SÚŤAŽ: Chceli by ste vyskúšať prípravky Linola?

simi_linola
28. okt 2016

Maminky, už máme za sebou 4 spoločné dni plné Linoly a predstavovania našich produktov 🙂 Zapáčil sa vám niektorý, či už z príspevkov alebo z recenzií mamičiek? Nemali ste ešte možnosť vyskúšať všetky Linola prípravky a chceli by ste? Povedzte mi o tom a jednej z vás pošlem krém na ruky Linola Hand 🙂
Všetky Linola produkty nájdete aj na našej stránke : https://i.modrykonik.sk/prehlad_produktov

gallina
28. okt 2016

Dobrý deň, tak ako som už písala, tak o značke Linola počujem prvý krát. O všetkých produktoch som si prečítala na Vašej internetovej stránke a zapáčil sa mi krém na ruky Linola Hand, pretože teraz v tomto období mám veľmi suché ruky... Určite by som sa výhre potešila.... 😉

ludka140281
28. okt 2016

ja tuto značku nepoznám,ale rada by som vyskušala..Zaujalo ma telove mlieko na telo,mám suchu pokožku hlavne teraz v zime na nohách,bola by som zvedava,či by sa to používanim Linoly zmenilo 🙂

valilienka2
28. okt 2016

Linolu poznam..mala som sampon aj krem,ktorym som synovi natierala suche kolienka a je vyborny. Teraz by sa veru mne zisiel na suche ruky,ktore mam.

alias313
28. okt 2016

@simi_linola ja som este tuto znacku neskusala a priala by som si vyskusat.Ale ak by som aj nevyhrala, asi si ho kupim na odskusanie aj tak, kedze moje ekzemove ruky natieram stale😉

meiwe
28. okt 2016

Ja by som rada vyskusala nakolko v sutaziach ktore ste vyhlasili baby davali super recenzie a niektore veci chcem ist kupit do lekarne ako sampon. poznamku v zozname na chladnicke uz mam 🙂

meginka88
28. okt 2016

Samozrejme ze by som chcela vyskusat a nakolko mam strasne suche ruky a na nich ekzem,velmi rada by som vyskusala kremik na ruky.ako dom uz pisala zaciatkom tyzdna do jednej diskusie,o Linola produktoch som uz cosi zapocula,ale zatial nebola moznost vyskusat.budem si drzat palce aby sa na mna usmialo stastie aspon v jednej sutazi 🙂

anishka
28. okt 2016

Veľmi by som chcela vyskúšať prípravky Linola, hlavne krém a Lotion 😉

fidorka221
28. okt 2016

Akýkoľvek výrobok, ktorý som ešte z Linoly nemala by som rada vyskusala nech môžem šíriť ďalej pozitíva tejto značky...a krém na ruky na začiatku zimy je to naj čo si môžem dať do kabelky k mobilu a peňaženke😃

maminka11
28. okt 2016

Linolu poznam iba z reklamy, este som neskusala, ale uz som odhodlana kupit si krem na ruky Linola hand a mlieko Linola Lotion, pretoze citam same pozitivne recenzie na tieto produkty.
Ak sa podari, potesi 🙂.

sisika
28. okt 2016

Kozmetiku Linola nepoznam,a prave hladam vhodny krem na ruky-casto musim menit,pretoze po istej dobe pouzivania mi pokozka na rukach zostane taka akoby vysusena,pergamenova-a skusam naozaj rozne kremy od najdrahsich po bezne,lacnejsie.... stane sa mi to vzdy,cca po 3-4 tyzdnoch.

nikenzi
28. okt 2016

Zatial mame vyskusany len Linola Fett, ale chystame sa na samponik. Rada by som vyskusala Linola hand kedze sme nedavno rekonstruovali a mam po tej spinavej robote velmi vysusene ruky.

ivankajar
28. okt 2016

Ano velmi rada by som vyskusala Vasu znavku kedze ju vobec nepoznam.

tomaskova
28. okt 2016

Straaaasne by som chcela vyskusat znacku linola, hlavne krem na ruky a tvar. I teraz sme prisli z vonku a ruky stipu, svrbia, dopraskane do krvi. Potesila by ma vyhra tohto produktu.ak nebudem mat stastie tak si ho musim kupit a vyskusat.

sluchatka
28. okt 2016

Ja pouzivam linola olbad, na to nedam dopustit a telove mlieko. A chcela by som skusit aj sampon a prave krem na ruky, u nas v lekarni som ho nevidela

majik66
28. okt 2016

krem by som rada vyskusala, nakolko mam v jesennom a zimnom obdovi strasne suche ruky, casom az praskajucu kozu na rukach. zaujali ma vase vyrobky a urcite si ich rada vyskusam 🙂

pencil
28. okt 2016

Nasa mensia ma atopicky ekzem a prejavuje sa kazdy raz inak, typicka je vsak stale velmi sucha pokozka, preto by som chcela vyskusat Linola oldbad a kedze teraz na jesen nam opat udrela seborea tak aj Linola sampon.

kupcovci
28. okt 2016

Ahoj my používame fett olbad, šampon je tiež super ešte sme neskusali krems n ad ruky od linoly.

baklik
28. okt 2016

doteraz som o tejto znacke vela nepocula, ale na zaklade recenzii bude isto dobra hlavne na velmi suchu pokozku so sklonom k atopii, aku ma moj syn. krem na ruky by som rada na zaciatok vyskusala - v nadchádzajúcom zimnom obdobi sa urcite zide... 😉

mumu37
28. okt 2016

zatial este nemame odskusany olbad a sprchac, takze najblizsie musim kupit 🙂

paprota215
28. okt 2016

Znacku Linola vobec nepoznam ani produkty, recenie su velmi zaujimave a hlavne pozitivne, co sa casto nevidi. Pravdupovediac som ani v nasej lekarni nezaregistrovala ziaden vas produkt. Za vyskusanie nic nedas, ako sa hovori a tiez vieme, ze toto obdobie si pyta kremovat sa a celkovo viac sa o seba starat. Ak mi pride do ruky Vas kremik vyskusam, napisem ☺

lucia81
28. okt 2016

Dobrý deň, nepoznám túto značku, ale rada by som vyskúšala. Krém na ruky používam niekoľko krát za deň, nakoľko sa mi veľmi sušia. V chladnom počasí mi nenakrémované ruky praskajú do krvi. Tak by som určite využila. 🙂

kaja082
28. okt 2016

Linola mi nieco hovori...ale fakt neviem...pouzivam len niveu klasika krem,mozno by bolo nacase ju s niecim porovnat. Mam suchu pokozku.

menoruze
28. okt 2016

Mila Simi! Som rada, ze sa mozem zapojit do fora o Linole. Moj manzel je uz 4ty mesiac na Pn s atopickym exemom, ma ho od prstov na nohach az po krk, na tvari mu momentalne ustupil. Ma dni, ked mu koza najma na nohach a v kolennych jamkach mokva a praska, a musi lezat, povrchovo ma zapalene loziska. Hladame alternativy ku kortikoidnej liecbe, kedze na injekciu Hydrocortisonu zareagoval negativne. Snazime sa leicit stravou a doplnkami, kozmetika mu nevyhovuje ziadna, len max, SYnderman- mastovy zakald z lekarne, na ostatne koza sc ervenie, a je citliva. Chcela by som sa spytat , ktory produkt Linola by ste mi odporucili? DR. mu predpisala Linola Dusch,ale momentalne to ma v takom stadiu, ze sa nemoze sprchovat. Dakujem, Zuzka

mamca31
28. okt 2016

@simi_linola ahoj, mne sa znacka Linola zapacila velmi. Kedze mam problem s ekzemom na rukach, bola by som velmi rada, keby som vyhrala kremik a mohla by som ho vyskusat. Je to neznesitelne, ked sa v noci musim budit na to, ako ma to svrbi a rano mat dlane od krvi 😕😣😭. Sice teraz mam kludnejsie obdobie, ale stale suche ruky, ktore si vzdy musim mastit. Uz som vyskusala ozaj vselico. Dakujem 😊

reni1512
28. okt 2016

Mam problematicku plet od 12tich... a to mam uz skoro 30r, mna najviac oslovil krem na tvar, ktory urcite vyskusam 🙂

henuskah
28. okt 2016

Ahoj😊 tak ja by som rada a veľmi vyskúšala tento krém na ruky, pretože som ešte nemala možnosť ho mať a takisto ani sprchový a umývací gél som ešte neskúšala. Inak všetky produkty od Linola som vyskúšala a používame ich 😉 Takže určite budem rada, ak náhodou budem mať tú česť a vyhrám tento krém, ruky mám dosť suché a veľmi by sa potešili 😊🤗 ďakujem😘

dobromila1111
28. okt 2016

Ja som o vašej značke čítala prvýkrát na mk tento týždeň. Nemám teda odskusane nič. K tniečomu som už napísala v jednotlivých súťažiach, že by sa mi páčilo vyhrať🙂 A keď už je v hre kremik na ruky, tak hrám, bo ide zima a mám tak suché hanky, že mi praskajú do krvi, aj keď ich natieram :/ rada vyskúšam niečo nové,čo možno pomôže.

beatabuckova
28. okt 2016

Ja som si už síce čo-to vyskúšala,ale veľmi rada by som skúšala ďalej 😉

misiq22
28. okt 2016

Z Linoly pouzivame - no dcerka pouziva - super samponik s ktorym sme maximalne spokone / konecne sa stale neskrabe na hlave akoby mala kopu vselijakych zvieratiek... 😀 😀 😀 . Ine produkty sme zatial nemali moznost vyskusat a krem na ruky by potesil asi najviac mna lebo nech robim co robim, stale mam suchu az popraskanu kozu na palci a ukazovaku pravej ruky... ☹

vronni
28. okt 2016

Ahoj, ano .ala by som zaujem vyskusat niektore vyrobky. A ten krem. A ruky by sa veru zisiel, kedze mam velmi suchu pokozku