Racio výživa: Ako schudnúť a nepribrať?

janette_tesco
28. feb 2016

Náročnejšie ako schudnúť je si váhu udržať a zachovať si správny jedálniček. Podarilo sa vám zhodiť pár kíl a nepribrať ich naspäť bez toho, aby ste museli pokračovať v diéte? Stravujete sa racio? Na ktoré produkty nedáte dopustiť vy? A ktoré potraviny okrem zeleninky a ovocia sú najlepšie po diéte, aby ste nepribrali? 🙂

minulin
28. feb 2016

Ja mam taky boj, no davam to zatial uz treti mesiac. Aj fitko som zapojila, 3x do tyzdna, tak snad sa to uz zmeni a zacalo ma to skutocne bavit. No odmenujem sa, napriklad cheescake kusok raz za dva a pol tyzdna a capuccino 🙂 potom opat idem zdravsou alternativou. Zial, mam typ postavy, kedy mi to uz musi vydrzat do konca zivota 🙂)))))))
Zamilovala som sa najnovsie do Manga - mnaaaam, na killllaaaaa

galioska
28. feb 2016

@janette_tesco no ono je to tak, ja 3 roky cvicim, neprestavam, drzim sa toho aj s prehreskami, hlavne co sa tyka starvy, lenze mam tolko kil co som mala pred 3 rokmi, ja vahu neriesim a napriek tomu mi kazdy povie, ze som schudla a fest. mala som 23percent tuku a mam teraz 18percent , takze ked postavis pri sebe aj 5 zien s rovnakovu vyskou a vahou, kazda bude vyzerat inak "D skor by som sa zamerala nato aby som sa neobalovala tukom, nie kilami ")

janette_tesco
autor
28. feb 2016

@galioska mas absolutnu pravdu 🙂 lepsie ako sledovat stratu kilogramov je dolezitejsie sledovat ubytok na objeme 🙂 napriklad pri obliekani nohavic 🙂 skutocne sme kazdy iny 🙂 a preto mozno nefunguju vseobecne odporucania na kazdeho rovnako 🙂

galioska
28. feb 2016

@janette_tesco ja som sa teraz zamerala na stravovanie podla krvných skupin , nemala by som vôbec maso a to som ladovala na kila,, bolo mi po nom aj tazko a zmenou proteinov masovych na zeleninove sa citim ovela lepsie a okrem naberania svalov sa zas pohli aj moje centimetre, dokonca i vaha ide dole, asi na tom nieco bude...ale to su uz take moje drobnosti po tych rokoch cvicenia a stravovania "!) clovek poterbuje zmenu aj pocas dodrzovania zdravého stylu, telo si zvykne na vsetko mozne, treba to menit ")

janette_tesco
autor
28. feb 2016

@galioska suhlasim s Tebou 🙂 prave dieta podla krvnych skupin je prikladom toho,ze vseobecne odporucanie skutocne nefunguje na kazdeho rovnako 🙂 zaujimave je zistenie,ze aj napriek faktu,ze 99% genetickeho materialu mame rovnakeho,lisime sa navzajom nielen farbou oci,vlasov,vyskou,vahou,ale aj vnutorne roznou predispoziciou a metabolizaciou 🙂 kazdy sme osobity a najlepsie je nacuvat vnutornemu hlasu svojho tela 🙂 drzim palce 🙂

galioska
28. feb 2016

@janette_tesco aj ja tebe, mas prehlad, takze si myslim ze ty sa trapit udrzanim vahy nemusis a aj tak je to hlavne o tej psychike. Dam si kolac a nevycitam si :P "D raz za cas neublizi hihi

janette_tesco
autor
28. feb 2016

@galioska absolutne suhlasim 🙂