj tie druhé." "Tie sa mi nepáčia." Do debaty vstúpi tatino: "Už sme mali vyraziť!" Odpoveď: "Neviem nájsť oblečenie pre bábiku a v pyžame ísť nemôže." Zhlboka sa nadýchnete a premýšľate, kde sa v dokonalom pláne stala chyba. :D

Myslím, že nikde. S deťmi je to proste vždy jazda! Konečne sedíme v aute a prvá otázka od detí znie: "Ako dlho trvá cesta?" Keďže ich vnímanie času je veľmi subjektívne, po polhodinke prichádza druhá otázka: „Už tam budeme?“ S manželom sa pozrieme na seba a vieme, že je pred nami ešte viac ako dve hodiny jazdy. Čo s tým? Poďme sa začať hrať!

Hra do auta od Kúzelného čítania sa dokáže postarať o dokonalú zábavu na zadnom sedadle vášho auta. Obsahuje kvízové otázky v dvoch úrovniach náročnosti, pestré úlohy, zvuky a veselé dopravné prostriedky. Zároveň hra deťom sprostredkuje zaujímavé a užitočné informácie, nielen zo sveta dopravy a cestovania. Deti hrou sprevádza interaktívna elektronická ceruzka, ktorá im dáva rôzne otázky a úlohy, súčasne prezrádza i správane odpovede. Môžete si ju na cesty jednoducho zbaliť do textilného vrecka a vyraziť. Určená je deťom od 4 rokov. https://www.kuzelnecitanie.sk/hra-do-auta-43/?u...
Hra obsahuje 3 herné tabuľky v tvare volantu, 1 textilné vrecko a pravidlá.

Súťažná úloha znie:
Napíšte mi, na ktorom výlete by sa vám Hra do auta naozaj zišla. A nezabudnite, že tento týždeň si ju môžete vďaka spolupráci s Modrým koníkom kúpiť so zľavou, pri použití kódu „konik8“ na eshope Albi. https://eshop.albi.sk/hovoriaca-kniha-hra-do-au...
Za odmenu u troch z vás zaparkujú posledné kusy mini-autíčkových hier do auta. 😊

------

Súťaž ukončujem. Ďakujem vám všetkým za zapojenie sa.
Hry v autíčkach zaparkujú u týchto výherkýň.

@anita
@lenuliatko84
@curcuma

Gratulujem! Ozvem sa vám do súkromnej správy.

topas103
8. aug 2020

zisla by sa hocikde kde ideme autom😊hoci aj na nakup

haaawai
8. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie tak k nam by mal urcite velku radost vnucik chodia dost casto a miluje auta to tu ked je stale len brrrm brrrrm

pooppy142
8. aug 2020

Cestou k rodičom 😀

mazda323f
8. aug 2020

Na každom jednom, kedze v aute nespia 🤦‍♀️Tablet nemame a ani im nebudem davat mobil. Najblizsie nas caka cesta na dedkovu oslavu, budu to asi 2 hodiny v horucave 😭 Inac taketo hry su super aj pri cakani u lekara, na urade a pod. Nezaberu vela miesta a dokazu zaujat na dlhu dobu. 👌

julka1812
8. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie chalanom by sa hra zišla pri každom jednom nastúpení do autá 🙂

7vanilka7
8. aug 2020

Nám by sa zisla pri cestovani za rodinou, keďže ziju na Morave a viem ze by urcite zaujalo kedze sme mali tu moznost vyskusat si pero s knihou hrava prirodoveda u sesternicky. Ďakujem 🙂

tanisha
8. aug 2020

Zisla by sa nam na cesty k starym rodicom. Snazime sa ich navstevovat aspon raz do mesiaca, kedze byvaju dalej. Cesta by nam tak rychlejsie ubehla 🙂

bibyke
8. aug 2020

Nam by sa zisla stale,v aute zabavit dvoch chalanov na zadnych sedadlach je takmer nemozne😄

justify
8. aug 2020

Na ktoromkoľvek hocikam, keďže moje deti v aute bez zábavy nevydržia 🤯

veronique_1
8. aug 2020

Zisla by sa nam na ceste autom k babicke, ktora byva od nas 450 km. A aj na hocijakej ceste autom.

jane1989
8. aug 2020

Táto hra by bola úplne super na všetky cesty, lebo u nás sa deti "nudia" už po piatich minútach 🙂 ale teda hlavne na trase Bratislava - Prievidza 🙂

buzby
8. aug 2020

Nám na výlety za prastarou mamou na Liptovskú Tepličku.

kacerkal
8. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie Ja by som ju darovala švagrinej, nakoľko z BA do PP to má na 4 hodiny jazdy s 2 deťmi 🙂

kajkach
8. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie doma sa hráme rôzne hry na remeselníkov, no najviac by sa nám hodila do auta na dlhšie cesty alebo keď je doma upršané počasie 🙂

mm263
8. aug 2020

Tiež by sa nám veru zišla, pri každej jednej ceste autom, aj keď detičky sú v aute veľmi trpezlivé, ale tiež sa veľmi rady hrajú, od Albi máme rôzne knihy, u oboch drobcov veľmi obľúbené, preto by sa isto potešili aj hre do auta 😍

monika_mm
8. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie pri každej ceste, keďže s dcerkou cestujem často sama a zabavat ju po ceste nemôžem

angu14
8. aug 2020

Počas cesty k starým rodičom a hlavne vted,, keď šoférujem a sústredím sa na cestu a moje zvedavá princezná chce vedieť každú odpoveď na otázku ktorú mi položí.

sam777
8. aug 2020

Včera sme si z veľkých krabíc vyrobili "autíčko". A s hrou do auta by nám cesta išla rýchlejšie 🚗

elizabeth103
8. aug 2020

Na Vylety po SR 🙃

veronique2508
8. aug 2020

Tento rok nám dovolenka nehrozí, no určite by sa nám táto skvelá hra dokonale hodila so auta, na dlhé cesty za našimi milovanými starými rodičmi, ktorí bývajú ďaleko od nás, určite by nám to spríjemnilo cestovanie a čas strávený v aute či hoci aj doma na záhrade 😊 jednoducho, radosť kdekoľvek ♥️

gutusa1
8. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie my sme boli tento týždeň v Podhájskej a určite pri 3 deťoch v aute a dlhej ceste pred nami by sa nám zišla 🙂

jahodka1411
9. aug 2020

Hra by sa synovi hodila cestou na výlet, záhradku, k starým rodičom alebo svokre, milujeme všetky Vaše knižky 😘👌

uzanka16
9. aug 2020

Nám by zišla táto hra keď cestujeme na východ cca 200 km a po výletoch deťom je veľmi dlho.

neanea
9. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie hra Do auta by sa nam zisla na akejkolvek ceste 🙂 Dcera cestovanie autom veľmi nemusi a preto sa v podstate hned od nastartovania auta vypytuje: “kedy tam uz budeme?” “Ako je to daleko?” “Ako dlho este budeme v aute?” a tak dookola 😁 Tato hra by jej (a tym padom aj nam 😊) urcite sprijemnila kazdu cestu autom 💖

beberka05
9. aug 2020

Keďže chodíme k starým rodičom vzdialených od nás viac ako 100 km tak by sa nám táto hra zišla neustále. Je náročné zabaviť detičky v aute na 2,5 hod. A táto hra by nám cestu určite sprijemnila.

rebelka2014
9. aug 2020

Hra by sa zisla pri cestovani ku starkym - 3h cesta.

angelheart
9. aug 2020

Hra by sa nám zišla pri cestách za starkými na Liptov, lebo 3 hodiny sú pre našu vrtuľku neskutočne dlhý, predlhýýýýýýýýýýýý čas

sunsflower
9. aug 2020

Casto cestujeme z Bratislavy na Povazie, Zahorie a na Moravu za rodinou. Nie vzdy sa chce dcerke spat, a toto by bola skvela zabavka

sivusienka
9. aug 2020

Zišla by sa nám na každú dlhšiu cestu. Nechodime na dlhotrvajuce dovolenky s deťmi,radšej absolvujeme kratšie výlety a častejšie. Na tieto cesty by sa hra určite hodila.

hanka229
9. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie elenka by sa jej tešila na kazdom vylete