Máte už prvé vianočné darčeky pre deti?

bara_lego
12. okt 2016

Ja viem, že je ešte priskoro plánovať Vianoce, ale i tak 🙂 Mám kamarátky, čo kupujú vianočné darčeky už od júla, a potom kamarátov, čo to nechávajú na 23. decembra... Ale prečo sa neporozprávať o darčekoch už teraz, keď ešte nenastal predvianočný zhon a v obchodoch nie je taký nával?

Mám tu pre vás hneď niekoľko tipov na krásne darčeky pod stromček, ktoré sa hodia i pre starých rodičov, ktorí nevedia, čím svojim vnúčatám urobiť radosť. S našou malou nápoveďou sa určite trafia správne 🙂

julma
12. okt 2016

@ivkah131 na Mikulasa hracku??? To sa bojite, ze do Vianoc nedožijete?

marybell
13. okt 2016

@popoluska305 na martinus.sk som nasla este v septembry vybornu cenu na posledny kus

majka99999
13. okt 2016

Ja mam jednu policku plnu hraciek (samozrejme schovanu pred zvedavymi ockami v skrini). Na Vianoce bude 1 darcek, Lego uz nie, mame toho vela.

taya4
13. okt 2016

Zatial mam kupene nejake drevene vkladacky/puzzle pre starsieho. Mozno kupime aj duplo, ale nechame na narodeniny, lebo tie ma v januari. Pre mensieho zatial nic nemam, bude mat len pol roka, tak ani nevuem co, lebo ma hracky po starsom. 🙂

cawes
13. okt 2016

Ja uz mam vianocne darceky nakupene, a aj zabalene, teraz vyrabam a balim adventny kalendar 😂

viki100
13. okt 2016

Môj drobec dostane lego duplo hasiči a autíčko igracik - tie autíčka sú super dajú sa meniť korbicky za smetiarske, vyklapacku, mliekara a ďalšie. A dostane jeden spoločný darček od krsnej a starých rodičov - bicykel. Toto. Budú naše Vianoce.

miroslavan
13. okt 2016

No tak u nas uz zaciname pomaly s nakupmi-je to financne menej narocne ked takto postupne kazdy mesiac nieco kupime 😉 A teda uz od augusta preberame s manzelom, ze co komu...

karolin2
13. okt 2016

Ja priebežne počas roka, môj manžel vždy žasne na tom, ako to viem vydržať a neprezradiť, sila zvyku.

zoizoi
13. okt 2016

Dobré ráno, my darčeky ešte nemáme nakúpené, ale už o nich premýšľam. Malá je našťastie v takom veku, že ju poteší všetko. 🙂 Určite jej kúpime lego, knižky, kuchynku, bábiku...zvyšku rodiny niečo, čo viem, že ich poteší 🙂

katka253111
13. okt 2016

Ja uz mam vsetko pre mojho 2rociaka ☺ nakupujem priebezne ☺ dnes som kupila i priatelovi jeden 🙂

katka253111
13. okt 2016

@cawes ahoj das tip na adventny? Dakujem 🙂

katka253111
13. okt 2016

@ivkah131 na Mikulasa davate take drahe hracky? Ved to staci balicek a ovocim a sladkosti nie? ☺ ja by som radsej dala oboje pod strom

pivonia14
13. okt 2016

Pomaly kupujem aj ja darceky na Vianoce,dcerka uz dokonca pisala jeziskovi ,ze by chcela Duplo hraci domcek a zmrzlinarske auto🙂

petronelak
13. okt 2016

nie 🙈 ale bolo by nacase zacat aby sme sa vyhli vianocnym zhonom v obchode

adka90
13. okt 2016

Ja už som pomaly začala kupovať darceky.Odrazadlo sme kúpili ešte v lete,teraz začínam naháňať oblečenie a nejake hračky 🙂 Každý mesiac po trosku

kendova_anna
13. okt 2016

Babule to ozaj uz zacinate a teda uz nakupujete vianocne darceky? Mne to este neprislo ani na um, ale ako citam budem musiet aj ja pomaly ale isto zacat aby som to vsetko postihala. Som si neuvedomila ze uz je taky vysoky datum

lyrrya
13. okt 2016

Nemam este ani 1 vianocny darcek. Mam par napadov,ze co asi. Ale musim si este premysliet, pretoze mij muz vacsinou nevydrzi a darceky vytiahne detom hned 😀

katka253111
13. okt 2016

@kendova_anna ja som napr kupovala malemu odrazadlo First bike 🙂 dazdnik (jeho prvy - ma dva roky)...vlacik 🙂 priatel obzeral teraz v Lidli nejaku modelarsku a gravirovaciu sadu s vrtackou ci co to je...tak som dnes rano bola kupit 🙂 a tak pomaly 🙂

celasapremenim
13. okt 2016

@kendova_anna nemusis nic, iba umriet...raz :D
ja si hadzem priebezne do keep google napady, co detom a z tade potom taham, ked sa nakupuje, na narodky, vianoce a podobne...niet nad klud, zhon to potom nie je ani dva tyzdne pred vianocami, mam co riesit aj mimo toho, vianoce nam nediriguju volny cas :D

evittam
13. okt 2016

@kendova_anna Ja nemám ešte nič a dlho ani mať nebudem. Tento "ošiaľ" nie je pre mňa. Ja kúpim čo treba keď na to príde čas - väčšinou cez net, kuriér donesie a hotovo. 😉 My nejak extra vianočné darčeky neriešime - kupujeme si čo treba celý rok.... 🙂

evittam
13. okt 2016

@celasapremenim tak,tak... 😉

dominikav123
13. okt 2016

@kendova_anna darčeky ? V októbri ? Sak nie sme v socializme, jeden den v nejakom OC a vybavené. My sme sa s mužom dohodli ze toho roku ideme na Vianoce preč a nekupime nikomu nic 😄

ivkah131
13. okt 2016

@katka253111
@julma
ked ja to nevydrzim do vianoc, uz teraz mam chut mu to dat vsetko 😀 hej viem, ze mikulas je od vianoc nedaleko... ale vidiet tie iskricky v ociach 😀 a zas myslim, ze dat mu lego na mikulasa nie je nic hrozne (lego nestalo 100e) jasne, dostane aj balicek s ovocim a nejake maskrty. jedna hracka na mikulasa nic nepokazi...

jabucko
13. okt 2016

Vzdy kupujeme darceky 0pstupne. Osvedcilo sa mi to. Aj sa clovek viac trafi (lebo medzirecou sa kde tu ktosi zmieni, Co by mu radost urobilo ) , nezabudne sa na to a je to financne lahsie Z pohladu planovania. Nie je to luftung penazenky na jednu ranu, ale menej /priebezne. Plus. Ia osobne neznasam nakupovanie a zhon v obchodoch.
Tento rok budu vianoce o srobajzovi. .detska radost je ten najlepsi darcek, aky mozem dostat 🙂

lussyka
13. okt 2016

Ešte nemám kúpené ani sviečky či kytičky na vš. svätých a už Vianoce... ach bože že to niekto takto dokáže predbehovať?.... Na čo tak skoro? sa úplne vytráca tá atmosféra Vianoc...smutné

celasapremenim
13. okt 2016

@evittam mne sa akurat obraz maluje, to si kupujeme s manzelom spolocne daco vzdy do bytu alebo tak....tak tentokrat je rad aj za obraz :D juch a ja sa tesiiiiim na vanoce, ale to musi malovat takto dopredu, lebo olej blbo schne :D co kupim v obchode hotove, to je v poho aj neskor

martinkaha
13. okt 2016

Ja ešte vianočné darčeky nemám, lebo čo kúpim, to o chvíľu darujem. Keďže nás je veľa a do Vianoc ešte oslávime niekoľko menín a narodenín, darčeky sa pomíňajú. Tak asi až na poslednú chvíľu zas budem riešiť Vianoce. 🙂

katka253111
13. okt 2016

@ivkah131 moj uz odrazadlo videl - musela som odskusat ci sa mu bude pacit ☺ inak je skryte a domupila som nan doplnky eate 🙂 chlap tiez vie o darceku..kedze ho chcel...tak som sa potesila ze aspon sa tradim do toho co sa mu zide

katkeska
13. okt 2016

My sme tento rok zacali knihami ;) tie u nas nesmu nikdy chybat <3

giziinka
13. okt 2016

Áno anooo!!! Mám už nakúpené (polovicu) 🎄🎁🎁💰...tento rok sa mi to prvýkrát podarilo začať skôr, nech ma potom naraz nedrbne a je to fakt super 🙂 samozrejme darčeky len pre decká, nám ostatným stačí ich radosť 😊