Kde nakupujete dojčenskú výživu?

nutrilon_lucia
Moderátor
6. nov 2018

Každá mamička preferuje niečo iné – podľa čoho sa rozhodujete, kde nakúpite dojčenskú výživu? Chodíte sa poradiť do lekárni nebo viac oceňujete dopravu až domov z online obchodu?
Tip: vernostný program v lekárňach na Nutrilon mlieka www.nutrilon-akcia.sk
ww.feedo.sk

livizi
6. nov 2018

Ja nakupujem Nutrilon v lekarni alebo v DM drogerii

livizi
6. nov 2018

O vernostnom programe som nemala ziadne info, dobre vediet 🙂

lili235111
6. nov 2018

Nakupujem v DM,je najlacnejsie

petronelak
6. nov 2018

@nutrilon_lucia zvacsa DM drogerii

nutrilon_lucia
autorModerátor
6. nov 2018

@petronelak dakujeme 🙂 vyuzívate vernostne zlavy a kupony DM na detský sortiment ?

tatianasevcikova
6. nov 2018

Ja som zvykla objednávať mliečka cez feedo.sk kde som mala vždy skvelé zľavy a aj sa mi to oplatilo 🙂

viktoriadiana
6. nov 2018

Ja kupujem v DM drogérii

1aduliatko1
6. nov 2018

Nutrilon mliecko objednavam z feeda ked je akcia. Dokonca parkrat sme dostali aj lego duplo ako darcek 😉

miiichala
6. nov 2018

Vzdy kupujem v Dm-drogerii.

nutrilon_lucia
autorModerátor
6. nov 2018

Tak zatial nám vedie DM drogeria 🙂 dakujeme za prispevky

petronelak
6. nov 2018

@nutrilon_lucia DM zmenilo vernostny program aj kupony teraz nedavno tak uz to neni financne az tak najvyhodnejsie ale som zvyknuta a mam blizko

zuzu13487
6. nov 2018

Nakupujem v drogérii Teta, v lekárni Dr. Max alebo v potravinách Billa, či Kaufland. Alebo cez internet 😉

piskootka
6. nov 2018

Nutrilon objednavam na feedo.sk. Kupujem vzdy 12 kusov. Mavaju dobre zlavy.

pufinka007
7. nov 2018

Nutrilon som kupovala v DMke, ale potom mi pediatrička zacala písať recepty, tak nakupujem v Dr.Max lekárni 🙂

nutrilon_lucia
autorModerátor
7. nov 2018

@petronelak ano, to je pravda.

micaaa
7. nov 2018

@nutrilon_lucia My nakupujeme tam kde je akcia zrovna. A to už sme na mlieku 4. A plánujem jej ho kupovať aj naďalej, dcérke veľmi chutí. Vždy pred spánkom nesmie chýbať

nutrilon_lucia
autorModerátor
7. nov 2018

tak ako tak citam, viete mile mamicky kam chodit za mlieckom 🙂

maryon1
8. nov 2018

Pri nakupoch detskeho mliecka, kasi, plienok, ci vlhcenych obruskov som uprednostnovala/aj uprednostnujem nakupy online. Setri mi to cas aj peniaze - vzdy sa snazim najst vyhodnu akciu, nakupim si do zasoby za dobru cenu. A v pohodli domova, cas, ktory nestravim cestovanim/nakupmi v kamennych predajniach, mozem venovat detom, alebo sama sebe 😉

nutrilon_lucia
autorModerátor
8. nov 2018

ďakujeme že sa zapajate do nasich diskusii 🙂 sledujte nas aj nadalej a diskutujte a podelte sa s nami o vase tipy a skusenosti 🙂

krokodilkajmanka
8. nov 2018

my sme na 1tke, takže na nás sa žiadne akcie nevzťahujú ☹ ale od 2ky budeme kupovať tam, kde bude najvýhodnejšie 🙂

nutrilon_lucia
autorModerátor
8. nov 2018

@krokodilkajmanka ano, zakon je bohuzial taky.

marecek1
8. nov 2018

Dojčenské mlieko kupujem on-line. Na nete sa vždy dajú nájsť dobré akcie, ako napr. 5+1 v dr. max, ušetrené peniažky môžem použiť niekde inde 🙂