Máte už prvé vianočné darčeky pre deti?

bara_lego
12. okt 2016

Ja viem, že je ešte priskoro plánovať Vianoce, ale i tak 🙂 Mám kamarátky, čo kupujú vianočné darčeky už od júla, a potom kamarátov, čo to nechávajú na 23. decembra... Ale prečo sa neporozprávať o darčekoch už teraz, keď ešte nenastal predvianočný zhon a v obchodoch nie je taký nával?

Mám tu pre vás hneď niekoľko tipov na krásne darčeky pod stromček, ktoré sa hodia i pre starých rodičov, ktorí nevedia, čím svojim vnúčatám urobiť radosť. S našou malou nápoveďou sa určite trafia správne 🙂

ajusik86
14. okt 2016

Ja som kupovala pre baby bábiky ešte v januári 🙂 ja viem, že velmi skoro, ale vtedy boli velmi zlacnené, tak nekup to 🙂 k bábikám plánujem ešte dokúpit stavebnicu lego duplo farma, nakolko obidve sú blázni do zvieratiek a pravdaže nejakú rozprávkovú knižku a oblečenie 🙂

rena107
14. okt 2016

Ja som darceky kupovala vzdy v decembri. Odkedy sme cakali prveho syna v oktobri tak som si pokupila darceky uz v lete. A bol to neskutocne skvely napad. Tak uz 4 roky kupujeme darceky v priebehu roka. Natrafime na vela akcii tak aj usetrime. A dnes ich mam uz aj zabalene pretoze na vianice mam termin porodu tak nic nenechavam na nahodu ;) Potom ten kludny predvianocny cas travime pecenim kolavikov, hranim a vobec ale vovec nelietame po obchodoch.

trudy1717
15. okt 2016

My sme uz pomalicky zacali kupovat. Zatial som kupila malickej iba knihy, ale urcite jej jezisko donesie aj lego 😊

zuzana814
15. okt 2016

Mame uz kupene 🙂 Ale ked nieco pekne uvidime, doplnime 🙂 Lego uz bolo na Vianoce niekolkokrat 😉

evamajercak
15. okt 2016

Darčeky ešte kúpené nemáme, ale pomaličky už pôjdeme na to 😉 Neradi si nechávame kúpu darčekov na poslednú chvíľu... U nás je však voľba darčekov pre deti jednoduchá: s istotou vieme, že pod našim vianočným stromčekom deti isto nájdu Lego 😉 Už teraz sa tešíme na ich výkriky šťastia a slzičiek radosti, že si pod stromčekom nájdu vytúžené Lego...😉 Naše deti Lego jednoducho M💗I💗L💗U💗J💗Ú

fidorka221
16. okt 2016

Darčeky deťom kupujem prakticky po cely rok a potom ich schovávam kade-tade 😉 Nemám rada zhon a stres pred Vianocami a preto si to takto postupne rozložím na celý rok a ani peňaženka nezaplace...Určite dostanú knihy- veľa knih, drevené hračky, oblecenie a snáď vyhráme aj nejaké Lego Duplo v sutazi 😀

cawes
16. okt 2016

Zalozila som sukromnu skupinu na predaj pouziteho lega ak by mal niekto zaujem kontaktuje ma cez ip

krasnasvadba
16. okt 2016

My sme tohto roku už kúpili bicykel a nevieme akým spôsobom sa ocitne "pod" stromčekom...

anulienka30
16. okt 2016

Darceky som kedysi nechavala na poslednu chvilku....ale ako sa nasa rodinka rozrastala, tak posledne roky kupujem priebezne od septembra, aby som toho nemala vela...len najhorsie je potom najst tie darceky, lebo vzdy ich dam na ine miesto 🙂

celasapremenim
18. okt 2016

@krasnasvadba my sme si so susedom hadzali pod strom dary, aj bicykle detom :D:D:D byvaju pod nami a takto sme si robili jezisa navzajom a super to bolo, lebo aj mala, co uz levitovala vtedy, ci je to skutocne tak, lebo ved deti si povedia v skole, tak mala z toho hlavu ako melon :D:D:D:D

sonicka223
11. nov 2016

Ahojte, ak sa pozriete do môjho bazošu, tak tam mám nejaké ponožky od slovenského výrobcu, funguje už druhý rok, ponožky sú priamo od neho a ceny tam mám tiež od neho, väčšinou sa u nás rozchytajú po známych a rodine, ale tento rok nám pár kusov ostalo...ak sa vám zapáčia, pošlem...môžem odporučiť, za tie 2 roky som nevyhodila ani jedny ponožky, že by sa spravila nejaká diera(a to chodíme všetci bosí🙂), len na 1 pustil švík (1 zo 100 párov čo sme mali)...

januarova2016
12. nov 2016

@sonicka223 tie ponožky vyzerajú dobre, posielate aj na dobierku?

erickatt
12. nov 2016

@sonicka223 kde to nájdem?

erickatt
12. nov 2016

@saldi ďakujem

freefamme
12. nov 2016

Moji chlapci okupali Duplo vlacik, to len pre srandu spominam. 🙂 Lego forever ale kazdopadne, uz moj muz bol donho zblazneny a ked deti dostanu nejaku inu stavebnicu, nenapadne ju "schova". Takze aj u nas zase pod stromcekom bude nejake 🙂 Nakupenych mam zatial par hraciek tu z konika, vsetko nove sa mi kupovat zda skoda. Krasny Bosch mini sroubovak za polovicu? Tazko zohnatelne Cars postavicky? Tu dokupujem vzdy ked "potrebujeme". A ked uz sa s nimi nehraju, tak sup naspat na kona 🙂 Aj penazenka aj planeta podakuju. Vsetkym prijemne predvianocie 🙂

sonicka223
13. nov 2016

@erickatt dala som ich tu na bazar MK...v albume su pofotene

sonicka223
14. nov 2016

@januarova2016 aj na dobierku...poštu platím...

666maybe
14. nov 2016

Ja patrím k celoročným vianočným nakupovatelom, všetko kupujem väčšinou v zľave a nemám rada predvianočný zhon. Ja už mám dokonca darčeky aj zbalené pre celú rodinu, asi som psycho, ale mne to nevadí 😀 Tento rok baby dostanú od Ježiška okrem barbin, bábik, oblečenia, samozrejme ako každý rok aj lego. Pre väčšiu máme 10596 LEGO DUPLO - Disney Princess kolekcia a pre mladšiu 10830 LEGO DUPLO - Minnie a kaviareň 🙂

celasapremenim
14. nov 2016

ved kazdy nech si to zariadi ako potrebuje
ja necitim stres z toho, ked idem aj na poslednu chvilu kupovat darceky, robim to tak, ako pride, tiez je rozdiel, ked mate napr. narodeniny ku koncu roka este v blizkej rodine a riesia sa ine dolezite veci....cojaviem, preco mate vlastne stres z nakupov na vianoce? ved stedry vecer, to je uplne v pohode nakup, podobny ako na vikend, akurat strom je navyse a ina skladba potravin
darceky treba akurat zabalit trosku skor, aby sa clovek neznudil
a pecieme s detmi, u nas maximalne 6 druhov sladkeho, najviac sa tu jedava zo sladkeho aj tak ovocie a to nie vynimocne, to cely rok tak
ja som aj pracovala, pri dvoch detoch a stihala som vsetko bez zhonu, ved nezijeme v busi...rovnako ako pri troch teraz, ale sm na rodicovskej, co je urcite vyhoda

snezienka12345
14. nov 2016

@666maybe to je super pristup. 🙂 raz ho hadam aj aplikujem...teraz si uz v pohodke, no stres...darceky kupene, zabalene, poschovavane 🙂

erikaemkina
14. nov 2016

Ano mám , má Lego duplo , čo sme vyhrali , objednala som jej vankuš Maša a medved + ešte sa jej niečo pozrie

666maybe
14. nov 2016

@snezienka12345 Ďakujem za pochvaľu 😉 Nemám ani veľmi stres len sa niekedy stáva tesne pred Vianocami, že už človek nezoženie konkrétnu vec, ktorú chce lebo je vypredaná a takisto keď môžem kúpiť darček, ktorý naozaj chcem a ešte aj za polovičnú cenu tak to rada využijem 🙂 A držím palce, aby sa to aj tebe podarilo, je to super pocit 😀 @celasapremenim ani ja nemám stres. Tým predvianočným zhonom myslím skôr zhon ľudí okolo mňa, všetky obchody sú total preplnené, ľudia behajú ako šialení, narážajú do seba, tlačia sa takže celkovo nerada chodím do obchodu v tomto čase a pokiaľ nebudem mať obrnený transportér tak to tak aj zostane 😀 Možno to vo Vašich obchodoch vyzerá inak alebo Vám to len proste nevadí, každý sme iný 😉

karkana
14. nov 2016

mám zatiaľ kupený kočík,oblečenie,ešte nejakú stavebnicu 🙂

celasapremenim
14. nov 2016

@666maybe inak ked je aj zhon, ked ides rano na desiatu aj rovno pred vianocami, tak v pohodicke :D
tak ja si tiez nenechavam teraz uz akoze na 23tieho nakup samozrejme :D, skor kvoli tomu, ze sa mi nechce :D
celkovo nerada nakupujem popravde, aj cez rok sa tomu nevyhneme, lebo deti sem tam nieco potrebuju, ale vela aj internetom vybavim veci

evamajercak
14. nov 2016

@666maybe tiež už som niečo zabalila 😉 deti mi veľakrát ako naschvál pred vianocami ochorejú a tak nie je ani čas ani chuť nakupovať a baliť 😉 a v tých obchodoch je to tesne pred sviatkami ako vykradnuté, človek tam nenájde čo hľadá a všade pobehujú nervózni ľudia, ktorí ešte svoj stres prenášajú na predavačky... takže ja tiež začínam v októbri a novembri... v decembri si radšej vychutnávame krásnu atmosféru napríklad prechádzkou po vyzdobených uličkách 😉