Vaše najlepšie tipy na vianočný darček pre svoju lásku

julius_tpd
1. dec 2015

Priznajme si to, vždy je problém vybrať vhodný darček pre svoju lásku. Takže tu je priestor pre vás, aby sme si navzájom poradili s darčekmi. Aké sú vaše overené tipy na darčeky, ktoré mali úspech, páčili sa a boli ocenené? 🙂 Pokiaľ ešte stále neviete čo kúpiť svojej polovičke alebo deťom na vianoce, tu nájdete inšpiráciu 😉

julius_tpd
autor
1. dec 2015

Keďže tu budú tipy prevažne pre manželov, tak pridám svoj pohľad na vec. My muži sme hlboko vnútri stále takými veľkými deťmi (aj keď niektorí si to nechcú priznať, je to tak, verte mi) 😀 Radi sa napríklad hráme. Preto môj prvý tip je ak má váš manžel nejakú hernú konzolu (PS4 alebo Xbox), nejakou novšou hrou na ňu určite nič nepokazíte. Ale pozor, nesmie takú už mať 🙂

bonaqa2013
1. dec 2015

darček pre manžela, či pre manželu? pretože to nie je z otázky jasné. mám pocit, že tomu môjmu sa zavďačím asi len knihou.... ale keď mi máme taký rozdielny vkus resp. málokedy sa trafím.
ale isto by sa mu páčil nový notebook a pod.

ivankajar
1. dec 2015

Deťom puzzle a lego manžel parfem a oblečenie , no ja by som prijala ten roboticky vysávač. 😉

jumama
1. dec 2015

Vvela krat je to tak, ze technicke hracky si najradsej muzi vyberaju sami. Ide predsa aj o ten proces hladania a porovnavania, rozhodovania... aby potom s kamosmi o tom debatovali 🙂 Ci uz je to bezec a hlada hodinky so vseliakymi funkciami, alebo ma vysnivany mobil, tablet, fotak, hernu konzolu... Podobne je to s vecickami tykajucimi sa konickov - ak je bezec, rad si vybera funkcne oblecenie, barefootove topanky, kompresne podkolienky, lebo na polmaratone ich vseci mali... zase pozorne sledujuc, ake ma co vlastnosti... 🙂 Najlepsie je sa potom spytat sa priamo co chce, alebo mozno jeho kamaratov, co maju rovnake konicky, aby poradili... lebo vedia po com tuzi a co by nechcel. A k tomu darcek z kategorie malych necakanych prekvapeni alebo podkusitelsky vtipny... Ten moj napriklad stale sleduje pocasie a je chory z predpovede uz tyzden dopredu (hlavne ak v lete hlasia 38 stupnov), takze tento rok, okrem praktickych darcekov, ktore si vybral a odobril, dostane ako prekvapco meteostanicu na meranie vnutornej izbovej aj vonkajsej teploty. Som si ista, ze sa na tom spolu zasmejeme a velmi dobre pochopi, preco 🙂

petulda333
1. dec 2015

Moj manzel dostane knihu o Ronaldovi,vonavku a tandemovy let 🙂

maminkynafazulka
1. dec 2015

Mňa môj odbíja s tým že chce trenky a ponožky! :D a keď to chce tak to dostane! :D Keďže sa moc ako tehuľka rozhadzovať nemôžem a pracuje iba on takže to mám komplikované..🙂 ale ja si verím určite vymyslím niečo lepšie..🙂

vonava007
1. dec 2015

Elektronika musi byt kazdy rok niečo🙂 Predvlani Nikon,minuly rok Gps a teraz tlačiareň s wi-fi,lebo tie káble ma fakt uz rozculuju🙂 inak oblecko,vôňa,ale potvrdzujem slova Júliusa, kazdy chlap je dieťa, moj sa vzdy zabavi s legom,ktore stavia detom🙂

moni244
1. dec 2015

U nas plati jedno, darcek si vyberie sami, zabalime a na Vianoce dakujeme za to, aky super darcek nam ten druhy kupil 😀

kmihi
1. dec 2015

My cakame malinke v brusku, takze tieto Vianoce budeme este len dvaja odbalovat darceky. Moj muzik si urcite najde nejake kosele do roboty, mozno aj kravatku a este mam specialne prekvapko... Dlhe roky zvazuje ci si kupi holiaci strojcek. Vzdy pouzival obycajnu ziletku, no teraz som sa rozhodla, ze uz nebude musiet tolko vahat a holiaci strojcek som uz kupila. Urcite to necaka a velmi sa potesi 🙂 ... Viem, ze uz sa vsak nevie dockat, ked male bude na svete... velmi by sa tesil chlapcekovi a pocas Vianoc na to ako budu skladat lego a hrat sa s velkym detskym bagrom 😀

julius_tpd
autor
1. dec 2015

@bonaqa2013 no je to myslené všeobecne, pre svoju polovičku aj deti, ale keďže je tu 99% žien, tak prevažne budú tipy pre manžela/partnera 🙂

julius_tpd
autor
1. dec 2015

@petulda333 ten let je skvelý nápad podľa mňa, zážitky sú super darčeky. Všetko materiálne sa pokazí/potrhá, ale spomienky ostanú 🙂

ladyblcha
1. dec 2015

Moj dostane specialnu podlozku pod mys - kvoli PC hram - lebo je to jedno z jeho hobby, a dostane este tenisky na sport, ktory aktivne robi, lebo to je druhe jeho hobby 🙂
A este zvazujem sluchadla KOSS, lebo stare mu uz vypadavaju ... ale este som nevybrala ktore....

lubiduch
1. dec 2015

ak beriem elektroniku tak u nas doma zozal uspech Kindle. vrelo odporucam, hlavne pre muzov ktori vela cestuju je to vyborna vec, ale vidim na mojom ze to rad pouziva aj doma a ja som tiez stastna ze sa nam nekopi zo 5 novych knih mesacne v policke 🙂

pre syna z elektroniky bol top cestovny DVD prehravac, vela cestujeme na slovensko co je dlha cesta a DVD prehravac tie cesty jednoznacne ulahci 🙂

no a tento rok si navzájom s manzelom darujeme zrkadlovku...

kmihi
1. dec 2015

@julius_tpd @petulda333 s tymto uplne suhlasim, pretoze mojmu drahemu som raz kupila prehliadku v Emirates futbalovom stadione v Londyne a bol uplne bez seba! (V tom obdobi som tam este zila, takze nebolo treba kupovat dodatocne letenky 🙂 )

matricia
1. dec 2015

Muž si PlayStation už kúpil, ale ešte sa mu páčia aj drony, či kvadroptery na diaľkové ovládanie. Určite by si chcel kúpiť aj väčší televízor, aj keď máme dosť veľký a LCD. No chlapi žijú technikou a chcú držať krok s módou a chcú, aby to malo nové funkcie. Ja som spokojná, nový TV odmietam. Ale myslí, že chlapa poteší aj strojček na strihanie/holenie, elektrický mlynček na kávu, hodinky, prípadne je super, keď sa manželia dohodnú a spolu si kúpia niečo do domacnosti🙂

dankaa78
1. dec 2015

Darcek pre nasho tatika som vydrazila v skvelej vianocnej aukcii..urcite odporucam handmade vyrobky ako skvely darcek pre vasich najblizsich♥

lajlilinka
1. dec 2015

Náš tata dostane praktické darčeky - košeľu do práce, parfum, štucne na futbal, knižku...
Pre srandu vždy vymyslim aj niečo s jeho naj klubom FC Barcelona... Takže buď nový dres, už má detské šampanské, vonavku FC Barca, sirup do vody, tento rok som objavila hrnček 😁

jaya47
1. dec 2015

U nas bolo pre manzela obrovske potesenie kvadrokoptera na dialkove ovladanie, kolegovia a chlapi v rodine zavideli ;) Ale nakoniec sa s nou iba par krat zahral a ostala kdesi odlozena. Strojcek na holenie/strihanie bol darcek, ktory potesil a dodnes velmi rad vyuziva, dovtedy sa iba ziletkami holil. A potom mam pre nho take univerzalne darceky - nejake vtipne alebo fanusikovske tricko ho vzdy potesi.
A dnes som ho velmi potesila a prekvapila, ked som mu nakupila ponozky a spravila adventny kalendar 😉

veselamirka2
1. dec 2015
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

tatino ma rad prakticke darceky tak take aj dostane 🙂

jasminet
1. dec 2015

@jaya47 kazdy den dostane jednu? 😀

jaya47
1. dec 2015

@jasminet ano 😉 Ja mu este tak vravim, ze je to blbe, ze nema kazdy den novy par a on na to, ze to je akurat, 1 par na dva dni, chlapi 😉) A to este nevie, ze v niektorych su cokoladky a v niektorych nove trenky ;))) No co, ked ma vzdy nedostatok ;)

mima4
1. dec 2015

@julius_tpd
najlepsim darcekom pre chlapa su ponozky 🙂

simsalabim
1. dec 2015

Moj dostane e-citacku...lebo stale kradne moju 😝 a nemozem citat svoje knizky.

martuska413
1. dec 2015

Manželovi som tento rok kúpila krištáľový set na whiskey (fľaša + poháre). Na darčeky pre ostatných členov rodiny rada nazberám inšpirácie tu 🙂 🙂

jkatarina
1. dec 2015

pred dvoma rokmi sme s dcerou manželovi dali urobiť šálku s našimi fotkami,bol úplne prekvapený a veľmi ho to potešilo,bol veľmi rád,aj masaž som už dávala a veru teraz ani neviem čo mu kúpiť,lebo na oblečeni nechce nič a elektroniku kupujeme v priebehu roka ako potrebujeme,tak dufam tu nájdem inšpiraciu na tento rok 😀

kupcovci
1. dec 2015

Môj manzel dostane parfem a darčeky dva dom už dala v podobe 3rocneho syna a v máji sa nám narodila dcerka zuzka takze nám k šťastiu veľa netreba len aby sme boli všetci zdravi 🙂

butterfly26
1. dec 2015

@julius_tpd ja sim darovala manzelovi minule vianoce nie let ale zoskok z vysky 3500 m....az do aprila sa kazdemu chvalil ako sa neboji...a ked prisiel den D a lietadlo sa otvorilo nebolo mu vsetko jedno a skoro sa pokadil 🙂 Krasny darcek

mirage
1. dec 2015

@lajlilinka my ideme na zapas do Barcelony.. taky tip odo mna 🙂

mishelita
1. dec 2015

@julius_tpd tak ja som sa presne trafila-drahy dostal uz predcasne pod stromcek PS4 aj s hrami
ale este dostane oblubenu vonavku,hodinky a privesok na kluce=digi fotoalbum

balkica
1. dec 2015

my sme si dali XBOX a niekedy si to spolu rozdame vecer 😀 Vo futbale 😀 ale inak mu kupujem knihy kazdy rok, vzdy nejaku o sporte a to ma vzdy uspech 🙂