SOUTĚŽ o LEGO DUPLO Vláček plný čísel

bara_lego
11. nov 2015

Už jste začali s dětmi počítat? Pomáhají vám k učení čísel kostky LEGO DUPLO? 🙂 Pokud byste se chtěli začít učit počítat se stavebnicí LEGO DUPLO Vláček plný čísel, soutěžte o ni tady ve fóru. Stačí, abyste do fóra vložili fotografii jedné vaší stavby z kostek LEGO DUPLO. Deset nejoriginálnějších staveb odměníme právě stavebnicí LEGO DUPLO Vláček plný čísel.

V předškolním věku se v rámci her a manipulací s čísly vytváří kladný vztah k matematice. Rozvoj matematických dovedností dítěte je závislý na úrovni rozvoje motoriky. To, jak je dítě schopné se pohybovat, jak dokáže manipulovat s předměty, jak vnímá jejich tvar, hmotnost, velikost, množství, je pro budoucí počítání ve škole velmi důležité. Prostřednictvím stavebnic LEGO DUPLO hravě procvičíte všechny tyto základní dovednosti a užijete si spoustu zábavy.

zuzana2302
13. nov 2015

Sutaz z lego Duplo ma velmi zaujala uz len preto ze z lega sa da vela pekneho postavit a kedze mam synceka ktory bude ma 2 rocky tak by nas to potesilo lebo momentalne sa mu velmi pacia vlaciky šu-šu- šu...kocky su dost velky aby ich nemohol spapat takze idealna hracka pre deti 🙂

tinka13
13. nov 2015

Lego ešte nemáme, len iné stavebnice, tak prikladám aspoň foto z návštevy výstavy lega, s rodičmi, dedkom a babkou.

julinka2406
13. nov 2015

Lego je u nas najoblubenejsia hracka 🙂

trudy1717
13. nov 2015

my zatial doma lego nemame , ale medzi nase naj konštruktívne hry patrí buranie vežičiek z drevených kociek 🙂

kinelap
13. nov 2015

V predvianočnom období sme si s lega postavili originálny farebný LEGO DUPLO VIANOČNÝ STROMČEK, ktorého súčasťou sú aj adventné okienka, pri stromčeku nechýba celá rodinka s domácimi miláčikmi a na jeho vrchole žiari jedinečný vianočný špic. Takže šťastné a veselé všetkým 😉

shogun
13. nov 2015

My mame radi drakov a dinosaurov, tak toto chalani vymajstrovali🙂

ciusinka
13. nov 2015

Juj skoda,ze treba fotku s legom,my este ziadne nemame,nas drobcek ma len 9,5 mesiaca..Ale uz mame doma katalog a usilovne vyberame,co nasmu malemu prinesie Jezisko pod stromcek na jeho prve Vianoce 🙂

jane0123
13. nov 2015

U nas sa stavia hlavne buda pre psa na rozne sposoby 🙂

kessinka
13. nov 2015

Škoda že väčšinu diel nefotím, tak aspoň pár ukážiek, pyramída (s tou som pomáhala aj ja) a žeriav 🙂 Na dennom poriadku sú u nás najmä garáže a domčeky, do toho sa zapája usilovne už aj mladší syn a ide mu to už tak dobre že starší syn už ani neprotestuje proti jeho pomoci 🙂 😎

bibistec
13. nov 2015

u nás sú vláčiky veľmi obľúbené

marika_marika
13. nov 2015

takto sme zacinali: modry byvol a cerveno-zlta srnka a k nim strom :D

bublinka911
13. nov 2015

Tak my vacsinou staviame garaze s nasim 2 rocnym syncekom🙂

curcuma
13. nov 2015

Aj keď som ja ešte maličká,
nepomáhala mi s Lego stavbou mamička,
ja mám rada hlavne okienka,
nezničím si ja pri tom kolienka.
Veža už je postavená,
a ja s ňou aj odfotená,
Tak už len čakať zostáva,
ako možno šťastie na nás pristáva.

matali222
13. nov 2015

Ked vladne medzi braskami mier 🙂 a spolocna praca priniesie bom radost a pocit hrdosti 🙂 🙂 🙂

marcelka11
13. nov 2015

Deti radi stavajú domčeky, napr. takýto

cubanka
13. nov 2015

U nas sa stavaju domceky, auta a strielacky 🙂

lalai
13. nov 2015

U nas doma staviame vzdy cele mesta 😀 od cirkusu cez farmu a detske ihrisko az po kupalisko a smetisko 😀 a ked sa hra skonci je to u nas ako po vybuchu 😀 no co dodat milujeme lego 😀

hori
13. nov 2015

nase najvydarenejsie... kedysi som si to fotila, lebo sa mi tie stavbicky pacili, tak aby nezostali zabudnute, ked sa na druhy den rozobrali... hned som si na ne spomenula... 🙂

lucinka37
13. nov 2015

🙂

emmka1
13. nov 2015

Nase 🙂

melesmeles
13. nov 2015

Toto je nasa "SRDIECKOVA LEGO TORTA" pre zajacika 🙂
velmi chutna:
zlta-bananova prichut
zelena-brokolicova prichut
cervena-jahodova prichut
modra-slivkova prichut
hneda-cokoladova prichut
oranzova-mrkvickova prichut
ruzova-malinkova prichut
DOBRU CHUT PRAJEME 😀

evkakd
13. nov 2015

Aj ked vieme, ze by sme tu mali dat nieco z lega duplo, no nemame take. Tak sem davame aspon list jeziskovi v ktorom si prosime bud lietadlo alebo nakladiak 🙂

evkakd
13. nov 2015
silvika077
13. nov 2015

chystáme sa na VIANOCE 😅

skerinko
13. nov 2015

Aj ja pridám výtvory našej dcérky. Dnes si postavila LEGO Ponnywill a Pet Shop-ákom spravila školu.... 🙂 🙂 🙂

ela007
13. nov 2015

Aj takto sa da zabavit s kockami Lego Duplo 🙂

hela_tn
13. nov 2015

u nas sa stava z lega takmer denne a na ziadny sviatok lego nesmie chybat..

mimi321
14. nov 2015

Prave teraz 😉

gunner
14. nov 2015

Takto sa hrame s legom my 🙂