Počúvame Vás...

nelakuzelnecitanie
Moderátor
7. júl 2018

Občas sa stretneme s tým, že si medzi základnými štartovacími setmi Kúzelného čítania (tie s el. ceruzkou) jednoducho nevyberiete titul, ktorý je presne podľa gusta vášho drobca. Čo s tým?

Svojich zákazníkov počúvame 🙂

Máte návrh, o ktorú z knižiek by mali byť základné súpravy rozšírené/doplnené?
Napríklad: El. ceruzka + kniha Ľudské telo, atď.

V tejto chvíli sú súpravy s el. ceruzkou dostupné v prevedení s knihou:
- Hravé učenie
- Hravá angličtina
- Svet zvierat
- Atlas sveta

www.kuzelnecitanie.sk

pribinak
7. júl 2018

Napr. Moje prve pismenka

vonava007
7. júl 2018

My sme kupili set s pernikovou chalupkou. Myslim , ze set s Rozpravkami na dobru noc by urcite uvitalo viac rodicov. Je to vhodne aj pre mensie deti....🙂

zuzana814
7. júl 2018

Slovensko urcite budu potrebovat deticky, v skolke aj skole

moni07
7. júl 2018

El. Ceruzka + kniha Moje prve pismenka😀

kajkach
7. júl 2018

Tiež si myslím že Moje prvé písmenka sú vhodné pre dievčatá aj chlapcov a každý rodič chce naučiť svoje dieťatko čítať. 🌷🌷🌷

henuskah
7. júl 2018

Napríklad s dopravou, alebo Moje prvé písmenká 🙂

leelloo
7. júl 2018

@nelakuzelnecitanie rozprávky na dobrú noc by sme uvítali s perom, aby mohlinzacat aj menšie detičky skôr s kuzelnym čítaním

evka1247
7. júl 2018

Prišla mňa by mala byť každá knižka vo verzii s perom,aby sme mohli vyberať ktorú knižku kúpiť

petrapod
7. júl 2018

Ono to veľmi záleží od veku dieťaťa, aký typ čo ho zaujíma. Je problém dať všetky tieto knižky do ponuky s perom? A nech si každý vyberie. A podľa mňa keď to niekoho zaujme tak aj tak sa snaží dokupovať všetky.

babybazar1
7. júl 2018

@nelakuzelnecitanie knižky by mohli byt poskladané tak ze "rastu" s dieťaťom napr. Zvieratká na farme,Moje prvé pismenka, atlas sveta Dinosaury 😀

nelly761
7. júl 2018

Idealne by bolo mat kazdu knizku s perom nech si moze vybrat ozaj kazdy 😉👍😊

katarina414
7. júl 2018

Mne sa páčia aj tie základné súpravy, určite by som si vedela vybrať a dokupovať postupne podľa záujmu, keby sa dalo. Ale verím tomu, že sa nájdu mamičky, ktoré majú záujem o niektorú knižku konkrétne. Podľa mňa by bolo super, keby existoval univerzálny balíček a každý by si mohol vybrať, čo potrebuje 🙂

igiana
7. júl 2018

Podla mna by bolo dobre rozšíriť základnú supravu o niektorú z knižiek pre najmenších (Zvieratka na farme, Spievanky..), potom by si rodicia dokupovali uz len ďalšie knihy podla veku dieťatka 😊

s1m.one
7. júl 2018

aj mna napadli tie pismenka 👍

dellpo
7. júl 2018

Rozpravky na dobru noc alebo Zvieratka na farme by boli ok hlavne pre "malkacov", ktori su este malicki na ine knizky vhodne pre skolkarov, predskolakov ci skolakov🙂

ivec16
7. júl 2018

urcite tie pismenka ;) tie by som mojmu drobcovi kupila ako prve takze najlepsie s ceruzkou ;)

dellpo
7. júl 2018

Niekomu pomoze uz len to, ze sa bude dat kupit kuzelne pero samostatne 👍

jeinabe
7. júl 2018

Tiez by sa mi pacil kufrik s prvymi pismenami.....my sme kupili s anglictinou....myslim,ze aj v tych styroch zakladnych si clovek vyberie.....

sense
7. júl 2018

Rozpravky na dobru noc al aj hra do auta,toby som brala hned...

mischel218
7. júl 2018

Za mňa určite Moje prvé písmenká. Mám 19mesačnú dcérku, ktorú bavia knižky a rada po mne opakuje abecedu 😉 a keďže sety ktoré sú s ceruzkou sú skôr pre starších tie písmenká by boli super 😉

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
7. júl 2018

@mischel218 je pravda, že pre mladšie deti je len Hravé učenie.. Tak ako to tu čítam, tak jednoznačne niečo pre menšie deti 🙂

alenaba
7. júl 2018

Moje prve pismenka....spievanky

lucia23040102
7. júl 2018

Dobrý deň, podľa mňa by ku každej knižke mala byť možnosť zakúpiť ju s ceruzkou alebo bez ;-*

petrakl
7. júl 2018

My sme kupovali s hravym učením a to sa nám osvedčilo. Napríklad ROZPRÁVKY na dobrú noc počúvať nechce...ale angličtina ktorá je od šiestich rokov tu chce..keďže to ide aj po slovensky sú tam piesne hodiny..ktoré bijú a zvuky motorky áut a podobne...Nova kniha doprava ho určite bude zaujímať .Tak na tretie narodeniny v septembri dostane 🙂 Chcem tým napísať...že každé dieťa je jedinečné a individuálne a je ťažké napísať..že presne tento set bude pre každého vhodný aj s ceruzkou .Ale určite tie prvé pismenka by boli zaujimave aj s ceruzkou...veď čítanie sa zíde všetkým 🙂

zuzikaa29
8. júl 2018

Myslim si, ze idealom by bolo, keby sa pero dalo kupit samostatne, tj kazdy si ho moze potom nakombinovat s knihou podla svojich potrieb.

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
8. júl 2018

@zuzikaa29 tak takto to bude od jesene 🙂

evka1247
8. júl 2018

@zuzikaa29 výhodnejšie sa oplatí sada s perom ako kupovať pero a knihu zvlášť

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
8. júl 2018

@evka1247 áno, presne tak.

veronique_1
8. júl 2018

@nelakuzelnecitanie Najlepsie by bolo, keby sa per a knihy predavali uplne samostatne a kto kupi sucasne pero aj knihu by dostal za to zlavu, ako je teraz cena setu.

jankaks
8. júl 2018

Mne tiež napadli písmená