Tipy, ako prať čo najjednoduchšie

samsung_tomas
14. mar 2017

A čo vy, žienky? Máte nejaké tipy, ako si urobiť pranie čo najjedoduchším? Sem s nimi!

jabucko
14. mar 2017

Nemam. Ani nemam pocit, ze potrebujem. 🙂

jarnicka
15. mar 2017

Pradlo so triedim podla farby a davam tolko prasku kolko udavaju vyrobcovia. Dobry tip ak babatko nechce spat zapnem pracku a mam vybavene Dve muchy jednou ranou

miroslavan
15. mar 2017

Urcite treba sledovat stitky na obleceni a praci cyklus a teplotu treba prisposobit podla druhu materialov...a samozrejme farby treba triedit 😉

lucik194
16. mar 2017

nakazat celej rodine doma aby ked vyzuvala ponozky tak nech ich prevrati na spravnu stranu, nech to nemusim robit ja.... ostatne mi nevadi (myslim roztriedit farebne, biele....) ale tie smradlave ponozky mi fakt vadia..... ulahci mi to pranie.....

a potom este jeden poznatok ked neviete ako (aky) program pouzit.... na jednej vysacke (po 5 roznych znakoch prania, susenie, bielenia, zehlenia...) na mikine som mala napisane "ASK YOUR MOM, SHE KNOWS BETTER" ..... takze aj to povazujem za pomoc ....

jahodka8
19. mar 2017

Jedine ak to urobí niekto iný. Problémom su ľudia,ktorí špinavé prádlo pohadzuju kade tade ako u nás doma.

megika1
19. mar 2017

Predpierka a sóda pre mňa alfa a omega pri pradle,ktoré nosí muž a my pri manuálnych prácach,keďže máme dom,ktorý predávame

janinah
19. mar 2017

chápem,o čom je reklama...ale tých príspevkoch o praní je tu už priveľa.....

igiana
24. mar 2017

@janinah ty tomu nerozumies, musis v prani najst hlbsi zmysel - rano sa budit s myslienkou na pracku, cez den sa jej venovat a s laskou prat, ucit laske k praniu aj svoje deti, ked pride manzel z prace podelit sa s nim o zazitky z prania, vychutnavat si co najkratsie a najucinnejsie pranie a tesit sa z malickosti - ze ta chudera zabludena ponozka nemusi cakat do dalsieho prania... a este v noci krasne snicky o prani