Štiavnické vrchy a Vyhne – poradíte tipy na výlety do okolia?

Celý týždeň máme v téme dovolenky na Slovensku a je veľa miest, o ktorých iný možno nevedia. Poďme sa povenovať osvete krás nášho Slovenska, zaujímajú ma nielen tipy na konkrétne miesta, ale aj vaše zážitky z nich 🙂

A keďže sa teraz nachádzam v hoteli Sitno vo Vyhniach, dávam tému na výlety do okolia Štiavnických vrchov. Teším sa na vaše príspevky 🙂

katkuz
23. feb 2017

@patricia_trinityhotels my sme kedysi este za slobodna boli v tych koncinach - tusim sa to volalo Certova skala. zaujimavy prirodny ukaz 🙂 no v tomto pocasi asi toto nie je ten spravny tip 🙂 hmm a zazitky? boli sme zamilovani, takze sa mi vynoril ten pocit 🙂

tin007
23. feb 2017

S detmi, aj tymi uplne najmensimi, sa da od hotela velmi lahko prejst az ku Kamennemu moru.

zaba_zuzla
23. feb 2017

Ked sme absolvovali dovolenku v Trinity vo Vyhniam, navstivili sme Pocuvadlo. Kusok autom a krasna orechadzka okolo jazera, s minifarmou aj lodkami po jazere 🙂

fatimuska
24. feb 2017

Mesto Banská Štiavnica je krásne,vo Vyhniach je mini aquapark

igiana
24. feb 2017

Nam sa okrem krasnej Banskej Stiavnici velmi paci v Stiavnickych Baniach. Je to pekna dedinka s jazerami, da sa tam vozit aj na vodnych bicykloch, Zakladna skola v Stiavnickych Baniach sa môže pochváliť profesionálnym sokoliarskym a jazdeckým areálom. Je totiž zrejme jedinou základnou školou na svete, kde sa ako predmet vyučuje sokoliarstvo.

1mirka1
24. feb 2017

Velmi radi cestujeme a spoznavame Slovenske miesta a ich okolie, vzdy je co pozerat.
BS urcite doporucujem hlavne cez leto navstivit Ranč Nádej - Svätý Anton a urobit si zastavku v Kaviareňi na Rínku- veľmi príjemná kaviarnička prispôsobená pre rodičov s deťmi, deti Vám nebúdú chcieť ísť preč 🙂 a okolie samozrejme Vas tiež očarí 🙂 Prijemne cestovanie zelame 🚗🚒🚂🇸🇰

zuzana814
25. feb 2017

kuk skupina Slovensko - tipy na výlety a dobrodružstvá, tam urcite poradia,
🙂

dankanka
25. feb 2017

dala by som si kavicku u "divnej panej" v b.štiavnici..

borcino
26. feb 2017

odporúčam navštíviť Banská Štiavnicu a tiež odporúčam Divnú pani 🙂

petka191
26. feb 2017

Výlet na Sitno, trošičku zlepšiť kondičku sebe aj deťom. A potom šup k Divnej pani a zaklincovať to kávičkou a koláčikom 😉.