Máte už prvé vianočné darčeky pre deti?

bara_lego
12. okt 2016

Ja viem, že je ešte priskoro plánovať Vianoce, ale i tak 🙂 Mám kamarátky, čo kupujú vianočné darčeky už od júla, a potom kamarátov, čo to nechávajú na 23. decembra... Ale prečo sa neporozprávať o darčekoch už teraz, keď ešte nenastal predvianočný zhon a v obchodoch nie je taký nával?

Mám tu pre vás hneď niekoľko tipov na krásne darčeky pod stromček, ktoré sa hodia i pre starých rodičov, ktorí nevedia, čím svojim vnúčatám urobiť radosť. S našou malou nápoveďou sa určite trafia správne 🙂

klara333
13. okt 2016

my nemame, ale kupujeme kazdemu jednu dve hracky, nie nejak vela. takze to nemusime zbierat dlhodobo 🙂

majba
13. okt 2016

tak ja mam rada vianocnu atmosferu, behanie po obchodoch za darcekmi, ked hraju vianocne pesnicky. toto mi vyhovuje najviac, preto sa u nas kupuju darceky az v decembri 🙂 🙂

cawes
13. okt 2016

@katka253111 vyrabala som tasky z tvrdeho papiera pomalolovsla polepila a do toho dam hracky, mam puzzle 2x, lego,stolove hry, malovanie vianocnej mickey mousse gule atd

elanor1
13. okt 2016

Zatial nic nemame ale planujeme kupit este v novembri. A planujeme len 1 hracku pod stromcek, staci to, lebo hracku budu chcet dat jedni aj druhi stari rodicia. Nerada si nechavam darceky na poslednu chvilu lebo si chcem vychutnat predvianocny cas a atmosku. Nepotrebujem sa nahanat po obchodoch 🙂. Tento rok si Vianoce uzijeme este viac lebo nasa 14m dcerka uz bude vnimat ovela lepsie ako minuly rok. Tak sa velmi tesime na trhy, pecenie a ak sa pocasie pomyli snad aj sneh :D.

girko
13. okt 2016

Ja sa snažím dávať deťom darčeky len na narodeniny, meniny a Vianoce...Preto sa vždy teším, keď konečne môžem nakupovať. Staršie deti už hračky, nepotrebujú a pre najmladšiu už mám nakúpené. Má len dva roky,ale niektoré darčeky sú kúpené už skoro štyri roky🙂...Neodolala som...

saldi
13. okt 2016

Nieco uz mam,knihy,tym sa nic nestane do Vianoc ;)

hela_tn
13. okt 2016

Ano, uz pomaly začíname..vačšinou koncom novembra je uz vsetko pri pripravené..
Teraz mame celkom dilemu, ci uz kúpiť lego friends pre dcéru, ci stale duplo..bude mat za pár dni 4 roky..na Narodky este bude duplo, co si vybrala..

miricka77
13. okt 2016

Ja mam od leta pre moje dvojicky kupene vsetko.Rusili u nas jeden obch.retazec a mali vypredaje,tak som sa vysantila.pre syna-12 rokov-mam len drobnost,zato on uz ma cely zoznam,z ktoreho su cenovo pristupne jedine lyziarske okuliare.

celasapremenim
13. okt 2016

@hela_tn my mame lego aj duplo, aj male, no skutocne vela a vsetci sa hraju so vsetkym, myslim, ze s duuplom v styroch este v pohode, este bude vela narodenin, vianoc atd. ....nam sa toho nazbieralo pri 3 detoch, ze ani nemam potrebu to uz vyhladavat

jeyka
13. okt 2016

My este nemame, ale uz rozmyslam komu co asi a pokusim sa to 🎁 pozhanat cim skor, nech mame na vianoce uz rodinnu pohodu 🎄. Detom vela hraciek urcite nie lebo v dnesnej dobe je to az prehnane a potom si to nevazia a nevedia sa s tym hrat ked toho maju kopu. Najlepsie sa dokupuju sady niecoho co uz maju a radi sa s tym hravaju, napr lego je velmi vdacna hracka a vzdy potesi nova zaujimava sada 😉.
A tak ma prave napadlo....existuje adventny kalendar s lego figurkami, zvieratkami ci kockami namiesto cokoladok? 😃

yanni
13. okt 2016

Preco navaly v obchodoch? Ja zasadne uz rokyyyyyy kupujem vsetko online z pohodlia domova. A uz vobec nekupujem mesiace dopredu.
Premyslene jasne ze mam, co by to malo byt. Najmladsia ma 14 mesiacov, ta dostane nejake zvieratkovske lego duplo (ma velmi rada zvieratka), nieco od Vtech baby a nejaku knihu. Tiez rada "cita". Chalani su uz velki, pre tych budem objednavat na poslednu chvilu, kedze ich priania sa este 5 krat zmenia. Najstarsi je Legomaniak odjakziva, tak nejake Lego technik alebo podobne, ostatni dvaja sa este nevyjadrili, co by si priali. Ale v kazdom pripade bude medzi darcekmi kazdemu aspon jedna NORMALNA kniha.
S muzom sa obdaruvame po cely rok, cize Vianoce nie je nic mimoriadne, babkovci dostanu vlastnorucne vyrobeny kalendar a zvysok rodiny ako kazdy rok NIC. Je to tak zauzivane uz roky, navzajom sa neobdaruvame, to by sme pri tej velkej rodine (hlavne z manzelovej strany) skrachovali.

yanni
13. okt 2016

@jeyka ak mozem, ano adventne kalendare Lego je dostat, aspon u nas v Nemeckeu. nasi chalani dostali minuly rok kazdy jeden od starkych, Star Wars, City a ten najmladsi uz ani neviem aky a boli tam figurky a take male vselico legove na stavanie.

stellamaris
13. okt 2016

Nemam kupene pre syna nic,pocas roka dostava obcas hracky a nedavno dostal nejake Lego,detsky stolarsky set,takze Vianoce dostane nieco este od nasich a od netere a sestry.
S manzelom sa neobdaruvame,lebo Vianoce su pre nas v znameni rodinnej pohody a darceky nemusime.Snad druhe dieta by bol najkrajsi darcek 🙂

babobabobabo
13. okt 2016

Máme darčeky a je tam aj Duplo. Zatiaľ u nás najviac fičí Duplo domček a pre veľký úspech každý rok prikupujeme ďalšie sady. 🙂

kondaska1
13. okt 2016

Este nieeeee, ale uz musim zacat, za chvilu to uz vypukne. Cakam na prvu vianocnu reklamu v tv 😂

parisa
13. okt 2016

Moj muz ma uz maniu😁mna to este drzi a len sa rozhliadam informujem co by koho potesilo.no on uz ani nevie kde co poschovaval😁😀.

kikusa76
13. okt 2016

Mám už pre najmladšiu všetko : opicku Fisher pricena,d Duplo- prvá záhrada, mala zoo.knizky,magneticky domček s bábikami.
Staršej dcére nejaké oblečenie kúpim a najstarší chce foťák.

hela_tn
13. okt 2016

@celasapremenim ved ja si tiez vravim, ze na to menšie ma cas, este mame aj malé bábätko, tam sa zas obávam, aby kocky nepojedla..zatial sa hra s legom po mne, co ma u našich, celkom jej to ide, no uprednostňuje duplo..tak dakujem za radu, bude este duplo;)

macopka
13. okt 2016

Uz sme zacali kupovat, nieco sa uz teda najde. Postupne kupujeme, aby to nebol naraz pre nase penazenky sok 🙂 🙂 🙂

celasapremenim
13. okt 2016

@hela_tn inak s tym pojedenim, moj treti je vlastne v komplet hrackach a veciach ...odkedy sa vie sam premiestnovat.. vhodnych od narodenia az po skolacke potreby, lebo ako izolujem byt od tychto veci, ked su dennodennou potrebou starsich deti... a veru nepojedol
nejak tie deti maju zakodovane silne prezitie :D a fakt uz sedel medzi malym legom ovela skor, ako prve dve deti .....k mini kuskom sa dostal priskoro, vlastne aj k nie najvhodnejsiemu jedlu
oni to tak nejak pochopia, ze to nie je nic pre nich, tie dalsie deti :D
v podstate s momentalnymi skusenostami by som niektore veci vobec ale vobec neriesila ani pri prvych dvoch uz.......podotykam, nie stravu, stravu mame zdravu aj teraz, co to da

sasena12
13. okt 2016

My uz zopar darcekov mame, ale nasa Dominika oblubuje vsetko lekarske a uz nam nezabudla povedat, ze Jeziskovi napise, aby jej priniesol Lego doktorku plysakovu. No co sa tyka darcekov kazdy rok sa snazim nakupovat postupne nech to neni tolko penazi naraz 🙂

jeyka
13. okt 2016

@yanni no super, to ma len tak napadlo pri pisani ☺. Dobre vediet, ze take nueco existuje, Tak pokukam nieco.alebo by som nieco take spravila sama 😊 A inak, knizky aj u nas musia byt 😉

hela_tn
13. okt 2016

@jeyka dostať tie kalendáre aj v dračiku napríklad..ale ja tiez radšej robím vlastný;)

kessinka
13. okt 2016

Ja už mám vianočné darčeky vlastne takmer všetky, pre každého niečo, už mi chýba len pár handmade drobností, ktoré budem robiť neskôr a staršiemu ešte dokúpime nejaké lego po meninách, lebo tam tiež nejaké dostane, tak nech nekupujeme duplicitine 🙂

spring1808
14. okt 2016

Ešte nie, aj keď stále na to myslím. Za chvíľu 21.10. má dcéra narodeniny a ešte len rozmýšlame, akým darčekom ju prekvapiť k 3.narodeninám 🙂

editpiaf
14. okt 2016

@bara_lego Ja neznášam to pachtenie pred sviatkami, takže už som pomaly začala 😉 máme korculky na ľad a už aj Duplo -prvú Zoo. Mala o nej básni od septembra, lebo majú v škôlke, no obrovskú a ešte aj s veľkou loďou😉

anka3x3
14. okt 2016

My tiež už darčeky priebežne nakupujeme, keď nás niečo zaujme, nemusíme potom na poslednú chvíľu hľadať tie správne darčeky. Tento rok sme s nakupovaním darčekov začali ešte trošku skôr, nakoľko k nám začiatkom decembra príde ten najkrajší darček - druhé dieťaťko, takže v decembri už nebude veľa priestoru na vyberanie a nakupovanie darčekov 🙂

77mirinka77
14. okt 2016

Ano uz mame kupene pocas leta sme kupili naraz je toho vela

tajka1986
14. okt 2016

@bara_lego uz mam,ja kupujem priebezne co sa mi pozdava,nieco dostane pocas roka,to jej tak "davkujem"postupne,ale najde si aj pod stromcekom. Uz teraz sa na to rozbalovanie tesim 🙂

celasapremenim
14. okt 2016

inak posuvame uz veceru na stvrtu, aby sme neumierali pod stromom pri vybalovani :D:D:D:D:D lebo hoci si kazdy rok poviem, ze stacia dva kazdemu, tak to nikdy nedodrzim