Rozpráva vaše dieťa zo spánku? Čo vás najviac pobavilo? 🙂

radka_pribinacek
Moderátor
5. nov 2017

Občas sa stane, že počujeme Malvínku zo sna vykríknuť rôzne zvláštne slová alebo zvuky. Niekedy sa smeje alebo volá na zvieratká, vtedy sa tak zamýšľame, čo sa jej asi sníva. Rozpráva aj vaše dieťatko zo sna? 🙂 Čo vás tak naposledy rozosmialo?

jany205
5. nov 2017

Áaaaano aj naša robí to isté. A odkedy je z nej skolkarka tak často zo sna hovorí veci zo spojené zo škôlkou 😅

kkl82
5. nov 2017

"ja nechcem tankovat benzin" kricala minule moja 2,5-rocna slecna :D

majulino
5. nov 2017

moj v kuse rozprava uz od malicka, zaujimeve je ze ked nieco povie a ja mu na to odpoviem povie mi dobre mami a spi dalej,
naposledy ze je nechcem pisat ulohu, tak vravim ze ok ale dostanes patku a zakazem rozpravky a on dobre mami napisem si ju :D:D :D

moncach
5. nov 2017

Nasa este nerozpráva, len par slovicok. Ale ked v noci pes steká, tak ona steká s nim 🙂 Je to milé"hav, hav!"

radka_pribinacek
autorModerátor
5. nov 2017

@moncach naše malá taky štěká ze spaní - i bez psa 😂

monika11m
5. nov 2017

Môj syn sa rehoce a poriadne! 😂😂😂😂

erikaemkina
5. nov 2017

Ema sa smeje alebo škrípe zubami

kovka78
5. nov 2017

Moja 6 r. Sofinka: ...prosííím, nech vyrastú semienka...😀

lili235111
5. nov 2017

Moja Domi vacsinou povie nieco comu nerozumiem ale teda vacsinou skripe zo zubami 😬

radka_pribinacek
autorModerátor
5. nov 2017

@kovka78 malá zahradnice 😂

jul17
5. nov 2017

Aj moja 5rocna rozpráva väčšinou vtedy keď cez deň sa dialo veľa vecí. Stáva sa že sa zobudí a rozpráva ďalej akoby ešte stále snívala.

majka242
5. nov 2017

Ja mam troch chlapcov a nas stredny najviac vykrikuje zo sna....casto sa smeje 😀 a aj nieco povie no ja vzdy zabudnem co to bolo.....najviac ma pobavilo to ze aj v snoch sa hadali s bratom kedze sa casto skriepia zakrical nervozne zo sna "Marek ty hlupák....."a dalej si spinkal....😂😂😂

lenjaaon
6. nov 2017

Moja mala dvojrocna ma zvykne zo spanku kontrolovat ci som stale v posteli 😂.. Pekne spi zrazu otvori oci a zasepka ''mama tu" a spinka dalej spokojnaa.

lenjaaon
6. nov 2017

Niekedy ani neotvori ocka len pocut mama

lenadka
6. nov 2017

Môj 1,5 ročný v noci, keď ho trochu posuniem, napravím a preberie ho to, silne zatvorí očká a povie " búvam", aby som nezabudla 😁

radka_pribinacek
autorModerátor
6. nov 2017

@lenadka jeee 😍😊

gabriela_obzerova
8. nov 2017

moja 2,5 ročná minule vykríkla zo spánku: "maminka, zabi ju, zabi juuuu!" Myslela tym muchu, lebo neznasa muchy a ked nejaku zbada, uz ma aj verbuje s lapackou, nech ju zabijem :D