Aký je váš názor na kozmetiku ako darček?

simi_linola
25. okt 2016

Dostávate na sviatky kozmetiku? Potešíte sa takémuto darčeku alebo ste radšej ak si môžete vybrať samé? A naopak, kupujete ju vy svojej rodine či priateľom? Máte už nejakú v zásobe na prichádzajúce Vianoce? 🙂

cevrik5
28. okt 2016

Ja si najradsej kupujem kozmetiku sama a ked ju zacnem tak cerstvo otvorenu pouzivat sa citim ako znovuzrodena, pocit ze teraz budem najkrajsia 🙂 aa svokra mi kupuje lebo robila so znackou -417 a nejake pripravky mi od nich vyhovovali, tak tie mi kupoval aj muz cez nu na sviatky a teraz presla svokra na inu kozmetiku phyt's kvoli pracovnym vztahom tak som zvedava ci si aj tuto kozmetiku vyskusam... Ci ma obdaruju lebo z materskej je to predsa len dost taka kozmetika. Stale rada skusam nove veci, podla mna je dobre obcas obmienat to, tak ako parfem aby sa nezunoval 😀 ja inac nedaruvam, neodvazim sa ak neviem kto co pouziva.

babucika
29. okt 2016

ak je kozmetika starostlivo vybrana podla vkusu a obdarovaneho tak to je fajn. alebo ak je darovana luxusnejsia kozmetika, moze obdarovaneho potesit,a ma moznost vyskusat kozmetiku aku by sam mozno ani nekupil. ak je to odflaknute, len aby bol nejaky darcek, tak nevhodne podla mna.

mooonushka
29. okt 2016

Kozmetika je fajn darcek, ak trosku pozname adresata. Aj mna potesi, ak sa trafia s kozmetikou. Ale uz sme velakrat dostali aj take vone, ze sme museli posunut, ci vyhodit. Mne to vela povie o tom, ci pri kupovani darceka rozmyslali, alebo len kupili z nutnosti, co padlo do oka.

bonitka7
30. okt 2016

Kozmetiku rada dostavam a tiez rada kupujem. Zstial ale nemam kupene darceky tohto typu. Zopar darcekov uz mam.pre deticky nase, ale kozmetiku budem asi ako poslednu dokupovat 😉

dnp
10. nov 2016

Ahoj, ja stále kupujem sestre takú vianočnú sadu z Notino.sk a sme obe spokojné :D .. skús kuknúť tam a môžeš si aj uplatniť zľavu - http://www.kuponyzdarma.sk/notino-sk/

smitjan
11. nov 2016

@simi_linola wellness by bol bajecny, ale teraz napriklad som pozerala, ze sa da kupit uz aj darcekovy poukaz na zlavomat alebo tak, tak je to super, ze tam si clovek potom vyberie fakt to co chce 🙂

mimca77
11. nov 2016

Drahy mi kozmetiku velmi nekupuje, lebo vie, ze si ju najradsej kupujem sama, akurat minule Vianoce som okrem inych darcekov dostala v srdieckovej krabicke 4 tuhe deodoranty Old Spice, lebo som mu stale kradla jeho 😀 No asi tri roky dozadu ked sme si rozbalovali darceky u nasich, som s prekvapenim zistila, ze otec mi kupil parfem, uplne bez maminho vedomia alebo porady, a tak neskutocne sa trafil do vone, ze som mala pocit, ze som ten parfem hladala cely zivot a odvtedy ho pouzivam...mama je z toho doteraz v soku 😀

roncakjakub10
14. jan 2017

Darčekom predsa nikoho nemôžeme uraziť tak ja by som určite kozzmetiku ako darček odporúčal. Nie moc veľké experimentovanie ale zas ani furt tú istú voňavku, sprej, sprcháč... Ak toho človeka dosť dobre poznáte tak by ste ako tak mohli vedieť, čo má rád, tak podľa toho vyberáme pribliňe vôňu, ktorá by mu/jej sedela 🙂 .. A ak sa Vám nechce ísť do obchodu, máte naponáhlo alebo chcete ušetriť tak odporúčam stránku notino.sk kde majú teraz rôzne novoročné alebo povianočné akcie. A ešte taká menšia zľavička: http://www.kuponyzdarma.sk/notino-sk/

matrioska86
21. feb 2017

ahoj, no vzdy ma potesi kazdy darcek 🙂 tento rok som dostala francuzsku kozmetiku Nuance....velmi sa mi na tejto kozmetike paci, ze je bez parabenov a silikonov. no a ked som ja spokojna a mam to vyskusane sama na sebe, tak kupim kamoske alebo sestre ako darcek, preco nie 🙂

stastnablcha
9. jún 2017

vies co ja som dostala od kamosky na vianoce kozmetiku a vobec ma to nenastvalo. sice tomu predchadzalo to ze sme sa bavili o tom ze starnem a ze ma to stve 🙂 ale dostala som sadu nuance a to ma prinutilo sa o seba trochu viac starat ako predtym a rada som.. isto ano..