VEĽKÁ SÚŤAŽ o LEGO DUPLO Môj prvý nákladiak

bara_lego
10. okt 2016

Ukážte deťom svet nakupovania so stavebnicou LEGO DUPLO Môj prvý nákladiak. Precvičte si hľadanie dvojíc i farby. O desať týchto stavebníc môžete práve súťažiť!

Nakreslite nám s deťmi, čo všetko môže taký nákladiak viesť! 🙂 Desať z vás sa môže tešiť na krásnu výhru. 🙂 Všetkým zúčastneným tiež pošleme srdiečko ❤

marian86
10. okt 2016

do kedy je sutaz?

honzik07
10. okt 2016

Radi by sme sa zucastnili ale mame 6mesiacov ale kreslit este nevieme 😉

rora
10. okt 2016

Dcérka zbožňuje lego duplo a nákladiakom by doviezla iba ďaľšie lego 🙂 a keďže máme aj bračeka skoro 1 ročného tak by lego bolo aj preňho

italy2
10. okt 2016

ale ked to naše maléééé ešte nevie malovať 🤐 🤐 🤐 🤐

anjelik3
10. okt 2016

Kedze sa nam v zime ma narodit chlapcek a doma nemame ziadne chlapcenske hracky, lego nakladiak by bol skvely ako prva hracka pod stromcek 😉 Posielam vytvor mojej dcery 😊

anjelik3
10. okt 2016
taya4
10. okt 2016

No moj tiez este nevie kreslit. To maju kreslit mamicky, ci ako?

tamca122
10. okt 2016

My takto ❤ nákladiaku by sme sa veľmi potešili. 🙂

saskiaaa
10. okt 2016

Mame 2roky aj 3 mesiace
Zevraj kamienky 😀 snaha bola
Este nemame doma ziadne lego urcite by potesilo 🙂 drzim vsetky palčeky 🙂

ivec16
10. okt 2016

nefrflite a kreslite ;D

mamca31
10. okt 2016

Tak, ani mi este moc kreslit nevieme, ale vyhra by nas potesila, takze sme vykuzlili toto 😀😊

janica009
10. okt 2016

Náš nákladiak vezie hnedé uhlie, aby sme v zime nezamrzli ;)
1. foto mamičkin "výtvor"
2. Jankov nákladiak

janica009
10. okt 2016
ciernym
10. okt 2016

Nas nakladiak vezie lod Titanic.My skladame lode,ktore su odvezene nakladiakom alebo autom.😊

ada510
10. okt 2016

Syn Patrik ma 3 roky podla neho by nakladak mal viest auto Skodu oktaviu tsk som nskreslila a on vyfarbil dako sme to spolu zmakli no 😁lego este nemame bolo by potesilo by kedze sme planovali na vianoce 😉

ciernym
10. okt 2016

Danielov nakladiak vezie montovany dom😊

monni
10. okt 2016

Náš nákladiak by doviezol túto našu veľkú truhlicu s legom duplom, pretože je u mojich detí najobľúbenejšie a preto ho je stále málo🙂

monni
10. okt 2016

Ešte nakreslené obrázky

g_fecka
10. okt 2016

U nas by to bola neidentifikovatelna carbanica, tak sme si to poskladali ☺️

tintini
10. okt 2016

Dcerka ma 2,7 mesiaca a toto je mravec 🙂 planujeme kupit Lego pod stromcek,no keby sme vyhrali,bol by to super darcek 🙂 Takze nam nakladiak privezie mravce. Aaaaaa pomoooc 🐜🐜🐜😹😸🙀

mirecka0809
10. okt 2016

Neberte to v zlom, ale pride mi trosku nelogicke sutazit o lego pre najmensie deticky kresbou, ked prave tie najmensie nevedia ani chytit ceruzku do rucicky. Naozaj by sme sa radi zapojili do sutaze, ale kedze nas maly nezbednik ma len 14 mesiacov, tak nemame sancu. Napriek tomu sa Jezisko chysta priniest nejake to lego pod stromcek 🎄

kondaska1
10. okt 2016

Ahojte, kedže nas Lukinko ma iba 19 mesiacov, tak to dopadlo nasledovne, vytiahla som ceruzky a papier a zahlasila že sa ide kreslit, v priebehu 5 minut boli ceruzky vsade, na pomoc si pribral aj kružidlo (uz bez ihly) a tadaaaa tu je výsledok : vraj to je ovo
PS : momentalne pokracuje v kresleni aj bez papiera 🤐

magdalena459
10. okt 2016

Martinko veľmi túži po Lego duplo, bohužiaľ si to z finančných dôvodov nemôžem dovoliť kúpiť, podľa Martinka na nákladiak naloží mamu ocka bračeka a sestričku psíka a hračky a pôjde sa na výlet 😁😁😁

erikaemkina
10. okt 2016

Nás by určite to krásne Lego potešilo 🙂 Emka by sa potešila a hrala sa ..

evulienkaslx
10. okt 2016

Nasa 3rocna Emka nakreslila, co by jej mohol doviezt nakladiak na veceru 🙂

gabikkas
10. okt 2016

Aj nas by lego nakladiak potesilo po dvoch dievcatach mame chlapca, ale 18mesacny veru este nic nenakresli :(

matyuska
10. okt 2016

Moj by isiel s tatom by pre slniecko

poly2406
10. okt 2016

Lego milujeme od malička 🙂 Nákladiak by bol nádherný darček, preto sme sa snažili zapracovať na výhre. Dnes to dopadlo takto :D

retiazka
10. okt 2016

Na Maximkovom obrázku vezie nákladiak uhlie a pokazený vrtuľník ☺☺☺

ixayxa
10. okt 2016

Lucka chce vyhrať lego pre svojho mladšieho bračeka, ktorý prispel pár čiarami