Čerstvá novinka Rozprávkové učenie

iva_kuzelnecitanie
Moderátor
4. aug 2020

Tento týždeň uzrela svetlo sveta nová kniha z koncepcie Kúzelného čítania Rozprávkové učenie.👏

Určená je deťom vo veku 3 – 7 rokov. V predajniach ju ale zatiaľ nehľadajte. Ako čerstvá novinka, je aktuálne dostupná výhradne na eshope Albi (https://eshop.albi.sk/) a to hneď v dvoch prevedeniach:
- Ako samostatná kniha, viac informácii o nej nájdete na: https://www.kuzelnecitanie.sk/rozpravkove-uceni...
- Ako súprava elektronickej ceruzky a samostatnej knihy, viac informácií o nej nájdete na: https://www.kuzelnecitanie.sk/rozpravkove-uceni...

Rozprávkové učenie je výbornou voľbou pre predškolákov, ktorí toho musia zvládnuť veľa. Naučiť sa farby, tvary, časti dňa, smery, časti tela, čísla alebo aj protiklady. V knihe im v tom pomáha škriatok Rarášok, ktorý navyše deti zavedie na rôzne zaujímavé miesta ako sú napr. Kuchyňa, kde maminka varí, Divadlo kde prebieha predstavenie, do Obchodu na nákup, do Škôlky za deťmi a pani učiteľkou ale i k Doktorovi a na ďalšie zaujímavé miesta.

Prvú skúsenosť maminky 3 ročného Mateja Dominiky s knihou Rozprávkové učenie si môžete prečítať v jej recenzii. https://www.modrykonik.sk/blog/iva_kuzelnecitanie/article/recenzia-novinky-rozpravkove-ucenie-xs97a8/

Rarášok má pre deti za odmenu na každej strane pripravenú tematickú pieseň a rozprávku.
Ja mám za odmenu pripravené 3 ❤ ❤ ❤ pre každú z vás, ktorá mi napíše do komentára, ktorá návšteva je pre vás s deťmi náročnejšia:
Návšteva škôlky alebo návšteva doktora?

erit
4. aug 2020

U nás je náročnejšia návšteva škôlky, tam za to, že vojde do miestnosti cukrík nedostane 🙂))

iva_kuzelnecitanie
autorModerátor
4. aug 2020

@erit 😀 To je nápad! Cukrík. S tým sme sa ešte nestretli. 🙂

intrograla
4. aug 2020

U nás návšteva doktora aj škôlky bola vždy celkom pokojná. Ozajstné stresy boli iba u kaderníčky :D

janettan
4. aug 2020

u nás lekár (urológ) .....

ivus5
4. aug 2020

U syna navsteva skolky, nechcel tam byt, lebo musel spat, alebo aspon sa tak tvarit, uz teraz mam stres zo septembra. U dcery tiez zo skolky, ale to preto, ze uz ako 1,5 rocna sa v satni vyzliekala a vyzuvala a utekala medzi deti, potom som ju nevedela domov dostat 🤣.

livizi
4. aug 2020

Návšteva lekára je náročnejšia, deti si dobre pamätajú, že im tam pichali injekcie 🙂

sati298
4. aug 2020

No, návšteva zubára dá zabrať 😊

lujzamisko
4. aug 2020

U nás ako je . Keď ideme len že je chorý že neberú krv alebo tak je ok . Pokiaľ to je že ideme už na odber konečná.
Škôlka teraz od korony len včera nastúpil a zatiaľ nechce chodiť domov 😅😅😅😅😅

ivkah131
4. aug 2020

Ani jedno. Oni sa tesili i do skolky i k lekarke. Pani dr.ma zazracnu ambulanciu. Deti vojdu dnu a ich vypne, ticho sedia 🤷 ale zato v cakarni o nich vie kazdy. Aj v skolke🤷😂

etnatn
4. aug 2020

ani jedna mi nepríde náročná, ale do škôlky sa dcérka ešte len chystá

bambulka9999
5. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie
U nas je to navsteva skolky.

sperka
5. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie u syna sme mali problém viac so škôlkou, u dcéry návšteva lekára (trvalo to len chvíľu)

nikuska744
5. aug 2020

Škôlka pre nás bola jedna veľká katastrofa. Môj syn mi stále ráno hovoril, že ideme k lekárovi na injekciu, len nie do škôlky.

nikus23
5. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie u lekára iba keď sa ide ockovat alebo brat krv , inak bez problémov

tia23
5. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie pri našom Adamkovi sme sa stretli s problémami aj v škôlke ( v adaptačnom období, ktoré trvalo trištvrte roka😄🤷‍♀️), ale aj doktor nás vedel potrápiť a samozrejme prvý a zatiaľ jediný odber krvi... Inak s doktorom debatuje, sú kamaráti, kým mu niečo nerobí 😄

bona69
5. aug 2020

Zatiaľ lekár, lebo musel ležať na chrbte a to on nemá rád

poleva
5. aug 2020

u nás žiadna, tešia sa aj do zubára 🙂 odmalička sme ich viedli k tomu aby sa nebaáli, a na všetkom hľadali aj to pozitívne, aj ked to veľakrát nie je iba pozitívnym 🙂 aj taký zubár, môže byť kamarát...bolí zúbok, tak ideme k doktorovi a ten pokúzli čarovnou paličkou a zubok bolieť prestane...takisto aj v škôlke a v škole nebolo nikdy isť ťažko,,,asi je to tým,že sú dvojičky a vzájomne sa vždy podporovali, už len tým,že neboli sami 🙂

curcuma
5. aug 2020

u nás určite zubár 😨

monca77
5. aug 2020

u nás lekár a zubár

erit
5. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie veru oplatí sa k nášmu lekárovi zavítať, motivácia ako hrom 🙂)))

jeremiasova
5. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie naše dievčatá rady chodia aj do škôlky aj k lekárovi takže oboje je pre nich úplne prirodzené.

h2so4
5. aug 2020

u nás návšteva lekára - kožná ambulancia, malý má atopický ekzém, vždy ho tam musím vyzliecť a pani doktorka sa ho pri pozeraní musí chytať a jemu sa to nepáči, vie narobiť riadny cirkus

stanuska67
5. aug 2020

U nás určite doktor,to moje 5 ročné dieťa čo prežíva keď tam ideme!Až mi je ľúto ale musíme!Škôlka je už v pohode,ale tiež to bolo o slzách!

zuzki1
5. aug 2020

Ako kedy 🤣 synátor vždy dokáže prekvapiť 😁
Ale pre mna je náročnejšie ísť s ním k doktorovi, našťastie nebýva až tak často chorý

paperinka
5. aug 2020

U nas zubar

mami5
5. aug 2020

Určite doktora

simikak
5. aug 2020

Jednoznačne navsteva lekára to je este stále pre mna najhoršia nocna mora ked mam ist s dietatom k lekárovi 😩😩

bea0802
5. aug 2020

Určite návšteva lekára, ale iba ak je spojená s odberom krvi, vtedy majú stres.

zabinkalenka
5. aug 2020

Moji sa tesia k doktorke aj do skolky, starsia bude od septembra predskolacka, prostredny nastupuje do skolky- knizka by sa nam veru zisla 🙂
K doktorke sa zatial tesia, lebo tam ma ine hracky a v skolke ma dcerka kamaratov. Syncek sa tesi, ked ju chodime vyzdvihnut, maju pekne ihrisko. Uvidime, ci sa tak bude tesit aj teraz, ked ho v skolke budeme nechavat 🙂