SÚŤAŽ: Ako sa vám páči naše telové mlieko Linola Lotion?

simi_linola
26. okt 2016

Ako sa vám páči naše telové mlieko Linola Lotion?
Rada si prečítam vaše názory a jedného z vás oceníme práve týmto skvelým telovým mliekom Linola Lotionom 🙂

Ja sa priznám na rovinu, ja ho zbožňujem 🙂 Jeho vôňa mi už od začiatku pripomína bábätkovské obdobie mojich detí a doteraz si nenechám ujsť naše večerné krémovanie spojené s maznaním 🙂

Viac o telovom mlieku Linola Loítion si môžete prečítať tu https://i.modrykonik.sk/linola_lotion

dobromila1111
26. okt 2016

Mám veľmi suchú pleť a vždy si pomyslím, že tento kremik snáď. Zatiaľ som taký?nenašla. Vždy je dobrý kremik mega hustý, tak snáď tento nie? Bábätká mám dve doma, zbožňujem ich vôňu. Rada by som ho vyskúšala🙂

kondaska1
26. okt 2016

este neviem, rada skusim 😉

majba
26. okt 2016

ja mama velmi suchu pokozku. ale toto nove mliecko som este neskusala. najblizsie rada vyskusam. 🙂 🙂

saraju
26. okt 2016

mlieko som este neskusila, velmi dobru skusenost mam s kremom Linola fet, prijemne vonia a pomaha 🙂

20tanicka20t
26. okt 2016

Tiez som ho este nevyskusala..ale s Linolou mam super skusenosti..tak urcite nesklame..

mikaela87
26. okt 2016

Po sprchovani mam velmi suchu pokozku, takze vzdy sa musim natriet telovym mliekom. Avsak este sa mi nepodarilo natrafit na dobre telove mlieko. Kedze linola lotion splna moje kriteria, rada by som ho vyskusala 🙂

tamca122
26. okt 2016

Toto mliečko, ale ani žiadne z produktov tejto značky som ešte neskúšala. Stále skúšam nové značky a hľadám tie najlepšie, preto by som sa veľmi potešila ak by som dostala takúto možnosť si produkt z tejto značky vyskúšať. Ak aj nie určite si v najbližšej dobe túto značku zadovážim domov a veľmi rada ju vyskúšam 🙂.

nanulka24
26. okt 2016

Kedze dcera ma atopucky ekzem vyskusali sme uz mnoho kremov od Excipialu po Biodermu Atoderm ale zostali sme verne Linole ☺ pokozku premasti a zmizli nam aj suche plochy na rukach ktorych sme sa velmi dlho nevedeli zbavit. Ja mozem len odporučiť 👍

111martina111
26. okt 2016

Este som nevyskusala, ale rada by som vyskusala nakolko mam suchu pokozku

luz5
26. okt 2016

tak ak evokuje madaz babatka, tak musi byt naozaj skvele...ja si doteraz pamatam, ako sme si to uzivali...ja hlavne, ale aj syncek...musi byt vyborne...

poly2406
26. okt 2016

Nemali sme možnosť vyskúšať, nemala som o ňom tušenie..
No OLBAD je super!!! Pomohol nám. Vyskúšame aj mlieko, verím že je tiež dobré...

ask
26. okt 2016

@simi_linola ...zatial sme nemali, ...ale narobila si nam chute 😉

macopka
26. okt 2016

Zatiaľ sme nevyskúšali,tak neviem ani posúdiť. 🙂 Ale ak je také dobre ako Linola Fett, tak musí byť super 🙂

baklik
26. okt 2016

Vzhladom na dobre recenzie,ked minieme nas sucasny krem na suchu pokozku,urcite vyskusame Linolu,kedze syn ma velmi suchu pokozku so sklonom k atopii... 🙂

fidorka221
27. okt 2016

Keď čítam tie pozitíva tak by stálo za vyskúšanie, resp.vyhrat😃

menoruze
28. okt 2016

Chceli by sme vyskusat, kedze manzel ma rozsiahly atopicky exem na vacsine tela , a hladame vhodnu mast/krem/mlieko na cele telo.

misiq22
28. okt 2016

Velmi rada by som ho vyskusala, ci je naozaj taky dobry ako o nom vsetci vravite 😉 Ja mam strasne suchu pokozku a dcerka atopicky ekzem, takze u nas by si aj toto mliecko naslo svoje uplatnenie... 😉

janettan
28. okt 2016

Je fantastické !!!

majba
28. okt 2016

je super. hlavne teraz v tehotenstve mam extra suchu pokozku a nepomahaju mi bezne kupovane mlieka. ani tie na predpis od koznej. no co uz, hlavne ze som nasla mliecko, ktore na moju suchu kozu funguje. cize super. 🙂 🙂

mata0410
28. okt 2016

mne krasne vonia

curcuma
28. okt 2016

Rada by som na Vašu otázku odpovedala,
ale žiaľ osobne som ho ešte nevyskúšala,
ale podľa toho čo som sa o ňom dočítala,
by mi zloženie a aj vôňa vyhovovala.
Teraz už len počkať či sa na nás šťastie usmeje
a telové mliečko práve k nám vánok priveje,
ak náhodou aj nie nevadí,
moja maličkosť ho aj tak do svojej kozmetiky zaradí 😉.

babucika
28. okt 2016

@simi_linola mame doma novorodenca s velmi suchou pokozkou.kupem ho v linola oleji,vonia uzasne,pokozka je hydratovana po kupeli. Lotion nemam zatial verim ze by urychlil zbavit sa supin.

katkaform
29. okt 2016

no darmo, my atopici ked nam nieco sadne tak sa toho drzime zubami-nechtami, ale vzdy je dobre prestriedat (kezde aj trh sa vyvija). priznam sa, mnoho vyrobkov z radu linola uz mame vyskusanych a overenych avsak telove mlieko este nie.....bez ohladu na to ci vyhram (aj ked teda by to bola velka pomoc) ho vyskusam ako nahradu za lipolotio, ktore mam taky pocit uz je voci mne imunne :/

pooppy142
30. okt 2016

Ani s týmto telovym mliekom žiaľ nemáme skúsenosti. Snáď časom kúpime a vyskúšame 😊

simi_linola
autor
31. okt 2016

Ďakujem vám z celého srdca za všetky vaši príspevky, otázky a lajky 🙂 Som veľmi rada, že som tu uplynulý týždeň mohla stráviť v takejto príjemnej spoločnosti a dovoľte mi zablahoželať @s1m.one k výhre telového mlieka Linola Lotion 🙂 Poprosím ťa o správu s tvojou adresou a telefónnym číslom 🙂
Ešte raz vám ďakujem a srdečne vás pozývam do našej skupiny, kde s Linolou a kopou súťaží pokračujeme aj naďalej https://www.modrykonik.sk/group/7305/

s1m.one
31. okt 2016

@simi_linola jeeeej to nemyslis vazne???? dakujem krasne 🙂)) velmi sa tesim 🙂

simi_linola
autor
31. okt 2016

@s1m.one teším sa s tebou 🙂

s1m.one
16. nov 2016

@simi_linola ahojcek, vyhru mam už doma, veľmi sa tešíme, dakujeme 🙂