Anketa: Ako často si umývate vlasy?

simi_linola
28. okt 2016

Nie, nebojte sa, nebudeme tu hodnotiť žiadne hygienické návyky 🙂 Tak ako je každý človek iný, rôzne a jedinečné sú aj naše pokožky. Ako je to u vás, ako často si zvyknete umývať vlasy? Máte aj nejaké triky aby sa nemastili často?

jana_eyre
28. okt 2016

Každý tretí deň.. Boli časy ked každé ráno, v puberte, to našťastie uz nepotrebujem, dnes by som na to nemala cas.. Triky iné ako umytie nemam 😁 ale rada si precitam nejaké..

tyelde
28. okt 2016

Ako kedy, 2-3x do týždňa...a na menej mastenia pomáha umývať menej často, bola som dlhšie chorá, umývať sa mi ich až tak nechcelo a pp čase sa tvorba mazu znížila tak, že raz do týždňa v pohode stačilo...ale pokazila som si to 😀

patulik25
28. okt 2016

Kedysi som si umývala každý deň, teraz sa snažím každý tretí deň, s tým, že ten tretí deň to už musí ísť do copu.

zdenkabr
28. okt 2016

1x za tyzden,vynimocne 2x 🙂

gabriela29
28. okt 2016

Kazdy druhy den :( Velmi by som chcela, aby sa tento interval predlzil, no zatial som neprisla na no ako. Uz druhy den mam vlasy mastne.

ninabr
28. okt 2016

Každý deň, bohužiaľ mastia sa mi dosť a neznášam mastné vlasy príde mi to nevkusné a keďže pracujem a ľuďmi tak aj neúcta voči nim😊inak keď mám voľno kady druhy

sintra
28. okt 2016

Kazdy treti den.

mariska17
28. okt 2016

1-2x do tyzdna,inak pouzivam suchy sampon a je to v pohode☺

maminka11
28. okt 2016

Kazdy druhy den 🙂

gallina
28. okt 2016

Ja si vlasy umývam každý druhý deň, čo ma to dosť otravuje.. ☹ . Keď som bola dieťa, tak som si vlasy umývala raz do týždňa, no tie časy sú už dávno preč. ...Ak som doma, tak používam aj suchý šampón...

88patka88
28. okt 2016

1x do týždňa mne aj dcére stačí vlasy vydržia nemastia sa 🙂

zuzadula
28. okt 2016

ahoj 🙂.. umývam si ich každý deň, výnimočne každý druhý. Nevadí mi to, pretože upravené vlasy podľa mňa robia človeka podobne ako šaty 🙂.. okrem toho ráno vstávam ako čarodejnica, tak musia pod sprchu 🙂

arthemiis
28. okt 2016

Väčšinou 3 až 4 deň. Predtým som si umývala vlasy každý deň a som veľmi rada, že je to teraz tak ako je, lebo čím viac som pedĺžila interval, tým menej sa mi vlasy mastia a je to predsa len menej roboty a viac času na iné veci 🙂

moonglow
28. okt 2016

som z tých šťastných, ktorým stačí 1-2x do týždňa, pokiaľ sa nespotím 🙂

vroni
28. okt 2016

Mam vlasy pod zadok, ak by som ich chcela umyvat kazdy den, nesmela by som robit nic ine 😉 Nastastie mi staci raz do tyzdna, nemastia sa (ale nenosim ich volne rozpustene)

ekyna
28. okt 2016

@gabriela29 ja som na tom rovnako a som z toho dost nestastna. Hlavne po porode sa mi vlasy viac mastia a celkovo na nich vidim, ze nieco nie je dobre. mam aj lupiny a sampony, ktore mi predtym vyhovovali, tak uz vobec. Stale rozmyslam nad tym, co s tym. Je mozne ze mi pouzivanie sucheho samponu toto zapricinilo ?

zltalienka
28. okt 2016

1x do týždňa, dlhé husté vlasy.... Keď boli kratšie musela som aj 2x do týždňa.

lindag78
28. okt 2016

Ja tiež každý druhy den.velmi sa mi mastia.mam aj ofinu.na nej sa to hned da vsimnut.suchy sampon ako rychla pomoc..😡

didamt
28. okt 2016

1x do týždňa, vždy iba v nedeľu, nemám čas si umývať a sušiť dlhé vlasy, fénovať nechcem. 1x do týždňa umývam klasicky, vo štvrtok používam suchý šampon...vlasy nemám mastné ani jeden deň. Kedysi som umývala každý 3. deň kým som čaro suché šamponu neobjavila 🙂

ejuska2586
28. okt 2016

Cez tyzden kazdy den, lebo druhy den rano ich mam mastne. Cez vikend, ak nikam nejdem, tak si neumyvam, az v nedelu vecer. Rada by som si ich umyvala 1 do tyzdna, ako tomu bolo predtym, no odkedy som mala tu blbu trvalu, su mastne nonstop. Ak by ste mali zaruceny trik, rada sa poucim.

ciusinka
28. okt 2016

Ideálne je pre mna každý druhý deň,niekedy mi to nevyjde,tak potom ten tretí deň vlasy vycesem do copu a zalakujem 🙂Milujem pocit čerstvo umytych vlasov 🙂

artusa3
28. okt 2016

umyvam si 2x/tyzden cize kazdy treti den. Mala som problem s mastnymi vlasmi a suchou pokozkou (lupinami) no pomohol mi ho "vyriesit" sampon SYOSS anti-dandruff platin control 100 - Anti-grease ->
http://www.syoss.sk/syoss/sk/sk/home/hair-care/...
Som s nim velmi spokojna, tak vrele odporucam 😉

biolady
28. okt 2016

1x tyzdenne

pumpkincake
28. okt 2016

Raz za 4-5 dni alebo raz za tyzden.. mam vlasy pod lopatky. Cim viac som ich umyvala tym sa viac mastnili tak som to stopla a dobre je takto

ivankajar
28. okt 2016

Vzdy podla potreby ale vacsinou kazdy druhy den.

nataliaseidlova
28. okt 2016

Ja každý deň .. mastia sa mi a ja som už vyskúšala asi všetko .. A už som si zvykla na pocit umytých vlasov .. keď som chodila do práce tak som vstávala 2 hodiny pred odchodom z domu aby som sa stihla osprchovať a zmyť :D Už mi pár ľudí povedalo že sim chorá na hlavu z toho :D Teraz som na materskej a ja sa denne hodinu sprchujem a kremujem :D Zatiaľ mám na to čas ale keď ho mat nebudem tak sa asi zbláznim :(

tomaskova
28. okt 2016

Ja dvakrat do tyzdna. Mam suche vlasy tak nech ich zbytocne nevysusujem. Najhorsie bolo ked mi vyberali mandle a mala som desat dni zakazane umyvat si vlasy. Ufff esteze nebolo leto :O

kupcovci
28. okt 2016

Ahoj ja di umývam každý druhý deň keďže my potom už mastneju s čím inim ako Linolou 🙂

katka253111
28. okt 2016

Ja som tiez ako dieta raz za tyzden... v puberte i cez vysku kazdy druhy den a to ten druhy som si uz davala suchy sampon alebo do copu... v praci 3x do tyzdna a teraz ako som doma s malym, tak sa mi to podarilo predlzit na 2x do tyzdna s tym, ze uz nevyzeram ani pred umytim ako zmoknute kura ☺