SÚŤAŽ o stavebnicu LEGO DUPLO Škôlka! 🙂

bara_lego
Moderátor
23. okt 2017

Chodia vaši najmenší do škôlky? A čo na nej majú najradšej? Podeľte sa s nami o vaše skúsenosti a získajte srdiečka. Povedzte nám, aká zábavná príhoda sa vašim deťom v škôlke prihodila. Popíšte nám príbeh do komentára a vyhrajte. Desať z vás získa krásnu stavebnicu LEGO DUPLO Škôlka. 🙂

hela_tn
23. okt 2017

Dcera do skolky chodi, uz je z nej velkacka..skolku ma uz celkom rada, zo zaciatku sa jej bez maminky moc nepacilo, no teraz sa uz do nej tesi..chodi vsak iba na pol dna, lebov skolke sa musi po obede spat, ked nespi,tak musi cely cas potichu lezat a ona od jej 3 rokoch poobede nespava..nechcela som ju trapit a skolku sprotivit kvoli poobednemu oddychu, tak ked sa mi da, tak ju beriem na obeddomov..
Vesela prihoda sa stala hned,ako nastupila do skolky, este nemala ani tri roky..po dvoch dnoch v skolke vravi starkej, ze ona uz do skolky chodit nebude, pretoze uz to tam vsetko preskumala a uz to tam vsetko pozna, tak nevidi dovod ist tam opat🙂

dominika6
23. okt 2017

@bara_lego
moja dcera bola sidlo od malinka...kde bolo rusno,tam bola ona..
3rocna
najprv mi pani ucitelka oznamila po jej vyzdvihnuti zo skolky a zhrozenim sa,ked som zbadala ze ma ruku obvaze,ze vyluezla na umyvadlo,ktore ju neudrzalo a cele ruplo na zem aj s nou...
O rok neskor, sa mi krpana zrazu objavila vo dverach mojej prace (500m) vzdialenej aj s dalsimi spoluziakmi..ja v soku...ona s usmevom...vraj...,,usli sme ucitelkam z svora,,dobre nie?...

jajamalka
23. okt 2017

Mám 2,5r syna a 5ročnú dcérku. Pred niekoľkými dňami jej vypadla tá veľká horná mliečna jednotka. V škôlke pri jedení palaciniek. Ona ho prehltla. Keď som sa jej spýtala, prečo ho nevypľula, odpoveď bola "veď hádam nebude vypľúvať aj palacinku!" 😅

lenulikus
23. okt 2017

Náš Kubko chodí druhým rokom do škôlky...najobľúbenejšia učiteľka je pani riaditeľka 🙂 Úsmevných príhod je veľa..najzábavnejšie pre mňa prvé mesiace bolo ako každé dieťa v triede poznalo nášho Jakuba po mene..a on mi nevedel povedať meno ani jedného kamarátka (kamarátky) 🙂 . A najkrajšie vyznanie od neho po škôlke: mamka, som bol za Tebou smuuuutny... A prečo si bol Kubko za mnou smutný? ... Lebo som si mamka na teba nespomenul... 😀

loyanca
23. okt 2017

Nasa Laura ma svoju skolku velmi rada, tak ako aj ucitelky a kamaratov...ucia sa spanielsky,anglicky...raz tyzdenne maju balet, dramaticky kruzok a raz tyzdenne ludove tance,nedavno zbierali urodu na svojej zahradke. Dnes nebola...liecime kasel,tak jej bolo smutno. Minuly tt mali zavedeny novy system, kde za "dobrost a slusne spravanie dostavali -alebo im boli mazane - peciatky. Nasa v piatok vo vyhodnoteni uspela a bola prva... tak bola na chvilku "ucitelkou a sefkou" ona,to bolo radosti 😀 okrem toho su so Sebim do seba zamilovani 😀

mirecka0809
23. okt 2017

A ked syncek este nechodi do skolky, tak to sa nemozeme zapojit? 😢

girko
23. okt 2017

Naša trojročná Miška prišla zo škôlky s radostnou správou ,,Ožením sa so Šimonkom, už ma nebije...''🙂

slavaf
23. okt 2017

Naša mladšia dcérka Dorotka sa na škôlku veľmi dôsledne pripravovala. Všetko sme jej vysvetlili - od spania na malých postieľkach až po malé záchodíky. Keď sme potom po ňu prišli, pani učiteľka povedala, že po olovrante sa všetky deti zhromaždili v triede a išli si urobiť malú rozcvičku, keď tu zrazu sa odniekiaľ ozvalo: "HOTOVÓÓÓ!" Pani učiteľka aj deti sa obzerali, že kto to je, odkiaľ to prichádza, keď tu zrazu znovu: "HOTOVÓÓÓ!" Pani učiteľka sa poobzerala po triede, vbehla do umývarky a tam naša Dorotka tróni na záchodíku a zvyknutá z domu kričí na plné pľúca: "HOTOVÓÓÓ!"

dominika6
23. okt 2017

@bara_lego
z dvora...
nie svora..😀

ajusssa
23. okt 2017

Náš Matejko ma najradšej na škôlke ten pocit že ma tam veľa kamarátov s ktorými sa hrajú. Na škôlku si zvykal maximalne dobre absolútne bez plaču. Skôr som plakala ja 🙂 Už používa anglicke slová, ktoré mna samú prekvapia. Ráno sme si sadli do auta naštartovala som a Matejko mi zo zadu hovorí: ,,No mamka, LETS GO! :D

A dnes sa ho pýtam ako sa mu páčilo divadielko. Hovorí mi že: NEVEM
A ja že a čo si nepozeral? A on: NE MAMKA PYTAJ PANI UČELKY :D

janfo
23. okt 2017

Takže naša malá Adelka sa bola akurat dnes pozriet do škôlky 1 krát. Nastúpi tam až od 1.12. Pani učiteľka jej ukazala hračky, kde bude spinkat a ostatne deti. Vonku ju uz čakal 10 ročný braček a povedal jej že aj on sem chodil. Adelka s dôrazom odpovedala že to je jej škôlka a ona tam bude chodiť nie Miško. Bola som milo prekvapená ako sa zachovala dúfam že jej to vydrží. 😜A určite by sa potešila novému Legu.

bonnie1
23. okt 2017

Moja dcera je dost flegmatik a do skolky zacala chodit ani nie 3 rocna. Chodila do domceka co je mimo hlavnej budovy. Raz ju mal odniest dedo. Cisto vystresovany sa vsetko pytal 100x . No povedala som mu znacku skrinky , ze ma dat rifle dole , nechat leginky , svetrik dole .. Ale zabudla som mu povedat to najdolezitejsie..ze do domceka treba odviest. On samozrejme siel rovno do hlavnej budovy , nasiel prveho slimaka natiahol na dceru o tri cisla vacsie papuce ( vraj mu to neprislo divne , lebo dnesne matky kupuju obrovske topanky aby sa prsty nespucili , to pocul debatu mamiciek v autobuse ) . Ked ju siel odviest do triedy zastavila ho veduca jedalne 🙂

cilkau
23. okt 2017

náš len prave začal chodiť do školky ten to mesiac a ked príde k nam zo školky tak sa u nas hraje lega stavebnice 😍🙂😉👍🚗🚓🚑🚒🚂⛵🐶🐱🐷🌜🍀🍂🌳

daniela_1_
23. okt 2017

Dcerka miluje skolku chodi 2 rok a este sa nestalo ze by nechcela ist..najradsej ma svoje kamaratky a to ze maju smyklavky a moze sa smykat..
Minule si doma zabudla gatky a este sla na wc pred mojim odchodom nastastie ma v skrinke aj nahradne😊Cerstva zabavna prihoda mali divadielko v skolke a ako kazdy den ked po nu pridem sa pytam co nove co robili a samozrejme o com bolo divadielko? Jej pohotova odpoved HÁDAJ a velky smiech zatym.😁

horalka21
23. okt 2017

Pre mňa bolo najviac vtipné keď sme vyberali meno pre bračeka, a pýtala som sa syna aké meno by sa mu pre bračeka páčilo a na všetky mená čo som navrhla hovoril: Davidka nie toho máme v školke, Alexa tiež máme. Tak sme sa o tom pár dní nerozprávali, až keď mi jeden deň hovorí, keď som poňho prišla do škôlky: Maminka vieš ako by sa mohol volať braček? Ako? No, Samko Resut... . Povedal mi meno aj s priezviskom a dosť dlho na tom trval 😀 ale nakoniec sme sa dohodli a teda máme všetci rovnaké priezvisko :-P

orieska325
23. okt 2017

Martinko je skolkar druhak..v prvom rocniku sa nam stalo ze prisiel domov a mal na sebe cudzie slipky.Pytam sa ho ci si nevsimol ze ma cudzie gatky na sebe a on no nevsimol iba som citil ze su take tvrde😁😁😁

kacero007
23. okt 2017

Náš krpec začal chodiť do jasličiek nedávno (ako 1,5 ročný), na škôlku si teda musí ešte chvíľku počkať... No nedá mi nepridať aj našu príhodu, teda skôr každodennú realitu 🙂 Je to veľký papkáč a svoj obed zje behom 3,5 minúty, no a zvyšok času čo ostatné detičky (aj učiteľky) jedia, chodí od jedného k druhému a prosíka (s revom), nech aj jemu dajú, chuďatku 🙂

erikaemkina
23. okt 2017

Krásny večer , škôlku má velmi rada 🙂 najviac kreslenie s deťmi 🙂 robia všelijaké aktivity 😉 hraju sa a tvoria 🙂 Chodia von na prechádzky ,do parku , zbieraju Listí , Maju taktiež program ako je Ovocie v košíku a zelenina vo vreci , Práca s prírodným materiálom, jemná motorika a všeličo možné 🙂
Taktiež ich pripravuju na besiedku , či už na Vianoce , Mikuláš .. proste sa zaoberaju s detmi 👦👧
Tak zábavná je asi vtedy ked už sa idu naobedovat , a moja Ema si vyzuva papučky a Pani učitelka ju stále upozornuje aby sa nevyzuvala 😀😀
🍂🍂 Vyzdoba škôlky 🍂🍂 a Moja Láska ❤

saskiaaa
23. okt 2017

Môj malačik matko
Keď bol malinky mali sme zajka ARIELKA plyšový

Chodíme ešte len 2 mesiac
Prídeme domou mali kričí bol tam ARIELKO ARIELKO

Rozmýšľam: matko kto nejaký zajačik
Bok uvas v škôlke
Mali: áno

Reku wau zajko 😀
Druhý deň ideme do škôlky veľa detí sa prezlieka
Mali: ARIELKOOo
Pozerám kde nakresleny?????
Mamička má poklepe po pleci nie to je môj syn JARKO
Začali sme sa smiať 😀

Dodnes mali mu stále hovorí ARIELKO 😀
Dodnes sa smejeme na tom s mamičkou 😀

vsicka036
23. okt 2017

Náš Sebastián ešte do škôlky nechodí, ale silne zvažujem začať ju riešiť skôr. Miluje deti a miluje Duplo, verím, že sa aj v našej škôlke nejaké nájde. 🙂

adel47
23. okt 2017

Tak my sme začali škôlku plačom ale neskôr plačom že idem pre neho,že on tam chce ešte ostať😁S pani učiteľkami sa veľmi rýchlo skamarátil,ba mala som pocit,že sa stali súčasťou našej rodiny lebo niekedy vedeli o nás viacej ako my sami😂😁😂U nás v škôlke je zvykom že pani učiteľky zapisujú hlášky deti,čo je úplne supeeeeeer😁takže čo vyzvonil som vedela😁 a mohla sa niekedy až červenať,,😂😁tak napr.stavali sme chalupu a pani učiteľka sa ho pýta a čo teraz robíte na domčeku a on pohotovo My s tatom pracujeme a mama sa díva😁. Potom pani učiteľke povedal,že bol s mamou a tatom cez víkend vyvetrať kačice,😁a atď.... nespočetne množstvo hlások na ktorých sa bavíme doteraz vďaka zapisovaniu pani učiteliek 😘Krásne spomienky na škôlku máme a to sa mu do školy vôbec nechcelo........prosil má aby som mu dala ešte jeden nie odklad ale obklad😁😂😁😂😁

cailana
23. okt 2017

Syn chodí do škôlky druhý rok a od začiatku ju miluje určite aj vďaka učiteľkám.minimalne jedna z nich mu pripominala asi maminku, pretože keď som raz preňho prišla, zahľadel sa na moje prsia a hovorí mi:naminka ty máš prso ako pani učiteľka 😀

majocka24
23. okt 2017

synček začal chodiť do škôlky len nedávno ale zvykol si aj ked občas zo začiatku bol plač veríme, že sa rýchlo adaptuje a bude mať na školku len pekné spomienky a príhoda ešte len na začiatku ked sme boli v školke priatel zachytil že jak si dievčatá šuškajú že akého idú mať blondateho fešáka v školke 😀

cilkau
23. okt 2017

lego duplo školka by ho veľmi potešila aj na vianoce 🙂😉😍👍👏👦🚗🚕🚌:police:ambulance:🚒🚂⛵🌜🌧

lemasa
23. okt 2017

Dcérka chodí do škôlky už druhý rok.Je v nej veľmi spokojná,taktiež sa veľa vecí naučila.Máva všelijaké hlášky a dosť sa naučila všetko vravieť učiteľkám.Raz keď som došla pre ňu sa ma učiteľka pýtala,či som sa Lianke sťažovala že jej zle utierajú riťuľu lebo im to Lianka vravela 😀 😨😅 Vtedy som si uvedomila,že už sa musím kontrolovať čo pred ňou poviem lebo ten malý človiečik si všetko zapamätá 🙂❤😍😇👧

lucineck2
23. okt 2017

LEGO duplo aj LEGO classic to je naše.....u nás lega kopec no nikdy nieje dosť, zahrá sa aj mamka častejšie ako deti :D Naša Eliška (5 ) chodí do školky už tretí rok veru dlho sa jej ťažko lúčilo ráno so mnou . no už v tomto veku začínaju šibalstvá , nič extra výnimočné sme nemali :D najzábavnejšíe asi počas detských besiedok , keď počas prvej besiedky / prvý rok v školke / začalo najprv plakať jedno dieťa , kým skončili bola ich polovica :D no teraz su to už hry chlapec dievča, keĎ mi mala povie ...mamka hrali sme sa tak že som akože odpadla a Lukaško ma prišiel zachrániť tak že mi dal pusu :D

jany205
23. okt 2017

Waaaau krásna stavebnica 😍
Moja Karolínka len začala chodiť do škôlky, pomaličky si zvyká a ťažko nesie naše odlúčenie takže ešte stále nemáme nič na čo sa teší. Vlastne máme teší sa na to keď maminka skončí v práci a príde pre ňu 😂 Obľúbila si jednu pani učiteľku, na ňu sa teší a vďaka nej tam ide bez plaču, klop-klop-klop. No veľká škoda že tam nemajú aj lego, určite by sa naň tešila... Neskutočne by ma potešilo ak by sa na nás usmialo šťastie a získali by sme túto krásnu stavebnicu, už ju vidím ako sa jej veľmi teší a aj vďaka nej ide zasa o niečo ľahšie a s úsmevom do škôlky 😍 Ak sa šťastie neusmeje na nás, budem sa tešiť z radosti iných detí a vám ďakujem za inšpiráciu na Vianoce 🎄🎁♥

jeemima
23. okt 2017

Nasi chlapci dvojicky skolku teda vobec nemusia ;) ale lego milujuuuuu tak som si ista ze by si postavili skolku v ktorej by boli spokojni..... tym ze su velmi podobni ich nik v skolke nerozozna napriek tomu ze si davam ozaj zalezat na tom aby mali jasne odlisne papucky a ako deti tak aj ucitelky vedia kto ma ake papuce. minule som odhalila ze papucky nepapucky deti ich volaju jednoducho priezviskom ;D ;D ;D alebo este lepsie oboma menami teda samkomarko ;D a to vratane ich bratranca kt je s nimi v triede.

kondaska1
23. okt 2017

Pre mna usmevna, pre ucitelku zrejme na vystretie : moj syn zrejme dost vyvadzal a vychovavatelka ho napomenula, ale nezabralo a vyvadzal dalej, ucitelka zrejme uz na nervy mu dohovarala a on s kludom anglicana, jej hovori : ukludnite sa, lebo Vam praskne cievka 😀 😅 , netusim odkial to zobral, asi od starsich deti v skolke , ta mala hlavicka si pamata vsetko 😉