SÚŤAŽ: Vyhrajte balíček bezlepkových potravín!

janette_tesco
22. feb 2016

Napíšte nám váš tip alebo chutné odporúčanie, ktorá z alternatívnych múk je podľa vás najlepšia náhrada klasickej múky. 🙂
Už zajtra ráno vyžrebujeme víťaza, ktorý si pochutná na bezlepkových potravinách. PS: Chutia delikátne a ľahko ich strávi každé bruško! 😉
----------
Vyhodnotenie súťaže:
Tesco balíček bezlepkových výrobkov vyhráva:
@ryolita

Gratulujeme!

katka1981
22. feb 2016

U nas ficia bezlepkove muky Schar, kvoli celiakii, ale pouzivame aj konopnu ta je super, kedysi sme pouzivali najviac spaldovu muku.

eugenie
22. feb 2016

Ja tiez peciem zo Scharu alebo promix PK, celkom v pohode.. ale velmi by som chcela vyskusat take ako kokosova, mandlova a pod.. musia byt super, len su zatial u nas strasne drahe.

jasminet
22. feb 2016

neviem ktora je najlepsia nahrada, ale mam doma viac druhov - gastanovu, spaldovu, pohankovu... a snazim sa aspon cast klasickej bielej muky nahradit niektorou "zdravsou" verziou - aspon mam lepsi pocit z toho nezdraveho 😀 😉 😀

janulka_v
22. feb 2016

Dobry den, ja pouzivam pohankovu alebo kukuricnu muku, vyborne sa s nou pracuje a este lepsie chuti 🙂

suzinka1608
22. feb 2016

Dobrý deň, my najviac doma využívame špaldovú múku, oproti klasickej vobec nepocitujeme rozdiel 😉

alexis9
22. feb 2016

U mojho bratranceka sa pecie zo scharu a kukuricnej 🙂 tie mu velmi chutia 🙂

mirellka
22. feb 2016

...spaldova a kukuricna...kvoli cenovej dostupnosti. 🙂🙂

nikenzi
22. feb 2016

Asi najviac pecieme s pohanky, no ked je dobra cena tak aj spaldova a kukuricna muka u nas najde svoje miesto 🙂

natalia1985
22. feb 2016

Ked zdravsia verzia tak spaldova,ibcas dam aj pol na pol s hladkou a teraz som objavila aj skusila cicerovu muku ,tiez super

hotacka
22. feb 2016

Ahoj 🙂 podla mna je topka Kukuričná múka je bez lepku, bohatá na vlákninu, proteíny, vitamíny skupiny B, minerály i zdravé tuky. Je vhodná na pečenie chleba, zdravých sušienok i palaciniek. Možno ju využiť aj namiesto klasickej strúhanky pri vyprážaných jedlách. 🙂 prajem pekny den 🙂

mamiajka04
22. feb 2016

Počuli ste o mandľovej muke? Mufiny z nej sú svetové , vyrábam si ju aj doma,ale mozte si kúpiť už aj priamo v zdravom obchodíku 😊

snurka
22. feb 2016

my pouzivame spaldovu 🙂 a celozrnnu 🙂

kittyjuliette
22. feb 2016

Ja lubim spaldovu a snazim sa ju pouzivat na pecenie miesto klasickej.Dokonca ani moj priatel,ktory nieje zrovna zastancom takychto nahrad klasickych muk neciti rozdiel😆a taka celozrnna alebo spaldova pizza je u nas uplne top.Mnam,za mna ovela lepsia,ako z klasickej-bielej muky

ivankajar
22. feb 2016

URČITE ŠPALDOVÁ 🙂

mija51
22. feb 2016

u nás doma používam špaldovú múku, ale potajomky, pretože manžel má jemné predsudky proti alternatívam klasickej bielej múky. 🙂

ivanka46
22. feb 2016

u nas je oblubena spaldova 🙂

gabikas82
22. feb 2016

Radi používame pohánkovú a špaldovú, manžel zo začiatku protestoval, ale už si zvykol aj on 😀

tivka
22. feb 2016

Ja doma zvyknem k obycajnej muke pridavat pohankovu, spaldovu, ovsenu 🙂

majkaa852
22. feb 2016

jednoznacne spaldova muka

bazarocka
22. feb 2016

U nás sa tiež používa špaldová.

mia295
22. feb 2016

ja tiež používam špaldovú múku 🙂 spokojnosť 🙂

biama
22. feb 2016

Dobrý deň, u nas doma využívame najviac špaldovú múku 😊 , velmi nam chuti 😊

katuskapd
22. feb 2016

Pohankovu, kedze by som nemala obycajnu ale ani kukuricnu.

liginka
22. feb 2016

U nas idu tiez Schar muky vsetkeho duhu su super 🙂

momimi
22. feb 2016

špaldová múka 😉

lemonlady
22. feb 2016

U nas vedie spaldova 🙂

raza
22. feb 2016

ja som zatiaľ skúšala len špaldovú a kukuričnú, ale rada by som vyskúšala aj iné 🙂

jael79
22. feb 2016

začali sme čoraz častejšie používať špaldovú múku

sifonka28
22. feb 2016

používame špaldovú a kukuričnú, najmä na obaľovanie rezníkov 😉 , urobila som kvôli sestre a zachutilo to aj nám 😉

rebekanr
22. feb 2016

U nas spaldova 🙂