Pokúsili ste sa naučiť svoje deťúrence triediť špinavú bielizeň?

samsung_tomas
Moderátor
20. nov 2017

Pokúsili ste sa naučiť svoje deťúrence triediť špinavú bielizeň? Vedia rozoznať farby a materiál, alebo nechajú všetko na maminu?

lubina
20. nov 2017

Mame dve baby, uz su dost velke, skolacky, takze ano, vedia roztriedit bielizen podla farby, s materialom im este pomaham 🙂

piece
20. nov 2017

My sme na to ešte malý isto to mám raz v pláne. Aj moja mamina ma to učila keď som už bola v takom veku kedy by som to mohla pochopiť a viem, že jej to vždy veľmi pomohlo keď to už mala potriedené keď šla prať 🙂

lenusicek
20. nov 2017

Ja este nie ale maly vzdy perie so mnou;) vzdy vyhadzem cely pradelny kos a tie co aktualne idem prat davam na jednu kopu, repektive pred maleho🙂 a to vo nejdem prat davam na druhu kopu a andrejko zavtedy pohadze do pracky a nachysta prach a avivaz, ja mu ponalievam a on povylieva do priehradok a pusti pracku, ja len stupne nastavim🙂

rybka80
20. nov 2017

Moj syn miluje pranie. V januari bude mat 4 roky a s pranim mi pomaha odmalicka. Vie potriedit pradlo podla farieb, postelne pradlo zvlast, vie aky prasok aj avivaz treba dat ,vie kde to treba dat. Neucila som ho to cielene, on sam chcel.

https://www.youtube.com/watch?v=rHil6KDttVE


Tu je video na You Tube, ked mal 2roky a 4 mesiace. Ako vidno islo sa prat postelne pradlo, tak vkladal do pracky len postelne. Som na neho hrda.

babulkomale
20. nov 2017

Najvacsia vyzva je naucit to predovsetkym manzelov 😀

emi16
20. nov 2017

Moja dvojrocna este netriedi, ale vie, ze vecer pred kupanim ma odniest svoje oblecko co mala cez den na sebe do kosa na pradlo 👍

vivian27
21. nov 2017

hahahaha 😀 neviem to naučiť 31 ročného muža a nie to ešte 4 ročného chlapčeka 😀 verím tomu, že mi rastie v malej pomocnica ktorá to dá 😀

rakywanda
21. nov 2017

ja som zvláštny element, ale ja teda za roky prania hádžem do bubna veci hlava nehlava (uteráky a návliečky zvlásť lebo je to vždy na jednu dávku s min. na 90-tku), nikdy som nič nezafarbila, nezničila....

sperka
21. nov 2017

Deti mám malé, takže zatiaľ sú naučené, kde sa dávajú špinavé veci. Triedenie je vyšší level. ;)