Ktorá sedačka sa ľahšie podľa vašich skúseností udržiava? Koža alebo textil? Našťastie ...

samsung_tomas
Moderátor
19. nov 2017

Ktorá sedačka sa ľahšie podľa vašich skúseností udržiava? Koža alebo textil? Našťastie už teraz existujú textílie, kde keď vám to krpci zašpinia, tak vždy sa to dá vysať a očistiť. Samsung má aj špeciálne nádstavce pre sedačky - ľahšie vysajú omrvinky vo všetkých záhyboch sedačky.

natally33
19. nov 2017

Za mňa koža 🙂

reni1512
19. nov 2017

@natally33 suhlas 🙂 aj za mna kožená... a viac určite aj vydrží

natally33
19. nov 2017

@reni1512 presne tak, vyliata tekutina potom nestraší na sedačke dva dni :D a blahoželám k bábätku, tiež mám termín v marci :D

lavieenrose
19. nov 2017

za mna textil utrem handrickou a je ako nova...kozena je nepohodlna a vlete sa na nej neprijemne sedi .

zuzana76
19. nov 2017

koza sa lahsie udrziava, ale textilna je pre mna utulnejsia, predtým sme mali kozenu a teraz mame textilnu

reni1512
19. nov 2017

@natally33 a tiez si z tahanovieec😉dakujeem podobnee

kondaska1
19. nov 2017

Mali sme aj kozenu bielu a teraz mame textil tmovoseda a kazda ma svoje pre aj proti. Na kozenej sa mi nesedelo tak pohodlne, ale vyzerala uzasne. bola studena, v lete som sa zas lepila na nu, ak som si dala deku tak sa klzala dolu, cistenie sice bolo jednoduchsie ale ten komfort sedenia nebol bohvie aky. Textilna je uzasna na valanie, pohodlna, ale zas ked sa blizi maly s fixou tak som v strehu 😀 vyriesila som to prohozom. Ale ak by som si mala vybrat iba jednu moznost, tak znova vyberiem textilnu a trosku davam pozor aby sa nezaspinila. Aj tie potahy uz su masivne, nieco vydrzia a ak sa vyberie dobra farba tak ani uspinenie moc nevidno.

terezka1947
19. nov 2017

@samsung_tomas no..ak mam za seba povedat,tak pokial su deti mensie,tak kozenkova napr.,lebo znesie viac,aj ked sa neico vyleje,atd,skratka lahsia udrzba
hoci-deka sa smyka,atd,atd...
ked su deti vacsie,urcite chcem nejaku calunenu...pretoze sa v nej prijemnejsie sedi a naozaj,teraz je uz tolko roznych nadstavcov a moznosti cistenia,ze ja aj lahsie udrziava ako niekedy davno

sonica
19. nov 2017

rozhodne textilna, vybrat si kvalitnu vodeodolnu a detom odolnu latku nie je dnes uz taky problem a ak sa vyciha dobra akcia, tak sa to da aj za rozumnu cenu 🙂

peta399
19. nov 2017

Urcite textilna🙂 Je prijemnejsia a pre mna aj krajsia. My mame sivo bielu /taku flakatu/ no na udrziavanie je super. Samozrejme treba ju vysavat castejsie🙂

alexis617
19. nov 2017

Samozrejme koža niesom predca otrok😉

tenerifka
19. nov 2017

Jednoznacne prava koza tmavsej farby
Nedavno sme kupovali novu sedacku a vychvalovali nejaku vododolnu latku....cista umelina, neviem si predstavit na tom sediet, a normalna latka musi za rok vyzerat strasne

oslo1
19. nov 2017

Mame pravu kozu, tu brubdiu, bezovej farby. Super sa udrziava a inu, ako kozenu by som nechcela.

laajla
19. nov 2017

Za mna textil 🙂 mali sme koženú a už by som nemenila 🙂

michaela80
19. nov 2017

Mam kozenu farba slonovinova.. a nikdy viac kozu ... planujem teraz phase sedacku s umyvatelnym textilom...

babatkoo
19. nov 2017

My mame tmano hnedu kozu. Osvedcila sa pri malamo dietati milion krat. Capance od slin, jedla, napojov jednoducho utriem vlhcenymi utierkami a raz tyzden natieram aj speci kremom na kozene sedacky. Latkovu sedacky by som ani zadarmo nebrala. Mi sme doma špinduri 🙂

sperka
20. nov 2017

My máme textilnú sedačku. Je stará a hrozná, ale keďže sú deti pomerne malé, ešte stále dobrá. Určite sa lepšie udržiava kožená sedačka.

alenockas
20. nov 2017

Máme textilnú, ale v budúcnosti plánujem radšej koženú, dieťa síce jedno, ale dvaja psi, 4 mačky....všetci gaučáci....koža určite lepšia na údržbu, len sa obávam škrabancov....máte skúsenosť ?

damoska
20. jún 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

najlepšia je látková, najlepšie sa udržuje. Kožena nedýcha, koženková sa droli

luuckka
20. jún 2018

Mali sme kožu a nikdy viac bola hnusne studená v lete sa naňu človek až lepil vydržala krátko popraskala a rezalo to aj cez deku, vyhodili sme ju a kúpili látkovú máme je druhý rok a je krásna a čistá aj pri 2 malých deťoch.

damoska
10. júl 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

@luuckka suhlasim, latkové su najlepšie. len doporučujem nainpregnovat, alebo pri detoch dat deku, ved vieme ake deti su. Inakbudete musiet za par rokov kupovat novu sedačku

bucko555
10. júl 2018

kozenna sa lahsie udrziava ale. MAli sme eko kozu zachvilu to bolo popukane popraskane supalo sa to po celom dome bordel, kupili sme latkovu povysávam z nej omrvinky ked sa nieco rozleje vytepujem a ideme dalej nic strasne

tenerifka
7. aug 2018

@bucko555 eko koza nie je koza, ale umelina

bucko555
7. aug 2018

@tenerifka viem ze nie je ale kamoska mala kozennu a tiez dlho nevydrzala

tenerifka
7. aug 2018

@bucko555 asi zalezi na kvalite koze a aj udrziavani.....nasa stala 4000, ale je fakt top, hodim fotky

bucko555
7. aug 2018

@tenerifka super ze mate dobru ale za tu cenu co by nie nasa ta ekokoza stala 1000 ale viec by som to nechcela ani zadarmo

tenerifka
7. aug 2018

Tie dve stredy sa daju vysuvat a zasuvat podla zelania jednym tahom, zahlavce sa takisto daju nastavit do zelatelnej polohy, vyrobca Pedro Ortiz

anulienkalenka
23. aug 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

@tenerifka je krásna, kde ste ju kupili? je rozkladacia?