Zabúdate? Je čas vyhrať čaj GINKO

marton_popradske
31. jan 2017

Ako masírujete svoje mozgové bunky milé dámy? Viete o tom že ginko posilňuje myseľ a prekrvuje pamäť? Ginko je vlastne najstarší strom na svete a domov má v Číne. V osemnástom storočí sa dostal do Európy. Jeho plody obsahujú, čo žiadna rastlina na svete a to: ginkgolides. Tieto látky majú ochranný účinok na bunky ľudského organizmu. Ginko posilňuje cievy a revitalizuje činnosť v mozgu. Zlepšuje krvný obeh, a zabraňuje vzniku krvných zrazenín. Chceli by ste ho ochutnať? Máte nejakú vtipnú príhodu so zabúdaním? Tej najvtipnejšej odpovedi pošleme práve Ginko.

vonava007
31. jan 2017

@marton_popradske zabudam stale viac a viac🙂 žeby to bolo vekom?😇 Za zmienku stoji moja prihoda, ked som sa v lete rozhodla napustiť vodou sud na záhrade na polievanie zeleniny. Akosi som na hadicu zabudla a sud sa plnil celu noc....no čo vám poviem, všetko potopene, same blato a ten ucet za vodu!!! 😲

erikaemkina
31. jan 2017

Zabudam vela , až niekedy sa čudujem sama sebe že aké som to ja hlupe žiena , stále hladám cumlík , kde som ho zas dala , malá si ešte neodvykla 😕 alebo ho má v puse a na posteli ho hladám 😀
Proste niekedy je veselo až na zaplakanie 😎

marton_popradske
autor
31. jan 2017

@vonava007 Ó, tak to je super. Ale stále to mohlo dopadnúť horšie: Predstavte si, žeby ste napĺňali dnu vaňu horúcou vodou a medzitým odišli popolievať záhradu. Na vaňu by ste zabudli. Myslím, žeby to bolo horšie 🙂

marton_popradske
autor
31. jan 2017

@erikaemkina nie ste určite hlúpe žieňa. Niekto hľadá celý život a i tak nenájde 🙂

vonava007
31. jan 2017

@marton_popradske jeeeemine😨 podomnou byva svokra, tak to by bol 'masaker'🙂

ivanahodova
31. jan 2017

Na moje zabúdanie mám super spomienku,raz som sa pozabudla a urobila super slanú kávu aj sebe aj manželovi.😂

ninaj24
31. jan 2017

No ja mám dobré historky s mojím mužom, ten večne nekonečne zabúda 😀 máme polročného syna a keď ideme na nákupy, nechávame ho našej babke, keď už sa vraciame domov, môj si ho vkľude odbočí k nám do ulice na parkovisko. Tak sa ho pýtam, že a nezabudol si na niečo? A on s kľudom Angličana povie, nie, veď sme nakúpili všetko, čo sme chceli 😀 😀 😀 😀 Stále sa cíti akosi bezdetný a pritom je to taký skvelý tatinko 🙂 Keď mu poviem, že musíme ešte pre malého tak sa ma spýta a nenecháme ho tam na prazdniny 😀 😀 Takže kvôli môjmu synovi, aby ho chudáka nikde nezabudol 😀 (našťastie je to zatiaľ len u babky) a teda muž je naozaj "čajíkový" by som mu uvarila Popradský čajík Ginko 🙂

majocka24
31. jan 2017

Moj chlap pije caj ginko peknych par rokov ale nepomaha lebo zabuda kazd dnom viac a viac a ist napr.kupit 3 veci z toho mi este aj vola a aj tak este jednu zabudne 😂 a to nema ani 40 no hadam sa domov nezabudbe vratit 😅

cukricek12
31. jan 2017

Všetko si zapisujem, aby som na nič nezabudla a pripínam na chladničku, ale keď som chodila na zš, tak sa mi dvakrát stalo, že som prišla do školy a zistila, že aktovku som nechala doma😀... našťastie som bývala blízko, tak som rýchlo ešte vybehla domov.
Ja som si prednedávnom kúpila výživový doplnok s ginko, ale aj tento čaj by som ochutnala.

marton_popradske
autor
31. jan 2017

@majocka24 to nemám ani ja a zabúdam 🙂

majocka24
31. jan 2017

@marton_popradske ano aj ja obcas nieco polozim a neviem kde tak ale u neho je to aj par x denne 7 dni v tyzdni 😀

iwuska1401
31. jan 2017

zhanala som manzelovy kryt na ttelefon po ceste som sa s malou zastavila pozret kolegine v praci ktore mi ponukli ze mi malu postrazia tak som sa vybrala autom vystupila prisla do predajne a pri plateny som skoro vyletela z koze ze som malu zabudla v aute a bezala rychlo k autu a mala tam nebola 😀 preco asi 😀 😀 😀

moniqp
31. jan 2017

Nastastie,ja este nezabudam,moj prispevok nie je ani vtipny,ale cajik rada by som vyhrala a podarovala ho mamke.mala problemy s usami a uziva ginko tabletky,no ginko caj by tiez urcite pomohol.

marton_popradske
autor
31. jan 2017

@moniqp 🙂 ďakujeme za váš príspevok.

marton_popradske
autor
31. jan 2017

@ninaj24 tak to je super 🙂 🙂 🙂

paulina111
31. jan 2017

moja pamat je nastastie v poriadku aj ked obcas si nepamatam co som jedla na ranajky, ale to su nepodstatne veci. Cajik Ginko by som chcela skor pre moju maminu, ktora uz ma svoj vek a aj zdravotne problemy a caje miluje, vacsinou si zbiera bylinky sama a vyraba zmesi na rozne zdravotne problemy

tomaskova
31. jan 2017

Tento cajik by som darovala mojmu oteckovi ako spomienku ma casy ked chodola do skolky. Pravidelne ma totiZto zabudol vyzdvihnut zo skolky a spomenul si tak hodinu po zavreti skolky.nastastie skolku sme mali o ulicu vyssie ako sme byvali. Pamatam si ako vzdy doletel na bicykli, ucitelka ho prepichovala pohladom a ja vyskerena ze si ho budem zase doberat. Boli to fajn casy a vzdy na to s usmevom spominame 🙂

jazmine
31. jan 2017

Ja by som darovala mamke lebo furt zabudne doma telefon a prave ked surne by som ju chcela zavolat urcite telefon ma doma😀

lucka527
31. jan 2017

Ja som po 2 porode zacaala uplneee zabudat tak som si kupila dolnkove tobolky ginko a aky je zaver?'ZABUDAM uzivat aj tie s cajom by to bolo lepsie lebo ten pijem kazdy den 😅

luspik
31. jan 2017

Môj príbeh sa spája s manželom, večne niečo zabúda.Bezne, keď ho pošlem do komory a má priniesť tri veci, prinesie jednu alebo dve,ale tri!? To už je pre neho veľa. Pravidelne hľadáme kľúče od auta alebo domu.A keď odchádza a za chvíľu počujem strnganie kľúčov vo dverách, po tom čo sme sa rozlúčili,je mi jasné, že niečo zabudol.Naposledy sme celá rodina hľadali mobil,a to ma tiche zvonenie...Hladali sme všetci,aj 5 ročná dcéra.Dokonca aj na záchode,lebo už aj tam ho zabudol. Hovorím,aby presne povedal kade chodil?Nakoniec sme sa dopatrali, že bol v garáži.Pri tichom zvoneni,je to dvakrát také ťažké.Nasli sme ho, konečne........ bol pod autom.Uz sa len smejem a hovorím,že mu kúpim zapisnicek na krk a tam mu budem veci zapisovat😉

judar
31. jan 2017

U mňa bola max vtipná príhoda keď som sa pomerne nedávno v sobotu o piatej zobudila vydesená že musím ísť do školy 😂 a to mi v piatok vobec nenapadli že mám v sobotu školu 😂 to bol teda zhon

marton_popradske
autor
31. jan 2017

@judar takže happyend 🙂

marton_popradske
autor
31. jan 2017

@luspik kráááásna príhoda 🙂

veronikahel
31. jan 2017

ja uz zacinam o sebe pochybovat... 😀 velmi casto zabudnem napr. nieco kupit v obchode alebo pri vareni pridat nejaku zlozku do jedla.. to sa mi stava uz tradiciou 🙂 a to sa snazim davat na to pozor 😅 a musim pisat skoro na vsetko poznamky, aby som nezabudla..

marton_popradske
autor
31. jan 2017

@lucka527 nádhera. fakt úsmevná odpoveď 🙂 🙂 🙂

veronikahel
31. jan 2017

a to som nespomenula muzovu zabudlivost 😅

giselin
31. jan 2017

@marton_popradske
..pridám môj najprv nevinný príbeh - telefonujem... ponahľam sa a začnem panikáriť počas rozhovoru, pre boha kde mam telefón, chytím histerický záchvat..)):úsmevné?? no.. ale teraz ten zaujimavejší pribeh - Raz som stretla jednu pani, neviem co sa mi porobilo, vediem rozhovor o nejakom Jožkovi.. (asi jej muž a o jeho zamestnaní....), ona so mnou tiež vedie rozhovor.. po čase zistím, že vôbec neviem s kým sa rozprávam, neviem kde sa v mojej hlave vyrobila konštrukcia, že tú pani poznám, keď som na to došla, nevedela som sa rozpamätať jednak prečo som začala rozhovor a ani kto to je, napodiv mi tykala.. a ja som ledva vyčkala MHD, kedy nastúpim a vypadnem, trapas..Po mesiaci som si spomenula, že som kedysi bola na svadbe bratrancovi a ona s manželom boli asi hosťami. Vôbec si neviem spomenúť, kedy sme sa zoznámili, pravdepodobne nikdy alebo?..či?.. ak si myslíte, že v tom zabúdaní mohol byť alkohol - tak vôbec..nepijem absolútne nič..jednoducho asi neviem uchovať v pamäti náhodné zoznámenie. Pani som stretla asi o týždeň.. predstavte si, povedala som jej dobrý deň, ani nepokračovala v rozhovore..Takže buď má ona problém s pamäťou a mňa si pomýlila.. alebo ja.Môj muž ma vždy preventívne s humorom upozorňuje - "len sa prosím ťa nezačni sa pýtať..kto to je alebo radšej nezačni rozhovor"...tak na toto len tak ľahko nezabudnem..

erikaka
31. jan 2017

ak náhodou idem na nákup a nemám so sebou zoznam čo potrebujem tak prídem domov s kopou iných vecí a samozrejme to čo som potrebovala nekúpim. Tak ginko čajík by som velmi rada vyskúšala

shilou
31. jan 2017

Najvtipnejších príhod by som mala viac, ale pre mňa úplne naj je ten, keď som si v spánku pod hlavu posunula nášho yorskhira. Zobudilo ma to, že niečo sa pod hlavou hýbe.😂😂😂 . Vtedy sme ešte deti nemali, takže sa zobudil iba môj manžel. Tak som sa zľakla ako nikdy. Odvtedy sa mi už toto nikdy nestalo.

sonda1
31. jan 2017

Čo som to tu vlastne chcela napísať?😉