Kto Vám varí ten najlepší nápoj a čo obsahuje?

marton_popradske
30. jan 2017

V zime sa pijú rôzne grogy, prípadne nápoje ktoré zahrejú organizmus. Kto robí vám ten najlepší a najteplejší nápoj na svete a čo je jeho ingredienciou? Prezraďte čo obsahuje spomínaný nápoj a vyhrajte pre neho rad troch wellness čajov a to konkrétne: Gingo, Puerh, Maté.

x015ad
30. jan 2017

Robim si ho sama,struhany zazvor

babullka1
30. jan 2017

Moj najoblubenejsii je matovo medovkovy z nasej zahradky a pripravuje mi ho bud chlap alebo ja sama😉

marton_popradske
autor
30. jan 2017

@x015ad super tip. Vďaka 🙂

srr
30. jan 2017

Najteplejši napoj mi robi moj mužik a to je ranna kavička s mliekom. No v zimnych mesiacoch sa u nas piju čaje na hektolitre a su to vsetky mozne deticky cervene takze vsetky ovocne a my s muzom skor na bylinkove ja zboznujem zazvorovy piju sa aj pečene kvitnuce no všetky a uz si idem nejaky urobit mnam

marton_popradske
autor
30. jan 2017

@babullka1 medovka je na večer super!!!

marton_popradske
autor
30. jan 2017

@srr keď je taký nápoj robený s láskou, nič lepšie neexistuje❤

rostklec
30. jan 2017

Odpoveď bude trocha úsmevná 🙂 najlepší teply napoj ( a hneď dva ! )mi varí môj drahý hneď zarána a je to káva. Najlepšia Popradská 🙂 a čaj pre kojace matky.

babullka1
30. jan 2017

@marton_popradske ano....ja celkovo pijem extremne mnozstvo cajom hlavne teraz po operacii zlcnika...velmi mi to pomaha 🙂

annarita
30. jan 2017

musí byť v ňom kooopa škorice, sliviek a zázvoru 🙂

ikonica
30. jan 2017

pripravujem ho ja pre mna a priatela... ovocno zazvorovy caj... do litrovej konvice pouzijem tri vrecuska caju znacky zacinajucej na 'T' superfruit, passion alebo love, k tomu pridam na jemnucko nakrajany zazvor asi tak 2-3 cm korena, po zaliati vriacou vodou necham luhovat a pridam este citron a dve tabletky stevie.... robime aj bylinkovu variantu, kde namiesto spominanych cajovych vrecusok nasypeme do konvice vlastnorucne nabierane bylinky - repik, materina duska a mata... ostatne prisady ako v prvom napoji.... nikedy steviu zamenime medom...

na rano a poobede nas zvykla prebrat silna popradska kava, len teraz v tehu mi nejak kava celkovo prestala chutit :( snad sa to neskor upravi.... 🙂

majusqa77
30. jan 2017

varene vinko s ovocim (jablcka, pomarance) - a moj manzelik 🙂)))

marton_popradske
autor
30. jan 2017

@majusqa77 super!!!

marton_popradske
autor
30. jan 2017

@ikonica to znie veľmi zaujímavo 🙂

marton_popradske
autor
30. jan 2017

@annarita super. Ďakujeme za tip!

tutiynka
30. jan 2017

Popradský čaj rascA, fenikel, aníz na podporu mliecka 🙂 🙂

movin
30. jan 2017

Robim si sama. Inac by som nepila keby som si sama neurobila. A najradsej mam caj z cerstveho zazvoru ktory nastruham, pridam par zrniecok klincekov a kusok skorice celej. Zalejem a po vyluhovani pridam med domaci a citron. V lete napoj z maty, zazvoru, limetky a uhorky.

marton_popradske
autor
30. jan 2017

@movin je to super, že si ten nápoj robíte sama, lebo sama si ho urobíte najlepšie 🙂

marton_popradske
autor
30. jan 2017

@tutiynka dobrá voľba.

shilou
30. jan 2017

U nás top je mliečny mätový čaj. Prvýkrát keď som to počula som bola veľmi prekvapená. Prezradím recept, odporúčam si ho vyskúšať. Je bombastický, zaručujem. Mlieko dáme zovrieť. Potom nalejeme do šálky a hodíme tam sáčok mätového čaju. Ja ho zbožňujem pochlipkávať, takže ho pijem horúci. K tomu dám ešte lyžičku medu. Mi máme vlastný domáci med mätový, takže dávam ten. Ale aj s iným medom chutí skvele. Vyskúšajte.🙂

lianka99
30. jan 2017

Aktualne sipkovy......s kolacikom fajnovym ☺

marosinecko
30. jan 2017

Mne pripraví Maté muž 🙂

vonava007
30. jan 2017

Rada si v zime pochutnavam na teplom nealko punci s ovocim a korenim ako je škorica či badyan. Proste čo dom da.....dzus, pomarance, granatove jablcko....mnaaam. inak manzel je najvacsi macher u nas doma na taketo drinky😍

erikaemkina
30. jan 2017

Pripravujem ho sebe , samá
Mamke a mojej Emke

kittyjuliette
30. jan 2017

Za mna uplne naj cajik je z cerstvej maty😍Cele listky maty rozbit v maziari-pojde to lahsie,ak k listkom pridame trochu trstinoveho cukru😉 (alebo koncom varechy😅),zaliat horucou vodou a nechat vyluhovat.Potom scedit a ochutit medom,trochou limetkovej,alebo citronovej stavy.Mnaaaam,najlepsi na svete.V zime odporucam do toho za cajovu lyzicku struhaneho zazvoru a v lete zas podavat s ladom😉

moncurik347
30. jan 2017

Teraz v zime pijem čaje ako materina dúška, žihľavový a tiež čaj pre dojčiace matky 🙂 V lete si vychutnávam čaje z čerstvých byliniek z našej záhrady 🙂

misaatko
30. jan 2017

Zázvor, citróny postrúhame zmiešame s medom my sme práve urobili dva 7dc poháre s manželom. Kedže ma chytila chrípka bude to môj života budič. Zalievame si s nie vriacou vodou. Alebo iba tak papame ☺

monik83
30. jan 2017

My so synom pijeme celý deň popradský čajík, ráno si uvaríme do termosky našu obľúbenú zmes pigi čaj a ovocný (záhradná, letná, lesná zmes naše najobľúbenejšie), ochutíme cukrom a citrónom a popíjame celý deň teplý 😉

majuska72
30. jan 2017

Moja mamka robí ten najlepší "ranný" (čierny) čaj na svete 🙂 vychucuje ho citrónom a medom, vždy trafí ten správny pomer 🙂 milujem rána, keď má čaká čajík od nej na stole 🙂

dzjanetta
30. jan 2017

...u mňa TOP...čaj s čerstvej mäty..👍...a robia mi ho prevažne v kaviarni..😉

anike
30. jan 2017

Moj chlap sa mi smeje ze raz skrachujeme, lebo tolko caju kupujem. Kazdy nakup musi obsahovat cajik. Teraz v zime pijem najradsej rano cierny s medikom a citronom bez toho den nemoze zacat. Pocas dna ovocne cajiky. Kolegine chodia ovoniavat co za novy cajik mam zas a vecer bylinky materina duska, medovka /z vlastnej zahradky/ a aj zazvor je fajnovy ked je chripkove obdobie.
Kazdy vie ze nic mi nespravy taku radost ako caj. 🙂