Na dobré sa čaká 🙂

marton_popradske
Moderátor
9. nov 2017

Naša kávička sa musí pred zabalením vydýchať. To aby vo Vašom sáčku nerachla. Ako bomba 🙂 Takto čakajú plné vozíky na balenie. Akú kávu kupujete v obchode? Zrnkovú, alebo mletú? Dajte nám vedieť. Krásny deň.

martinkaha
9. nov 2017

mletú, nemáme doma mlynček, ani espresso stroj 🙂

zuzana814
9. nov 2017

Zrnkovu ( vacsinou ), a pomelieme cerstvo pred pripravou ☕,

dominika6
9. nov 2017

@marton_popradske my kupujeme vašu popradskú ale zrnkovú
PS:vyzerá to u vás ako v márnici 😀

erikaemkina
9. nov 2017

Mletá je u Nás tá najlepšia ❤☕❤

nelly761
9. nov 2017

Mletu 💝 este zatial nemam mlyncek ale ked bude urcite zrnkovu lebo ta vooona cerstvo zomletej 😍😍😍😍

katusikkk
9. nov 2017

Vetsinou zrnkovu.
Myslim,ze je este vonavejsia.Mam taky stary mlyncek na kavu a vzdy si poctivo zmeliem 😉

katkamaj
9. nov 2017

Mletuuu

marton_popradske
autorModerátor
9. nov 2017

@dominika6 dobrá fantázia. To mi nenapadlo... ale keď sa tak na to pozerám, pripúšťam vidinu márnice. Ale je to len pomletá káva 🙂

marton_popradske
autorModerátor
9. nov 2017

👍

katusikkk
9. nov 2017

U nas sa Popradska kava pije od nepamati.Pamatam si ,ze raz jedna firma sa snazila napodobnit obal.Ta kava ale vonala hnusne a odvtedy nikto u nas nepovie Popradskej inak ako slahackova kava.Jednoducho musi byt na obale kava so slahackou.Potom este skontrolujeme nazvov Popradska.👍

dominika6
9. nov 2017

@marton_popradske
mne otvorilo..
na dobré sa čaká...
a fotky vozíkov s niečim prikrytým..
reku...čo to tu ten chalanisko dal 😀..

lavieenrose
9. nov 2017

my vravime s manzelom ze ked budeme velky kupime si poriadny kavovar :( neda sa porovnat cerstvo namleta..s namletou este vo vyrobe...a "nescu" to je za trest :( mame zatial french press ale to tiez je nic moc..chodim na dobru kavu ku svokre :D

cilkau
9. nov 2017

mletú aj zrnkovú Popradskú kávu ☕👍😍😉

kupcovci
9. nov 2017

Najradšej mletu extra špeciál🔝

majocka24
9. nov 2017

Aj aj zrnkovu do kavovaru aj mletu či pre hosťí aj pre seba už aj bezkofeinovu no z každého treba doma mať

bosorkabb
9. nov 2017

Určite zrnkovu. Máme doma kávovar ktorý si ju pomelie.

cupakabricka
9. nov 2017

my kupujeme mletu aj nescu finessu..... iba obcas zrnkovu a takuto kavicku si potom obzvlast vychutnam lebo cerstvo namleta je suprova a kraaaasne vonia😉😉

zuzana814
9. nov 2017

@dominika6 ako to vyzera v marnici? vela kavy, dlhe pitvy 🙂

dominika6
9. nov 2017

@zuzana814 tak potom téma sedí 😀

marton_popradske
autorModerátor
9. nov 2017

@katusikkk áno veľmi dobre sa pamätáte. Nakoniec ako spieva Tublatanka - Pravda víťazí 🙂 A Popradská Extra špeciál je jediná 🙂

deti95060810
9. nov 2017

teraz ste mi dal nápad na vianočný darček....mm veľmi rád pije kávu, kupuje si pomletú - kúpim mu mlynček na kávu....😉 Kedysi boli v obchodoch stroje na mletie kávy....nezabudnem na tú vôňu, príjemná....

janettan
9. nov 2017

pomletu, lebo nemam mlyncek na vahu 🙂

rembura
9. nov 2017

tiez mletu 🙂 ale kedysi som este ako teenagerka pijavala s mojou mamkou cerstvo pomletu z toho stroja z obchodu 🙂

nastenka555
9. nov 2017

zrnkovu kavu, melieme si ju tesne pred pouzitim

katus1406
9. nov 2017

Mletuu .. bohužiaľ nemám mlynček

cadulka2908
9. nov 2017

U nas tiez mleta ☕☕☕

marton_popradske
autorModerátor
9. nov 2017

@deti95060810 perfektný tip

zuzana814
9. nov 2017

@deti95060810 u nas este je v obchode taky, a funguje 🙂

sandria84
9. nov 2017

Odkedy mame doma kavovar, tak zrnkovu...ale priznam sa este som neochutnala ani jednu od Popradskej kavy, nevedela som, ze uz mate aj zrnkovu. Kedze pozeram aj na cenu( zase ale musi mi chutit😉), tak vacsinou kupujem v akcii.

evamajercak
9. nov 2017

My uprednostňujeme zrnkovú, nakoľko máme mlynček na kávu. Ale nepohrdneme ani mletou 😉 ☕ 😉