Čo vám na vašej práčke chýba?

samsung_tomas
4. máj 2015

Veľa ľudí si po kúpe práčky pokladá otázku: Kúpila (l) som si správne? Mal som si kúpiť radšej tu druhu, lebo... (Veľkosť práčky, funkcie, technologie...)

samsung_tomas
autor
4. máj 2015

@hnedoocko0909 Ahoj, chvilku mi to trvalo vlozit SUTAZ o pracky SAMSUNG, preto si to neholha najst. Nech sa paci https://www.modrykonik.sk/contests/sutaz-vyhrajte-skvelu-pracku-samsung/

xevulax
4. máj 2015

15 minutovy program, a co mi chyba najviac, detska poistka na vsetky tlacidla (aj na tlacidle on/off), decka mi pravidelne vypnu pranie a musim zase spustit program od zaciatku. Ked pride vyuctovanie vody, asi si vlasy vytrham 😂

mirkami7
4. máj 2015

polovičná dávka,skrátený program,možnosť volby teploty pri niektorých programoch

simonne1
4. máj 2015

pri kupe pracky som nepovazovala za podstatny cas prania a ked ju uz mam, tak mi to tam chyba. Stale chodim a pozeram kedy doperie...

dadalienka
4. máj 2015

Ja somtsktiež nikde na stranke nenašla žiadne podmienky ako suťažiť o tie práčky. Mimochpdom na mojej staršej práčke mi vadí že ložiská ptacieho bubna dosť hrkocú nakoľko je dosť využívaná. Zo začiatku bola tichá.

trinity888
4. máj 2015

Aby bola trochu menšia na rozmery 🙂. Jeden program co si viem nadstavit sama ... ( zaujmave je ze na sušenie taky program ma!)

majusqa77
4. máj 2015

ze nevie sama aj povesat 🙂))))

nanulik
4. máj 2015

mám samsung ale tiež mi tam chába taký program kde by som si sama mohla nastaviť. a polovičná nápln, ten program čo je na bavlnu síce najskor prádlo odváži a podla toho napúšťa ale niekedy sa mi zdá že dáva vody stále rovnako.

erickatt
4. máj 2015

Ja ma pracku uuuzasnuuu. 15 minutovy program. Eko program. Pise kedy skonci. Termo , rucne, fakt nechyba nic.Ma uplne vsetko. Jedine..... Ze neni k tomu zehliaci cloviecik. To musim sama.

petronelak
4. máj 2015

Kratší program, a aby bola tichšia ale čo by som chcela od staršieho typu práčky hmmm ale hlavne že plní svoju funkciu a v byte či na balkone mi rozvoniava čisté a vonavé prádlo nebudem sa sťažovať predsa 🙂

rit
4. máj 2015

Pri programe eko bubble, kratší program, lebo tie 2 hodiny, su moc... okrem toho by som bola rada, keby aj z boku plnenu pračku by sa dalo otvoriť po zapnutí, ked niečo zabudnem... pri prani pred bubnom spadne ponozka a potom tam nevyzmykana ostane uplne na kraji dvierok

bandurka1979
4. máj 2015

chyba mi na nej tichy chod, a ta nasa pracka hlavne kradne ponožky tak asi to mi vadi najviac

radlinka
5. máj 2015

Myslim ze nic nechyba, som spokojna..
uz roky mi sluzila zanussi Electrolux. Ak raz uz nebude fungovat, rada by som ju vymenila za LG 6 motion. 😉

enanena
5. máj 2015

Na mojej práčke mi nechýba nic ale chyba mi k nej sušička na prádlo. Poviete si však to nie je problém. Ale u nás je. Mame pracku Samsung ECo buble ale tu úzku kvôli priestoru a keď sme pozerali sušičku tak tie sa vyrábajú iba široké. A tu nemáme kam dať. 😒

simca06022011
5. máj 2015

@hradnapani skus znizit davkovanie, sem tam pustit aj teply program, alebo pouzi davkovac do bubna... v zivite som nemala " zasajrantovanu" 0pracku... cize chyba bude niekde...

simca06022011
5. máj 2015

A mne chyba funkcia " poskladat" pradlo... ;) a inak programov mam miliin a aj tak si myslum ze naj to mali stare pracky... nastavili sme teplotu / dlzku programu a v pohode oprali... takto si clivek ani nevie vybrat 🙂

simca06022011
5. máj 2015

@rit aj mam skoro 3 hodinovy program a to je uplne psycho. Ale je to tak kvoli namacaniu ;) sim sa docitala. .. a pustam to v noci na odlizeny start... cize napr. Doperie o 7-8 rano .

vivian27
5. máj 2015

@karamelkax problem s ponozkami mame asi kazda 😉 ja mam whirlpool a ten bok je poslednu dobu zrac nielen ponoziek ale uz aj gatiek, maleho pancuch a podobne 😀 odporucam na to specialne vrecka na spodnu bielizen a ponozky. Ako pouzivam nemam problema.....

fra
5. máj 2015

hlavne to, aby fungovala bez porúch aspon 10 rokov- lepšie aj 15 či 20 🙂 , zatiaľ som takú nenašla, niektoré odišli po 6, niektoré po 8 rokoch- a ako sa rozprávam s kamoškami tak aj ich práčky majú všeobecne životnosť do cca 10 rokov - potom človek chce zavolať opravara, ktorý si vypyta 30€ len za cestu a povie, že sučiastku za xxx eur síce vymení ale neručí za to, že za mesiac zas práčka "neodíde" na nejaký iný problém... pritom si pamatam, že moji rodičia mali kedysi automaticku pračku vyše 20 rokov a fungovala ako hodinky- mohol by mi niekto vysvetliť, prečo sa vyrábajú výrobky stále s nižšou dobou životnosti? osobne si myslím, že je to naschvál, aby ľudia mali dovod po tych 5- 10 rokoch kúpiť další spotrebič ☹ ☹ ☹

vixi
5. máj 2015

Všetko, čo môže chýbať tu už bolo písané. Mne by sa k nastaveniu podľa individuálnej potreby hodil ešte senzor na tzv. cudzí predmet (čarovný kamienok vo vrecku) a vreckovku. Také čierne prádlo a zapotrošená vreckovka je dlhodobá radosť. 🙂

martinaman
5. máj 2015

nakoľko mám pračku novú, rozhodovala som sa medzi LG a Samsungom a zvolila som prvu moznost, čo mozno lutujem v tom , ze nadobka na prasok preteka aj na avivaz, nastavim pranie aj s vazenim aby som nepretazila pracku a ked dojde ku zmykaniu tak napise eror kvoli tomu ze je to tazke? WTF? ako je to mozne ked na zaciatku si to zva,zila sama? cize tak a su iba prednastavene teplotne stupne 0,20,40,60,95 no mne tam chyba ta 30 a aj ine veci ...

lalus
5. máj 2015

@erickatt a to je aká, ktorá je taká úžasná??? 😕 😅 😉
aby som vedela, ktoré obzerať pri nákupe

juliet221
5. máj 2015

no mojej pracke nechyba nic len vydrz 🙂 🙂 🙂 🙂 dnesne pracky uz nevydrzia to co kedysi. kedze sme 5clenna rodina s babetkom a dvoma sarkanmi tak periem skoro kazdy den. a moju pracku to uz asi prestava bavit tak si povedala dost.

erickatt
5. máj 2015

@lalus samsung digital inverter eco buble

prasiatko30
5. máj 2015

v podstate nic - len aby este vydrzala v zdravi dalsich 12r a budem rada.

vejinka
5. máj 2015

Mne chýba extra krátky program 🙂

tunzal
5. máj 2015

samonakladací a samovyvešiaci gombíííkk 😀 😀 😀

moncsi1987
6. máj 2015

Mne najviac chyba ten setrny program co by som mala vyprate za 15minut,kedze niektore veci nestihneme zaspinit len po papani su zvysky jedla vacsinou,ale kedze tato funkcia mi chyba skoro vzdy musim prat na 30 co mi zobere 1 hodinu zo zivota. 😀

dadka_bb
6. máj 2015

Mne chyba kratsia doba prania pri vysokych teplotach. 20minutovy cyklus je len pre 20stupnov. Dakedy by mi rgtacili vyprat nase uteraky ci bezne veci tiez do polhodinky, ale pri 40/ 60 stupnoch.