Čo vás presvedčilo prvýkrát nakúpiť v TPD?

julius_tpd
5. dec 2015

Jednoduchá otázka. Čo vás motivovalo vyskúšať naše služby? Nech máte aj motiváciu písať, odpovede budem odmeňovať srdiečkami 🙂

bubelko
5. dec 2015

ze sme ho mali doma za rohom 🙂 je to uz davno... 😀

tenerifka
5. dec 2015

@julius_tpd Ja doteraz netusim, co to je TPD 😀 , fakt, a som leniva to pozriet na nete

zuzanakatrakova
5. dec 2015

@julius_tpd nooo aj ja idem vygoooglit nieco o TPD, 🙂

julius_tpd
autor
5. dec 2015

@tenerifka to sa mi paci, ze jedna z najaktivnejsich uzivateliek tu v diskusiach a stale nevie :D

8291
5. dec 2015

Ked sme hladali novú chladnicku tak tá ktorú sme chceli bola v TPD najlacnejšia dokonca až o 110€.je rozdiel 690€ a 799€.tak samozrejme zavážila cena.a poobede sme ju kúpili na druhy deň okolo 10 hod.sme ju mali doma.😁

dzovana
5. dec 2015

@julius_tpd mna presvedcila vacsinou najnizsia cena, kvalita sluzieb aj pri objednani cez web a v neposlednom rade - pri vacsom odbere tovaru som sa aj v predajni vedela dohodnut na cene.

sissy27
5. dec 2015

@julius_tpd presne ako @bubelko - bývali sme "za rohom" 😀 ale náhodou minulý rok som tam mamine kúpila nejakú kulmu na vlasy či čo to bolo, lebo bola výrazne lepšia cena ako inde, aj keď už teda to mám ďalej ako "za rohom" 🙂
teraz budem musieť nový tv kúpiť, tak možno zasa u vás 😉

kukikuk1
5. dec 2015

široký výber pod jednou strechou a v tom čase ten najznámejší predajca spotrebičov

anega79
5. dec 2015

lepsia cena ako u konkurencie, a rychle dodanie

dankaa78
5. dec 2015

Teda vas eshop nemam este odskusany..

blbovina
5. dec 2015

Prestahovali sme sa a potrebovali urcite zariadenia. Poblizku nebolo nic, co by sa nam hodilo a tak pri hladani na nete bolo rozhodnute. Nasli sme a to bola nasa motivacia.

nikaj
5. dec 2015

Ceny, poloha a výber 🙂

mihula
5. dec 2015

vlani pred vianocami sme u vas kupovali televizor,tablet,telefon a chcela som pracku,nemali ste ju na predajni,ale po dohovore s vasim pracovnikom som ju mala na druhy den doma.
Za mna palec hore

julius_tpd
autor
5. dec 2015

@mihula dakujeme, spokojnost zakaznikov nas tesi najviac 🙂

evulikm
5. dec 2015

Svokrovci bývajú oproti a keď treba niečo kúpiť, tak naša prvá cesta vedie do tpd 😉 naposledy sme kupovali práčku a sušičku pred 2 rokmi. Zatiaľ slúžia a to dostávajú riadne zabrať 😁

ebigeil
5. dec 2015

V prvom rade ceny . 😄

igiana
7. dec 2015

Dobrý vyber tovaru, cena a hlavne ochota predavača poradiť a pomôct vybrať, aby sme kúpili presne to čo potrebujeme, nie silou mocou predať na úkor spokojnosti.
@julius_tpd
@julius_tpd