Čím chcú byť vaše deti, keď vyrastú?

bara_lego
13. okt 2016

Už malé deti majú jasné predstavy o tom, kým chcú byť a aké povolanie by ich bavilo. Niektorým sa ich sen z detstva splní 🙂 Mám napríklad kamarátku, čo chcela byť od malička módnou návrhárkou, a jeden môj kamarát si prial byť ošetrovateľom v zoo, a obaja sú dnes veľmi spokojní. So stavebnicami LEGO DUPLO si môžete vyskúšať veľa povolaní a rozprávať sa o tom, čo kto robí a ako vyzerá jeho deň. Čím by sa vaše deti stali najradšej? 🙂

foolie
13. okt 2016

No kedze ma Samko len 2,5r. Tak nam este neoznamil ;) ale podla toho co doma robi tak spevak tanecnik bezec futbalista vyjednavac ... ;)

viera77
13. okt 2016

predtym spevacka, predavacka, tanecnica, ucitelka v MŠ, lekarka a naposledy smetiarka, lebo smetiari sa vozia na velkych autach.....ale momentalne chce byt len tou najlepsou maminkou na svete, ktora bude mat 4 deti-dievcatka, uz im vybrala aj mena, a ked nezjedia obed, tak za odmenu dostanu sladkosti 😀 😀 😀 ...chcem byt jej dietatom 😀

stardust
13. okt 2016

@babobabobabo mozno bude zo syna nejaky financnik 😀

ixa
13. okt 2016

synček je ešte malý, ale zatiaľ to vidím na vlakového sprievodcu 😀 a dcérka zubárka 😀 (krásny to vplyv starých rodičov)

sedem
13. okt 2016

No staršia zatiaľ netúži po nicom- ona je skôr ten typ- dajte mi na to ludi, ja to urobím..a mladšia, ta by chcela byť všetkým 😁kaderníčka, futbalista, veterinarka.........

lorela
13. okt 2016

@bara_lego Ked sa opytam svojej dcerky cim by chcela byt ked vyraste, odpove mi: Maminkou.

mija5252
13. okt 2016

Bianka chce byť doktorkou , poctivo si to na mamine stále trénuje :D

pistalocka
13. okt 2016

Nas bude JUROSIKOM 🙂

lienkaviva
13. okt 2016

Pirátom 😀

reneee82
13. okt 2016

moja dcérka, keď vyrastie chce byť nevestou 🙂

zaneta0891
13. okt 2016

Nasa 4 rocna princezna zahlasila ze ked vyrastie bude ucitelkou mazoretiek 🙂))

wandie
13. okt 2016

Nas skoro 6 rocny chce byt hokejistom alebo futbalistom a reptezentovat ☺

janaka27
14. okt 2016

Moj syn, ked bude velky , chce stavat mosty a tunely 🙂

luciola
14. okt 2016

moj syn 8ročný chce byť lekarom a 10 mesačný sa ešte rozhoduje

koralinka
14. okt 2016

naša chce byť dúhou.... uplne vážne a seriózne sa ma pýtala či aj ja by som chcela byť dúhou, lebo ona by chcela byť farebnou dúhou..... 😅 😕 😀

siska53
14. okt 2016

@bara_lego dcera chce byt mamou,prip.ucitelkou - a na to sa aj hrava s lego panacikmi. Mame ich asi 30 a ona z tych mensich a urcitych vacsich si spravila skolkarov a p.ucitelky.
Maly zas to meni,ale najnovsie chce byt baca,lebo povedal,ze bude mat psa a past ovce. 🙂

danyc
14. okt 2016

Robko 6r. - jeden deň chce byť vojakom a na druhý deň zase policajtom. 🙂 A takto to strieda. 😀

barby1982
14. okt 2016

Naši zatiaľ nevedia povedať, ale mamička chce z nich mať hokejistov v NHL 😀 😀

sense
14. okt 2016

Dufam ze nebude kucharkou, ale branit jej v tom nebudem....ma 3.5 zatial povedat nevie

adelakk
14. okt 2016

Dcera 2,5 roka cce byt lekarkou a syn 4,5 roka chce pretekat na autach. Tak dufam, ze si to eate rozmyslia 🙂

katrinkab
14. okt 2016

Mála má skoro 2,5 roka a zatiaľ sa hráva a čím by chcela byť tak mamou a kuchárkou.

rica1
14. okt 2016

@adelakk ta lekarka je ale dobry napad 🙂 kiezby aj moja bola 🙂 🙂 😀

angelika4
14. okt 2016

môj syn stále hovorí že bude vyrábať počítačové programy a hry ale keď to museli nakresliť v škole tak tam nakreslil ,,taxikára,, ..... keď som sa spýtala že prečo tak preto : ,,lebo to sa ľahšie kreslilo,, 😀 ..... tak neviem ale asi bude politik 😀

andreale
14. okt 2016

Minulý týždeň chcel byť vojak a včera večer mi povedal aby som mu kúpila na narodeniny padák / bude mať o 2 týždne / lebo bude parašutista. 😀

utte
14. okt 2016

Moj syn, veru aj vdaka legu chce byt iba a jedine traktoristom!!! A ked tak pizeram na tie sucasne "masiny," tak aj jaaaa!!!

livia341
14. okt 2016

Môj povedal, že by chcel byť pekárom.Ale teraz sme sa o povolaní dávno nerozprávali.Tak neviem.

tralaland
14. okt 2016

Môj syn zbožňuje zvieratá, aj tie, ktoré vzbudzujú u niektorých odpor. Chce byt herpetológ a pracovať s hadmi 😵

alja20
14. okt 2016

Jooj nas este nevie povedat je este na to maly ale podla toho co robi doma tak sudim bud rusnovodic alebo hasic🙂

penelope10
14. okt 2016

môj chce byť tyranosaurus rex 🙂 Tak neviem...

lyrrya
14. okt 2016

Moj syn by chcel byt ako tatino 😉 ten stavia drevodomy.