Čo si dávate do kávy?

marton_popradske
Moderátor
11. nov 2017

Peknú sobotu dievčatá. Cukríte Vašu šálku kávy, alebo si pridávate aj mlieko? Pijete ju zo šálky, alebo z veľkého krčahu? Dajte nám vedieť. Krásny večer.

zuzika009
11. nov 2017

Pjiem Popradskú zo šálky, prekvapávanú, alebo zalievanú- bez všetkého. Cukor mi nechutí, na mlieko som alergická 🙂

adulka07
11. nov 2017

Pijem ráno nesku a poobede zalievanie Popradskú alebo Lavazza...iné mi nechutia...dávam lyžičku medu a bezlaktozove mlieko...občas trošku škorice

majocka24
11. nov 2017

Kavicku rano s mliekom potom už sa snažím čistú a ako kedy aj do pohára aj do šaločky cukor vobec ani do čaju 🙂

cadulka2908
11. nov 2017

Pijem zo svojho oblubeneho hrnceka a trosku cukru a mlieka si davam vzdy.

tami2014
11. nov 2017

Rano velky hrncek, na obed salka a vecer opat hrncek. Bez cukru by som ziadnu kavu nevypila.

evamajercak
11. nov 2017

Ja s cukrom a mliečkom alebo šľahačkou ☕ tak mám najradšej 😉

puskaruka
11. nov 2017

S cukrom,mliekom alebo s naslahanym mliekom

s1m.one
11. nov 2017

mam rada chut kavy, preto ju nekazim cukrom ani mliekom....

dupinka
11. nov 2017

ak presso, tak čisté, výnimočne s mliekom. Ak ľadovú kávu, tak to robím z kávy,mlieka a cukru.

s1m.one
11. nov 2017

samozrejme pre intenzitu chuti iba kavova salka 🙂

godzillka
11. nov 2017

My si doma vychutnavame len cistu chut kavy 🙂 ziadny cukor, ziadne mlieko a naj Popradska extra special. To je nasa srdcovka :-* Klasicka zalievana do cca 3dcl salky. Prave si presne takuto vychutnavame 🙂

tykat
11. nov 2017

Whiskey
Vajecny liker
Alebo si v nej macam cokoladovu tycinku

V praci pijeme odrodovu kavu a do nej nedavam nic. Ta chut je najlepsia cista bez nicoho. A ta vona....cerstvo namleta...hmmmmmm

mirpet
11. nov 2017

Kedysi dávno Aladin obohatil kávu o kardamón a ďalšie koreniny. V arabskom svete je táto zmes veľmi obľúbená a milovníkmi kávy cenená kvôli priaznivému účinku na trávenie....Takže my dávame do kávu Aladinovo korenie, zloženie:kardamón, škorica Cassia, zázvor, nové korenie, klinček, vanilkový prášok, muškátový kvet...vyskúšajte to aj vy 🙂

nastenka555
11. nov 2017

cistu kavicku nech sa nekazi chut 😎

koriblik
11. nov 2017

Pijem klasiku, žurku, "holu, bosu" najradsej popradsku, alebo jacobs kronung. Prekvapkavanu lavazza. Vsetko bez cukru ci mlieka...

aadrika
11. nov 2017

U mňa musí byť vždy mlieko ☺A občas aj škorica alebo kakao na posypanie☺

zuzanakoc
11. nov 2017

Popradska zrnkova s trstinovym cukrom ☕ niet nad vonu kavy,no dnes uz neskoro...

rora
11. nov 2017

Klasicka zalievana, osladena, bez mlieka. Sem tam hodim kocku cokolady, ak nestihnem hned zhltat :D

katren
11. nov 2017

Moj manzel pije tzv."vietnamsku" 🙂 Presso s mliekom a salkom....ja to nemozem pit, ale on len takto 😉

ukulela
11. nov 2017

do nesky mlieko, riadne, plnotucne 🙂 ale na cas som asi s mliekom skoncila, lebo zlcnik poputoval do nebicka, tak bude dietna bez - ale zas to bude pressko zo stroja a kvalitna mleta 🙂

erickatt
11. nov 2017

Prvé čo ma napadlo , ze vodu 😂😂😂. Ale inak klasika ,,bordelova" a 2 lyžičky cukru.

tami2014
11. nov 2017

@katren Zaujimave 🙂 Nie je to velmi sladke?

tami2014
11. nov 2017

@erickatt Ja presne tak isto. 🙂

emi16
11. nov 2017

Ja zo salky, s mliekom, sem tak karamelovy sirup

kapurka270
11. nov 2017

Ja davam aj cukor aj mlieko

janettan
11. nov 2017

podľa nálady a vyčerpania, ale snažím sa väčšinou bez mlieka a cukru

elenita
11. nov 2017

A ja mam tu "uchylku", ze ku kazdej kave si potrebujem dat nieco sladke... keksik, susene ovocie, kusok cokolady... ale plati to aj naopak, k sladkemu potrebujem cokoladu 😁. Ale na toto vsetko potrebujem cas a moznost vychutnat si to. Takze neladujem sladkosti len tak. Ale len s kavou 😄😄😄

kim12345
11. nov 2017

Med a trochu mlieka😉

elenita
11. nov 2017

Ze cokoladu 😝. Kavu. K sladkemu potrebujem kavu (*oprava)

jahodka8
11. nov 2017

Dávam si do kávy mlieko alebo smotanu, bez toho mi nechutí. Aj cukor si dávam primerane. A viedenskú so šľahačkou milujem. Aj Late. Mňam