Nakupovať s detičkami – áno či nie?

daska_tesco
1. jún 2016

Niektoré detičky sú pri nakupovaní neposedné, iné ticho sedia v nákupnom vozíku, ďalšie behajú po celej predajni...Ako to máte vy? Poradíte mamičkám nejaké tipy na to, aby nákup s detičkami prebehol čo najhladšie? 🙂
Podeľte sa s nami o svoje zážitky s nakupovaním s deťmi a jednu z vás za zaujímavý príspevok zajtra odmeníme 15 € kupónom na nákup cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov a 3 z vás získajú balíček vlhčených obrúskov Tesco Loves baby.

olivka26
1. jún 2016

My mozme nakupovat s dcerkou jedine tak,ze sedi v nakupnom voziku aj tu treba davat pozor-pretoze je velmi aktivna a nakupuje a hadze to kosika co jej pride pod ruku,resp,na co dosiahne
A obcas si to nevsimnej a cudujem sa pri pokladni,ze to som naco brala 4sackove slepacie polevky?? 😀 😀

zuzzzka18
1. jún 2016

My zatial nakupujeme bez problemov - syn je vacsinou v nosici a s otvorenou pusou obzera farebne regaly 🙂

babatkoo
1. jún 2016

Ja mam trpezliveho rocneho syna. Tiez je zvedavy a rad si obzera veci v regaloch. Prave dnes so mnou nakupoval spodne pradlo 🙂

ivkasnv
1. jún 2016

...tak Vám poviem, nás už v každom obchode poznajú...
...ja nakupujem, syn behá pomedzi regály, lebo ináč leží na zemi, keď chcem aby išiel s nami...
...dcérka sedí v košíku a pozerá čo vystrája bratček, a pani predavačky zbierajú rozhádzaný tovar za malým, po zaplatení ešte pár minút čakáme vedľa pokladne a sledujeme, kde synček behá, aby náhodou nevybehol von...a nakoniec ho musím zobrať na ruky spomedzi regálov a nakoniec v prenesmiernej srande a zadychčaní s rehotom odchádzame do auta...no radosť nakupovať 🙂 🙂 🙂..
ĎAKUJEME PANI PREDAVAČKY ZA TRPEZLIVOSŤ 🙂

jatva
1. jún 2016

Syna si nosim v satke, dcera uz ma celkom rozum, takze zvycajne je to pohoda. Obcas este skusa ci jej nieco nekupim, ale vieme sa dohodnut..klop, klop.
Ale ked bola dcera mensia, mala take zlodejske chutky 🙂 Raz mala laclove nohavice, viezla sa v kociku a tu cast nohavic na bruchu si napchala rajcinami (snad 3ks). Zistila som to pri plateni, ked sa predavac zacal smiat a rajciny nam daroval 🙂

erikaemkina
1. jún 2016

Nám sa nakupuje velmi dobre , žiaden problém , dám ju do košíka a ide sa , dát detom niečo do ručky a hotovo , no ja nedávam kedže Ema sedí a obzerá sa , rozpráva vo velkom .. jasne že áno , nakup a detičky ..

katren
1. jún 2016

@ivkasnv tak ja chodim s troma do obchodu, ale toto si ani jeden nedovoli...rozhadzovat tovar po predajni a aby ho predavacky upratovali??? ked si rozhadzal, nech si uprace.... 😕

Moji maju momentalne 6,5 roka, 5 a 4 roky a chodime spolu do obchodu....vzdy dostanu v aute ulohu co maju kupit a ostatneho vedia ze sa nesmu chytat...najmladsia sedava v kosiku a dalsi dvaja sa kosika drzia....najstarsia sa nam uz raz v obchode trosku zatulala, odvtedy sa odo mna nikam v obchode nehne 😉

daska_tesco
autor
1. jún 2016

@olivka26 Poznám také 😀 Kamarátka mi raz rozprávala, že bola s dvoma malymi deťmi na nákupe a pri pokladni pozerala do košíka a nespoznávala ho 😀

stellamaris
1. jún 2016

@daska_tesco kym bol syn malinky,sedel vo vajicku alebo neskor vo voziku a pozoroval 🙂 Teraz ma skoro 4 roky a po obchode nam casto utekal.Tak ho do nakupu naplanujeme,poviem mu,co treba a syn vybera a nosi do kosika.Odvtedy nam neuteka a nakupy ho bavia 😀 Obcas idem na nakup sama,ked chcem cez viacero obchodov prejst 😝

daska_tesco
autor
1. jún 2016

@jatva 😀 Zlatý 🙂

daska_tesco
autor
1. jún 2016

@katren Wauw , klobúk dole ako to máš pekne zorganizované ! 😉

katren
1. jún 2016

@daska_tesco jednoznacne ich musiim v tom obchode zabavit, takze ked maju nejaku ulohu, nelietaju po obchode 😉 a pred odchodom z domu si vzdy spravime zoznam co treba kupit a v obchode skrtaju veci co uz mame v kosiku 🙂 maju pracu a aj vieme spolu nakupit 😉
Samozrejme oblecenie chodim nakupovat sama, alebo len s tym pre ktoreho oblecenie treba....

svenija
1. jún 2016

Ja chodím s deťmi len na menšie nákupy, najmladší syn vydrží v nákupnom vozíku iba obmedzený čas (záleží, čo práve chrumká, či pije) a samozrejme musí byť vozík v pohybe, inak by mi z neho vyliezal. Takže už sa mi aj stalo, že keď som šla na nákup bez detí, zrazu som sa pristihla, ako automaticky kočíkujem prázdny vozík v predajni 🙂
@daska_tesco

jaja2181
1. jún 2016

Mi to máme podľa malého nálady, niekedy chce sedieť v košíku, niekedy zas si ako on hovorí troška pobežká, ale to sa zakaždým pekne vráti ( alebo je v hračkách 🙂 ) a inokedy zas ide celú dobu pri mne. Takže je celkom dobré dá sa sním nakupovať 🙂 Väčšinou ani nevymýšľa že niečo chce keď tak len niečo na papanie 🙂 ale za chvíľu nám pribudne ďalšie tak isto to bude veselejšie 🙂

magdicka111
1. jún 2016

My sme urobili obrovsku chybu led SME s chlapcami nechodili na nakupy ale nechavali SME ich po babickach teraz led us vacsi take nie su zvyknuty a su nedockavy... Musime rychlo nakupovat a nakupy vacsinou koncia nejakou odmenou sladkostou.

matricia
1. jún 2016

nas starsi syn beha po celej predajni, mladsi pekne sedi v kociku, ale vacsinou ich musim nejako podplatit, zemlou alebo keksikom, pripadne lizatkom, aby nerobili cirkus, ja ich stale bravam do obchodu, lebo nemam ako ist sama, tak uz som zvyknuta, len starsi rad nakupuje vsetko, co sa mu paci, to mi nahadze dole do kocika a ja to musim potom kontrolovat, ze co kupime a co nie a to, co neodsuhlasim, ide naspat do regalu:0

ejlin123
1. jún 2016

Jednoznacne bez deti, ak chcem nakupit vsetko, co som planovala a neprist o rozum 😀 .

bubelko
1. jún 2016

@daska_tesco so starsim som chodila a chodim stale rada nakupovat - aj oblecenie. nielen stravu. ten ma trpezlivost a este aj ponosi, vymeni vesiaky a pod. s mladsim nakupovat je za trest a nepomoze nic, takze odkedy mam jeho, tak na nakupy chodim zasadne bez neho. s nim len ak nie je ine vychodisko...a aj to si potom hovorim, ze som sa na to mohla radsej vykaslat 😀

jatva
1. jún 2016

tak oprava, prave sme sa vratili z obchodu a pohoda to nebola. Maly v satke na chrbte stiahol sklenenu vykladnu skrinku plnu tovaru, co bola polozena na pulte. Nastastie same matky okolo sme to chytili a nic sa nerozbilo.

sense
1. jún 2016

ked nakupujem tak niekedy s malou inokedy bez, ked som s dcerou je to rychlejsie ale ked som sama zabavnejsie, ked som ale s dcerou nenakupujem oblecenie pre seba ale inak bez problemov, niekedy sedi,, inokedy beha dokola

petulda333
1. jún 2016

Nas je este uplne malicky,ale neberieme ho so sebou,sama sa vzdy vratim s napuchnutymi rukami,co mi vadia nejake cistiace prostriedky a pod veci..takze maleho neberieme aby nechytal a nebol v tej spine

lulu0123
1. jún 2016

Ked nakupujem s malou, musi to byt velmi rychle. Chvilu je ok, vsetko nove ju zaujima a na vsetkych sa rehoce z kociara, ale ked sa zacne nudit, zacne plakat a chce ist na ruky, takze ak je to velmi zle, tak nakupujem jednou rukou a v druhej ju nosim.

daska_tesco
autor
1. jún 2016

Milé mamičky a budúce mamičky, ďakujeme za všetky vaše komentáre, stretneme sa opäť zajtra. Ak vás služba Tesco Potraviny domov zaujala, využite špeciálnu zľavu pre členky Modrého koníka na prvý nákup 🙂

Link na službu: https://potravinydomov.itesco.sk/groceries/?_ga...

sweetlife001
1. jún 2016

Moja 17 mesacna dcerka je pri nakupovani kludna a nic nechce. Samozrejme ju vzdy beriem na nakup so sebou. Musim.. aby sme sprijemnili den ostatnym nakupujucim. Kto by sa nepotesil ked mu zakyve a posle pusinky taka mala licata buchticka. Robi to stale, kazdemu, vkuse..asi nakupuje rada 🙂 po mamke 😃

alexa358
1. jún 2016

Ja tiež stále nakupujem s dcérkou, denne - už nás v každom obchode poznajú 😉 Malinká je vždy v nákupnom košíku, obzerá sa, každému sa zdraví a ukazuje, hovorí mi, čo kde je...celý nákup sa s ňou rozprávam...ak dcérka nie je v dobrej nálade, tak plačeme a kričíme ma celý obchod...vtedy to väčšinou zachráni rohlík, alebo cukrík 🙂

veronicka88
1. jún 2016

Ja nakupujem s malym od kedy sedi (11 mesiacov), tesco je vyborne v tom, ze ma tie skvele autickove kosiky🙂maly to ma vzdy ako hernu...je zvyknuty a u nas v malom obchode vzdy krici na celu predajnu a uz nas poznaju....

lujziana
1. jún 2016

Aj ja nakupujem s malym. Uz je to vesele lebo maly mnamka len co nieco vidi. Takze sa stane ze k pokladni prideme s polovicnym rozkom, zjedenou vyzivkou ci inou mnamkou. Ale samozrejme vsetko poctivo zaplatime. To len oci by jedli 😉

marika_marika
1. jún 2016

My máme tri deti, 1,4,a 6ročné. Malé nákupy v menších obchodoch zvládame aj všetci spolu, ale je to niečo podobné, ako keď ideme všetci na výlet. Treba sa nato pripraviť, dobre naplánovať, mať veľa energie a potom sa tešíme, že sme to zvládli a máme to za sebou :D. V obchodoch, kde treba veľa chodiť, radšej nenakupujeme. s deťmi. Navyše naši starší chlapci nepovedia, len čo nevedia, tak majú potom ľudia v obchode prehľad o našej rodine. :-/

zuzana231
1. jún 2016

Ja nakupujem v Testu pravidelne raz za týždeň aj s troj ročným synom. Celý čas sedí v košíku, najprv popozerame plyšáky a hračky, potom ideme po pagáčik a potom už môžem nakupovať a malý mi radí čo mám kúpiť a načo nezabudnúť 🙂 a nakoniec sa za odmenu odvezie vo vláčiku 🙂

helenanovakova
1. jún 2016

my nakupujeme pokojne, bud sedíme v kočíku alebo v nákupnom vozíku. keď tak si otvoríme niečo na papanie a pri pokladni blokujeme len obal :P