Súťaž o fotoaparát FujiFilm instax mini 8 VI. časť

kristina_tpd
24. jún 2017

Keďže spoločnosť TPD oslavuje svoje 30 narodeniny, rozdá každý deň 1 fotoaparát FujiFilm instax mini 8. Dnešnou témou bude grilovanie/opekanie. Podeľte sa s nami o fotografie vašich detí ako griľujú/opekajú. Najvtipnejšia vyhráva!
Platnosť súťaže: do 23:00h
Vyhodnotenie: nasledujúci deň do 9:00h
Hodnotiaci: Ja😉
FujiFilm instax mini 8 je niečo, čo nesmie chýbať v žiadnej domácnosti plnej zábavného fotenia. Fotenie? Tentokrát nemyslíme, niečo odfotiť, poslať na sociálnu sieť a zbierať „lajky“. Takto fotí už asi každý. Teraz máme na mysli fotky, ako zdroj zábavy v reálnom čase, na reálnom mieste. Byť frajerom, byť hviezdou tu a práve teraz. Urobiť záber a nehľadať ho na displeji, ale podať ho zúčastneným rovno do ruky. Podať im fotku na papieri. Tu a práve teraz. Fotoaparát FujiFilm instax mini 8 je tutovka tohto leta. Na počkanie vytlačiť fotku na fotopapier. Fyzická fotka je niečo, čo sa nestratí v tlačenici na pamäťových kartách, ani v plejáde foto záberov na sociálnych sieťach. Ak niekomu darujete fotku na papieri, darujete mu spomienku, nie len vo forme fotky, ale verte, že si zapamätá aj ten moment, ako ste mu ju podávali. Nájdete na https://www.tpd.sk/vyhladavanie?category_id=&se...

adamkokubik
24. jún 2017

@zuzana5511 áno 😉

ifka1411
24. jún 2017

laurina prvá grilovačka

curcuma
24. jún 2017

Babinka naša do kotlíku ingrediencie pripravila,
sestra zase do ohníka priložila,
moja maličkosť nastokla každému špekáčik na paličku,
a môžeme zahájiť opekačku,
každý si zvolil svoj vlastný štýl,
aby sa ku chutnému pokrmu priblížil,
najmilšia bola technika mojej 3 ročnej dcérky,
čo zvolila opekanie si z diaľky,
povedala, že veď ona je ešte maličká,
aby ju nespálila tá veľká vatrička 🙂

alenkapalenka
24. jún 2017

Tu boli grilovat v lese...moji dvaja vojaci 🙂

ask
24. jún 2017

...pockajte na mna, bol som si v hore pre razen😎

shilou
24. jún 2017

Tento rok sme už stihli opekať. Minulý rok sme boli tiež a malá si takto po špekáčke olizovala prsty, aj keď ich mala umyté.😅 Rok ešte predtým, keď bola len v kočiariku, celú prespala opekačku, ale staršej keď sme sa pýtali, kto bude prvý jesť špekáčku pohotovu ukázala na psa

zoizoi
24. jún 2017

Hoci máme na grile rôzne dobroty 🍗🍖 dcérka si vždy radšej vezme papať bagetu, ktorá je pomaly taká veľká ako ona. 😃 Pobehuje s ňou potom celý večer. 😄

ivec16
24. jún 2017

my sme sa ugrilovali na slniecku, ostalo len miesto cinu

erikaemkina
24. jún 2017

Ked sa Emka napapala po Opekačke a ešte jej nebolo dost , zamyslená a plné bruško

dadica
24. jún 2017

Ražne nám nedali, tak len smutno hľadíme :(

ivanazemkovaturnova
24. jún 2017

kašľať na mliko ja chcem špeku...😝

kristina_tpd
autor
25. jún 2017

@buriacik Dnes ráno som vyhodnocovala túto súťaž, vybrala som si práve tvoju fotku (grilovanie v krbe a malý hladoš🙂 . Gratulujemeee👏👍😉 Prosím pošli mi do internej pošty tvoje údaje na doručenie darčeka. Ďakujem

kupcovci
25. jún 2017

Gratulujem vyherkyni 🙂

adamkokubik
25. jún 2017

gratulujeme 🙂

buriacik
25. jún 2017

Dakujemeeee TPD za vyhru 🙂 Velmi sa tesime a fotak vyuzijeme pri vsetkych moznych udalostiach. Fotiek nikdy nie je dost 🙂 Este raz dakujeme

erikad82
25. jún 2017

Gratulujeme 🙂

ludka140281
25. jún 2017

blahoželáme 🙂