Odmieňame vás za vaše nápady a inšpirácie 🙂

nelakuzelnecitanie
Moderátor
4. júl 2018

Každý rok pripravujeme niekoľko noviniek knižiek, či hier Kúzelné čítanie. Aj tento sme si pre vás nachystali slušnú nádielku, ktorú do Vianoc postupne uvedieme.

Je téma, ktorá by u vás zaručene zaujala, no zatiaľ v ponuke nie je?

Napíšte mi do komentárov.

3 z vás opäť odmením Kúzelným čítaním 🙂

Ukončujem túto výzvu. Námetov bolo veľa, nakoniec som sa rozhodla losovať, keďže vybrať bolo ťažké. Tak rozhodol online generátor. Vybral tieto:

@petulatqo
@natali.83
@monicka821

Gratulujem! Budem vás kontaktovať 🙂

Ostatným moc ďakujem, že sa zapojili a zdieľali svoje návrhy 🙂

http://www.kuzelnecitanie.sk/

tin007
4. júl 2018

Viem si jasne predstavit, ako by boli deti nadsene, keby bola kniha "Stredovek" - o rytieroch, subojoch, princeznach, objavovani ale aj vojnach ci hlade.

jaya47
4. júl 2018

Vesmir! 🙂

pribinak
4. júl 2018

mnohe deti by urcite potesila téma vesmír. je to tema, ktora je pre deti atraktivna a prebera sa aj v skole

pribinak
4. júl 2018

@jaya47 mame spolocny napad 🙂

malinovka333
4. júl 2018

vesmir, alebo planeta, zem,

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
4. júl 2018

@jaya47
@pribinak
Super, Vesmír znie zaujímavo 👍 To si určite viem predstaviť.

myjusiatko
4. júl 2018

Uz som pisala do inej temy, nas by najviac potesili dalsie spievanky. 🙂

baby213
4. júl 2018

Ja som tiez za ten vesmir ale potesilo by aj podmorsky svet alebo nieco ako povinnosti, rozne cinnosti a sporty, rezim dna cez tyzden rezim dna cez vikend, co deti mozu co nemozu robit

jaya47
4. júl 2018

Este mam jeden napad, len ten je velmi zlozity na spracovanie:
Historia pocitacov, mobilov a inej vypoctovej techniky 🙂
A teda, toto by ste potesili aj nas rodicov ;)

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
4. júl 2018

@myjusiatko Už sú rozhodnuté aj pesničky, ktoré by v nových Spievankách potešili? 🙂

myjusiatko
4. júl 2018

@nelakuzelnecitanie fuuu, tak takto daleko som sa v premyslani nedostala. Ale urcite zase taketo ludove. Dcerka ma este len 21m a spievame si stale. 🙂 zatial kvoli veku viac nevyuzijeme. Teda skusame aj kvizy, ale to vydrzi len chvilocku. 🙂

erikaemkina
4. júl 2018

Neviem či je to dobrí nápad ale spoznávanie ako je Ovocie , kvety , zelenina ... určite by to detičky zaujalo

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
4. júl 2018

@myjusiatko Do kvízov dorastie čoskoro 🙂 Ľudových detských pesničiek je na výber ešte dosť, tak si snáď nejako poradíme 🙂 Ale ďakujem za tip 👍

malula
4. júl 2018

u nas urcite logicke ulohy. hocijake, nieco na sposob kvizov ktore mate v kazdej knihe, ale komplexnejsie, v podstate taky knizny hlavolam

klauduska33
4. júl 2018

Hádanky, riekanky pre menšie detičky by mohli byť zaujímavé. Morský svet a vesmír určite zaujme tie staršie deti. My sme ešte maličký tak nás zaujímaju rozprávky a pesničky.

sisi208
4. júl 2018

nejaká kniha spojená s matematikou - číslami 🙂

dzurova
4. júl 2018

@sisi208 taku maju v cestine

s1m.one
4. júl 2018

hola!, u nas by bola v kurze urcite - spanielsky obrazkovy slovnik, nakolko sa tuto rec ucime, viem a mam prehlad ze na tuto temu pre deti na slovensku vela toho naozaj nie je, je to velka skoda, ved je to jazyk po mandarincine druhy najrozsirenejsi na svete, hasta!

dzurova
4. júl 2018

hm, co tak spracovat prasiatko pepa, masu a medveda alebo minie, ci my little pony, princeznu elsa a anna alebo nejaku inu disney rozpravku...
u nas by rozhodne bodovala pepa

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
4. júl 2018

@s1m.one Už tu bol návrh na francúzsky slovník, teraz na španielsky. Jazyky sú v kurze, to je jasná vec. Hm, hm, že by sme budúci rok rozšírili o ďalší obrázkový slovník? 🙂

jaroy
4. júl 2018

VESMIR

willma
4. júl 2018

Urcite Vesmir a Planeta Zem- vrstvy, atmosfera, sopka, gejzír.., Podmorsky svet

havranocka17
4. júl 2018

Veľmi by sa mi páčilo, keby ste mali Kúzelné čítanie zamerané na to, ako to funguje v škôlke, čo sa tam robí, ako sa tam detičky hrajú, učia, tancujú, cez obed spia a pod. lebo keď dcérka išla minulý rok do škôlky ani ja som jej presne nevedela vhodne jej veku opísať, ako to v školke naozaj funguje. Prípadne by ste to mohli zobrať zo širšia a opísať ako asi vyzerá celý týždeň malého cca 4 ročného dieťaťa - ranné vstávanie, oblečenie, hygiena, škôlka, činnosti po návrate zo škôlky.....počas víkendu, keď ide s rodičmi na výlet a pod.

pokito
4. júl 2018

Matematika pre prvy stupen by bola super. A aj ten vesmir je 🖒

lucinddas
4. júl 2018

Určite jazyky - NJ, AJ, TJ, FJ, rastliny, dinosaury,literárne ukázky z kníh. Je toho naozaj veľa, čo by sa dalo. Každá Vaša kniha je super....

jachin
4. júl 2018

Meteorológia...starší syn je nou doslova posadnutý, bude pršať, bude búrka, ako vznikajú oblaky, prečo je zore červené, aké sú teploty cez den, radary ( to pozerá každý den)...takže u nás fičí táto oblasť 🙂

mirka907
4. júl 2018

Ja sa uberiem trosku inym smerom....Mne by sa velmi pacilo nieco na styl vedeli ste ze? A boli by tam vselijake pikosky zo sveta, kludne aj znamych ludi. Viete takto spravit viacej kniziek, urobit z toho seriu a neustale ich doplnat, co je super aj biznisovo. Pre dievcata moze byt nieco ine ako pre chlapcov. Napriklad si viem predstavit zaujimavost na styl:
"Vedeli ste že partnerstvo medzi dvojicou tucniakov trva 16 rokov?" a hned k tomu priprovanie znamych parov, ktore uz spolu takto dlho su...Moja 8rocna by to "zrala" 🙂 a teda aj ja by som si to precitala.
a este ked bola dcerka mensia by som velmi ocenila keby existovala knizka, ktora by jej pomohla pochopit eura, centy.... rozne meny...tak este takato knizka by bola fajn.

miriskaz
4. júl 2018

Spoznavanie Slovenska by bolo fayn.😍👍
Hrady,zamky,rieky a vselijake zaujmavosti co tu mame.☺️

miriama11
4. júl 2018

Ten vesmir aj podmorsky svet znie super👍🏻Mala by sa potesila. Ale aj pripravovane novinky su pecka. Dakujem za dalsie napady na narodeniny a vianoce😉

mischelin89
4. júl 2018

Mna by zaujal podmorsky svet, vesmir, slovenske hrady a zamky, zvieratka v nasich lesoch, jaskyne. Alebo o malom babatku (ked sa ma narodit surodenec), ako pomahat, starat sa, ako rastie v brusku, rozne zaujimave fakty... Taka priprava pre starsieho surodenca 🙂