Veľká súťaž o dovolenku na Slovensku podľa vlastného výberu

Na dovolenku nemusíte cestovať ďaleko – zapojte sa do súťaže o dovolenku na Slovensku v ktoromkoľvek z hotelov TRINITY – Senec, Vyhne alebo Vysoké Tatry.

AKO SÚŤAŽIŤ ?
Stačí poslať vaše tipy a názory v téme „Prečo dovolenka na Slovensku?“
Pozn.: do súťaže budú zaradené všetky príspevky v podobe komentárov v tomto fóre poslané do 26.02.2017 do 24:00. Meno výhercu uverejníme v pondelok 27.02.2017 a bude kontaktovaný internou poštou.

O ČO HRÁME?
4-dňový Trinity pobyt s polpenziou pre 2 osoby v ktoromkoľvek z Trinity Hotels & Resorts podľa vlastného výberu

Pobyt zahŕňa:
- ubytovanie v komfortnej izbe
- raňajky formou bohatých bufetových stolov
- večere formou lahodných švédskych stolov alebo lahodného 3-chodového menu
- masáž chrbta pre dve osoby,
- fľaša kvalitného vína na izbe,
- bezplatný vstup do hotelových bazénov a wellnes,
- bezplatný vstup do MiniMe detskej herne

Pozn.: platnosť výherného poukazu je 1 rok od jeho vystavenia!

veroniz
20. feb 2017

Lebo doma je doma ...a u Vas doma pre nas naj 😉👌 boli sme u Vas na Mikulasa a teda moj muz je dost vyberavy ale teda vas hotel vo Vyhniach mu tak vyhovoval - vsetko po ruke ze sa planujeme ku vam vratit..tak preco nie teraz ? ✌☺

kvetinka75
20. feb 2017

my už niekoľko rokov dovolenkujeme na Slovensku. Hlavne v severnej časti. Krásna príroda, aj služby sú už lepšie a nie je tam tak teplo. Aj keď zažili sme aj taký rok, že sme na Lomničáku boli v kraťasoch a túry sa kvôli teplu nedali robiť ale aspoň máme pochodené aj všetky jaskyne. Dohovoríme sa, žiadne zámeny meny, dobrá strava a bezpečne.

emma12345
20. feb 2017

Vsade na Slovensku mam pocit domova, mame tu hory, hrady, kupele, nadhernu prirodu a klimu, na ktoru sme zvyknuti. Nemusime riesit data v roamimgu, staci jedna dialnicna znamka, pozname obchody, zakony, ako to funguje u lekara atd.. Odpadava tym padom aj vela organizacnych veci, takze je to dovolenka v pravom zmysle slova, pretoze aj co sa tyka sluzieb sme uz na vybornej urovni na niektorych miestach 🙂

hivanik
20. feb 2017

Kazdy by mal poznat krasy svojej rodnej krajiny a myslim si ,ze Slovensko ma ozaj krasne a zaujimave miesta. 😉

tina36
20. feb 2017

Pretože tu mame vsetko, co treba k skvelému oddychu a dovolenke... a to v každom ročnom obdobi a v každom kraji Slovenska -stale je co objavovať a obdivovať 👍😊

17alexis
20. feb 2017

@patricia_trinityhotels Dovolenku na Slovensku si vyberám často a to kvôli nádherným horám, kde trávim takmer každý víkend. Čím sú vo vyššej polohe, tým lepšie a to z nasledovných dôvodov:
1. okoloidúci turisti sa vždy pozdravia aj keď sa nepoznajú
2. navzájom sa občas aj niečim ponúknu, či už sladkosťou alebo tekutým 🙂
3. vyhneme sa "lanovkovým" turistom, ktorí si len potrebujú urobiť profilovku na fb
4. turisti si vedia vzájomne pomôcť - viem o prípade, kde jeden druhému požičal pamäťovú kartu, hoci sa nepoznali a v pohode sa mu vrátila
5. sú čestní - s kamoškou sme boli na túre a ani nevedela, že stratila mobil, keď zrazu nejaký chalan volal z jej mobilu, že našiel telefon a o chvíľu ho už mala
6. v tých vyšších polohách sú väčšinou ľudia s dobrými postavami, akurát to má jednu nevýhodu, že okrem chlapských postáv sú tam aj ženské, ale nevadí, veď aj oko môjho drahého sa môže potešiť aj pohľadom na iné ako má doma. 🙂

jasminet
20. feb 2017

Chodime kade tade po Europe a co mame pod nosom ani vlastne nepozname. More je more, ale napriek tomu sme sa rozhodli aspon raz do roka ist aj na domacu dovolenku a ukazat detom - aj nam s muzom, ake krasne vie Slovensko byt. A uprimne sme prekvapeni, co vsetko moze ponuknut, aki mili ludia tu su. A zistili sme, ze deti sa viac tesia z "obycajneho" horskeho potocika volakde v zapadakove a beciacej ovce za plotom, nez meduzy na brehu mora 😀 Takze, preto dovolenka na Slovensku 🙂

olfa
20. feb 2017

Dobrý deň,
prečo dovolenka na Slovensku? No predsa preto, aby Sovensko poznali predsa naše deti.
Niekedy mám pocit, že deti poznajú len zarhraničné hotely "rezorty" či už v Grécku, Turecku atď. a bohužiaľ Orava, Chopok, Veľká Fatra im nehovoria nič.
Preto radím všetkým ktorí majú deti hlavne v školskom veku aby si najprv precestovali Slovensko a až potom chodili do zahraničia.
My osobne sme boli s malými detmi 3 x pri mori v Chorvátsku autom, iba hlavne kvôli moru.
Môj starší synček sa mi narodil predčasne a doktori more odporúčali kvôli dýchaniu. Tento rok more neplánujeme, kedže ja sa po piatich rokoch na MD vraciam do práce a neviem ako to budem mať s dovolenkou. Ale dovolenku na Slovensku určite dáme, Vysoké Tatry určite a možno padne aj Orava. Čo sa týka Trinity Hotelov poznáme, trávili sme tam minuloročné Veľkonočné sviatky s celou rodinou a boli sme nadmieru spokojní. Možno toto leto navšťívime Nový Smokovec a bude fajn🙂 🙂 Detičky sú akurát 3 roky a 5 rokov, tak by sa už hádam mohli zahrať aj same....

pehavcek
20. feb 2017

Na Slovensku je krasne aj ked si to mnohi neuvedomuju. Hlavne v taky bezny uponahlany den. Ale nie je nic krajsie ako pohlad na nase hory. Aspon pre mna. A ak clovek chodi s otvorenymi ocami tak vidi, ze aj tie hory su kazdy den ine. Maju inu farbu, ktora sa meni podla rocneho obdobia a pocasia. Mna takyto pohlad nabija pozitivnou energiou. Na dovolenke v zahranici nie je nic zle, prave naopak, je spravne spoznavat ine krajiny a kultury. Ale je smutne ak mame pochodene zahranicie a nepozname vlastnu krajinu. Preto podla mna dovolenka na Slovensku

bamb27
20. feb 2017

..chcela som napisat nieco mudre, ale uz ani nie je co,,, vsetky sutaziace to tu zhrnuli uplne do bodky preco ...ja to uz komplexnejsie asi nedokazem 😉

zyzu
20. feb 2017

... lebo Slovensko je raj 🙂 takto si pospevuje náš malý. My si dovolenku užívame aj na Slovensku.

cadulka2908
20. feb 2017

Slovensko je nadherne a treba ho spoznavat. ⛰
Je tak moc miest o ktorych vieme a este viac miest o ktorych ani len netusime.

lucinka10011
20. feb 2017

preco dovolenka na slovensku lebo milujem slovensko je tu krasna krajina mi sme zatial neboli nikde v zahranici aa ani nas to nelaka sme verny slovensku 👍

nyc
20. feb 2017

Pretože netreba ísť ďaleko, na Slovensku je krásna príroda a dobré služby a deti všetkému rozumejú 😉

sona28a8
20. feb 2017

Prečo dovolenka na Slovensku ? Lebo milujem Slovensko a milujem svoju rodinu. Týmito slovami sa dá vlastne vyjadriť všetko.

cidam
20. feb 2017

dovolim si tvrdit, ze to, co ma Slovensko, nema ziadna ina krajina v takom zlozeni. vsetky tie hrady, zamky, rozne miesta opradene legendami, pri ktorych sa da len hadat, ci su skutocne pravdive. miesta, kde strasi. alebo sa nam to len zda? stredne Slovensko plne banskych miest a permonikov. pribehy o nich tajne rozpravane pod perinou v tme. termalne pramene, jaskyne a štôlne, ktoré sú nemým odkazom ľudí žijúcich generácie pred nami - pozrite, takto sme pracovali, žili a milovali. mame zvyky, tradicie a kroje, ktore nema nik iny. a tak, ako kedysi, i dnes sa zeny dlhe hodiny rucne piplu s jednou malou vysivkou na cepci, aby zachovali to, co patri len nam. nasu historiu. bohatu a miestami temnu.
mame zapalenyćh skvelych ludi, ktori miesto frflania chcu robit veci lepsie. mame sikovnych ludi, ktori sa napriek vsetkym zakonom vracaju k remeslam, pretoze to bola vzdy nasa prednost. mame tradicnu kuchynu, ktoru treba ochutnat. rucne robene korbaciky a ostiepky. teple mlieko v hrnceku priamo od kozy.
mame kopce, hory, doliny. prirodu, ktoru nam mnohi zavidia. rebriky v slovenskom raji a zradne konciare rohacov. mame rozpravky, piesne. po Slovensku cestujeme preto, lebo bez ohladu na to, kto mu vladne, chcem svojim detom ukazat kto su, odkial su a naucit ich veciam, ktore im ziadne zakony alebo neprajni ludia nemozu vziat.

shmorica
20. feb 2017

Pretože Slovensko je nádherné a je tu mnoho vidieť. Cestovať s deťmi po Slovensku je o to krasnesie že im ukazujeme aku mame krajinu. S našou malou princeznou plánujeme výlety po slovensku , aby vedela odkiaľ pochazda A aké krásy máme aj doma. 😍 🚗 ⛰ 🏕 🇸🇰

bosorkabb
20. feb 2017

Preto lebo Slovensko ponúka všetko čo sa nam paci. Krásnu prírodu,našu historiu, hrady a zamky,termálne pramene,hory a jaskyne aj dobrodružstvo. Uz 5 rokov každý rok trávime dovolenku na Slovensku. Spoznali sme veľa krásnych miest o ktorých sme nevedeli že existuju. A ešte stale je co objavovať a spoznávať.

lenca1010
20. feb 2017

Lebo Slovensko ma nadherne miesta a velmi vela sme toho este nevideli a radi by sme ich spoznali.

satu
20. feb 2017

Prečo dovolenka na Slovensku? Pretože je to tu také rozmanité, že celý život je v každom ročnom období čo objavovať. ⛰ 🇸🇰 ❤

ciusinka
20. feb 2017

Preco dovolenka na Slovensku?Pretoze je tu tolko vela nadhernych miest a zakuti,ze stoji za to ich vidiet a objavovat 🙂Mame nadhernu prirodu,nadherne pamiatky,uzasne hory 🙂My sme sa na prvu dovolenku so syncekom vybrali do Vysokych Tatier,su nasou srdcovkou 😍❤ A urcite chceme,aby nas syn aj v buducnosti poriadne spoznal svoju rodnu krajinu a jej krasy ❤

lucky7
20. feb 2017

Slovensko je dost neobjavena krajina pre cudzincov. Zvycajne si myslia, ze je to ta krajina pri Taliansku. Este stale musim vysvetlovat, ze to zvykla byt cast Ceskoslovenska a az potom vedia kde je priblizne. A ked videli film Hostel...Pritom na Slovensku je krasne. Fantasticke su hrady - som Trencianka a poukazovala som Trenciansky hrad, Beckov, Bojnice, zaujimave su Cachtice s legendou o Bathoricke, velmi krasna je Banska Stiavnica. Urcite chcem ist na dovolenku na Slovensko pretoze tam je krasna priroda, spominane hrady, chcela by son navstivit skanzeny a potom dobre jedlo - chyba mi vyprazany syr, parene buchty, bryndzove halusky, langose, treska.......hmmmm..

slavkicek
20. feb 2017

Dovolenka na Slovensku je 🔝 Milujeme Slovensko, pretoze je to nasa rodna krajina a je nam tu najlepsie 😊

mirkach
20. feb 2017

Slovensko je krásne,netreba ďaleko cestovať a oddychnuť sa dá aj u nás....

veja79
20. feb 2017

Dovolenka na Slovensku sa stala našou dovolenku po tom čo sa narodil náš syn. Nezaťažovali sme ho zbytočným cestovaním, exotickou stravou, nebezpečným prostredím. Videl a spoznal krásne veci - a po pravde my s ním - teraz si už veľa vecí pamätá a zišli sa mu do školy, podporili sme našich šikovných ľudí. Chodíme viac krát do roka - to je tiež výhoda oproti zahraničným pobytom kedy sme sa snažili vyberať dlhé dovolenky - keď už bola dlhá cesta...

kalltera
20. feb 2017

Ked sa laska podari tak len v Trinity hoteli, ked chces zazit-spoznat tolko krasy na Slovensku tak musis byvat jednoznacne v Trinity hoteli😍

erikad82
20. feb 2017

Lebo Slovensko je veľmi krásne. Máme tu krásne okolie a málokto z nás ho už pozná -objavil. 🙂

dadda
20. feb 2017

Milujem dovolenku na Slovensku, je tu pekne, je tu cisto, viem sa bez problemov dohovorit :D, mozem ist na dovolenku kedykolvek si zmyslim, ked mame volno, ideme, netreba si dlho dopredu nic rezervovat a potom sa bat, ci dieta nahodou nebude chore, netreba daleko cestovat, proste ma to vela vyhod.
My chodime casto po Slovensku a byvame v slovenskych hoteloch, ukazujeme nasej dcere krasy Slovenskej krajiny.
A taktiez rada podporim slovenskych ludi a ekonomiku.
Preto a pre milion dalsich dovodov chodim rada na dovolenku na Slovensko. 🙂

didamt
20. feb 2017

Prečo dovolenka na Slovensku ? Pretože by som sa rada presvedčila o tom, že dovolenka na Slovensku nás ako rodinu s 1 malým dieťaťom vyjde na 2 týždne lacnejšie ako dovolenka pri mori v zahraničí. Zatiaľ som tento pocit nenadobudla. Aj napriek dlhej vzdialenosti napr.do Chorvátska, plateniu mýta, ubytovania...som stále presvedčená, že dovolenka na Slovensku vytiahne z peňaženky viac peňazí za menej muziky. Preto 🙂 Rada by som zistila že opak je pravdou.

kikundela
20. feb 2017

Lebo je na slvensku vela krasnych miest ktore sa oplati vidiet.je to doma.nestoji to vela penazi ale zato vela zazitkov 🙂 najme pre rodiny.a nie je to daleko.