SOUTĚŽ o LEGO DUPLO Vláček plný čísel

bara_lego
11. nov 2015

Už jste začali s dětmi počítat? Pomáhají vám k učení čísel kostky LEGO DUPLO? 🙂 Pokud byste se chtěli začít učit počítat se stavebnicí LEGO DUPLO Vláček plný čísel, soutěžte o ni tady ve fóru. Stačí, abyste do fóra vložili fotografii jedné vaší stavby z kostek LEGO DUPLO. Deset nejoriginálnějších staveb odměníme právě stavebnicí LEGO DUPLO Vláček plný čísel.

V předškolním věku se v rámci her a manipulací s čísly vytváří kladný vztah k matematice. Rozvoj matematických dovedností dítěte je závislý na úrovni rozvoje motoriky. To, jak je dítě schopné se pohybovat, jak dokáže manipulovat s předměty, jak vnímá jejich tvar, hmotnost, velikost, množství, je pro budoucí počítání ve škole velmi důležité. Prostřednictvím stavebnic LEGO DUPLO hravě procvičíte všechny tyto základní dovednosti a užijete si spoustu zábavy.

maminatimka
12. nov 2015
katarinauhrikova
12. nov 2015

Dobrý deň, ja mám malého synčeka, ktorý ide mať 1. rôčik. Keď som rozmýšľala, čo by sme mu darovali na jeho prvé narodeninky napadlo ma duplo. Má rád autíčka, vláčiky, verím, že vláčik s číslami by sa mu veľmi páčil.

lienkaxy
12. nov 2015

U nás skladáme hlavne maxi zvieratká a potom všelijaké budovy pre LEGO DUPLO zvieracie figúrky.

mamka_katka
12. nov 2015

Túto nedeľu sme dostali naše prvé lego - je to lego duplo "Výprava na ryby". Hráme sa tak, že veverička skáče na konáriky, ktoré počítame. Alebo počítame koľko koliesok má autíčko... Potešila by nás aj ďalšia stavebnica, ktorá by nás učila počítať 🙂

irenaliza
12. nov 2015

s LEGO Duplo sa rady hráme tak veľký ako aj malý, staviame zámky a hrady, ale aj vysoké veže ako minulé letné prázdniny u babky na východe, a keďže býva na opačnom konci republiky ako my aj tam máme LEGO DUPLO na hranie a postavili dcérky vežu väčšiu ako ony a babka, bola super zábava a samé si občas aj vytvárajú zvieratká z lego- napr. tučiaka, žabu, podľa seba a svojich predstáv, LEGO DUPLO je super všestranná hračka učí nás rodičov aj detičky.smiech

rohacka
12. nov 2015

Nasa duplo Hello Kitty spinka v lodke 🙂

vonava007
12. nov 2015

Naše chvile s Legom sú vzdy plne zabavy,radosti a smiechu🙂

hopina1
12. nov 2015

My máme najradšej domček. Stavame ho na rôzne spôsoby 🙂

katarinka26
12. nov 2015

Moja Katuška Vám postavila hotel pre panáčikov - každý ma svoje okienko - svoju izbičku . Ja ju učím počítať reálnymi príkladmi zo života - vrámci hier. Koľko máš panáčikov - 5, koľko musíš postaviť okienok do domčeka aby mal každý svoje okienko, alebo koľko máš zvieratiek... lego nám naozaj k tomu dobre slúži. lego nedáva žiadne limity, naše katka aj vagóniky použije na výstavbu hotela 🙂

xnatali
12. nov 2015

Ahojte, skutocne, tvorivosť nemá hraníc a zakaždým vznikne niečo iné a vesele... já přidávám foto s najstarším synom, nás najmenší by nám to hneď rozobral, tak sme fotili na parapetnej doske 🙂 ináč by sme nemali šancu to zvecnit 🙂. A naša prostredna Leni je teraz ešte v škôlke, ale tiež rada stavia 🙂...a teraz netuším, ako s mojim mobilom pridať fotku...🙂))

britanova
12. nov 2015

Vonku na prechádzke sme s dcérou videli traktory aj bager, tak hneď aj poobede postavila: to farebné s červeným podvozkom je traktor a to zeleno-modré je bager.

ask
12. nov 2015

Moj hrdy stavbar🙂

jancika82
12. nov 2015

Že vraj podzemná garáž 🙂 ... detská fantázia nemá hraníc 🙂

janbrna
12. nov 2015

U nás doma stále robíme nějaké stavby. Chalany to moc baví. Poslednou dobou robíme z lega dupla farmu. Lukáško totiž miluje traktory a zvieratka.

mmmj
12. nov 2015

Moja malá postaví iný domček každý deň, dnes ráno postavila tento pre zvieratká. Na jednu fotku sa nevmestí všetko, ale čo sa vidno - tučniak spinká a má tam na kvietku záclonku proti muchám, zvieratká sú v izbičke. ALe najviac sa mi páčilo, keď mi ukázala tú veľkú žirafu s otvorenou pusou 🙂

marecek1
12. nov 2015

Synátor momentálne frčí na rozprávke SpongeBob,
no a z lega dupla si stavia všetky postavičky z tejto rozprávky.
Toto je "Pán Krab" v jeho podaní 😉

zuzanaete
12. nov 2015

zeby buduci architekt? 🙂

xnatali
12. nov 2015

..tak dnad cez tablet mi to pojdepridat...lego je nekonecne mnoztvo variacii, fantazia nema hranice, deti mozu sami tvorit ci spolu,ucia sa spolupraci, trpezlivosti, uvazuju ci spontanne stavaju....na foto je nas najstarsi, stredna dcerka je este v skolkea najmensi by nam to razdva rozobral,tak fotime na parapetnej doske😀

maryon1
12. nov 2015

Takto si moje dcérky predstavujú náš karaván, ktorým budeme cestovať na dovolenku.
"prízemie" budeme mať ja a manžel, poschodie ony 😀

veri24
12. nov 2015

Nasi chlapci tiez radi stavaju lego duplo, a hoci ten starsi /7 rokov/ uz fici dlho na lego star wars, city ci ninjago, rad je partakom pri hre s legom duplo svojmu braskovi /2 roky/. Pri tejto stavbe starsi staval a mladsi pomahal, podaval kocky😀😁.

martina374
12. nov 2015

My žiaľ Lego Duplo vláčik plný čísel nemáme, ešte sme na to malí,ale možno sa nám pošťastí vyhrať a bude to super darček pod stromček.

lucya87
12. nov 2015

My sa radi hrame s legom a milujeme vlaciky tak by nas urcite pod stromcekom potesil 😊

m.stanka
12. nov 2015

Lego je jedinečné a originálne a každá jedna hra s lego stavebnicami je naše najväčšie dobrodružstvo a originál. Prvé 2 foto Mateo ako 2-ročný sám postavil vysokú vežu a akože počítal a ďalšia foto len také hranie 🙂

m.stanka
12. nov 2015

... ďalšia foto 😉 Aj zvieratka z domčeka musia byť predsa ako ostatné vozidlá pekne v rade 🙂

oxana1212
12. nov 2015

Nas Matko najradsej stavia hrady a zakomponuje tam vsetky duplo diely co ma, napr.aj auto na streche. A na konci sa a vzdy objavi "maminka a ocinko duplovi"🙂

suzie
12. nov 2015

naša dúha

glumdolf
13. nov 2015

tak toto je Maťkov lego panáčik

bumbulko
13. nov 2015
majka4309
13. nov 2015

lego duplo doma nemame ael chcela by som ho kupit na vianoce ako darcek pre svoje 1 rocne krsniatko pretoze verim ze ho zaujme nakoko sa velkmi rad hrava so stavebnicami a vsetkym co ma kolesa

skyvik
13. nov 2015

My ještě DUPLO nemáme, ale na Vánoce určitě dceři pořídíme, jen tam musí být hodně kostek, abychom mohli stavět věže a komíny, jejich bourání ji hodně baví 🙂 Jinak počítat do dvou už umí nádherně, když jí dám při kojení jen jedno prso, hned se rozčiluje a dožaduje i druhého, hold se ošidit nenechá 🙂