SÚTAŽ o 3x vstup pre teba s rodinou do Aquaparku SENEC

patricia_trinityhotels
Moderátor
19. feb 2020

Hotel SENEC rozšíril dlhoročnú spoluprácu s Aquaparkom Senec. Dve silné značky v tesnej blízkosti (len 50 metrov od hotela) rozšírili svoje služby o maximálne prepojenie bez obmezení 🤩 🙏👍 ... a pri tejto príležitosti vyhlasujeme súťaž o 3x rodinný vstup do AQUAPARKU SENEC.

AKO SÚŤAŽIŤ:
Pošlite nám správnu odpoveď na otázku, ktorá z dvoch mamičiek Jennys a Petush v rámci Mama battle vyskúšala tobogán v Sitne ako prvá? Link na video Mama battle:

https://www.youtube.com/watch?v=-oePtg663zY

Ku svojej správnej odpovedi nezabudnite pripísať aj svoje rodinné osadenstvo, s kým by ste šli do Aquaparku a odkiaľ by ste cestovali 😇

Do súťaže budú zaradené všetky príspevky v podobe komentárov v tomto fóre poslané do 23.2.2020 do 24:00. Mená 3 výhercov uverejníme do 7 pracovných dní od skončenia súťaže, t.j. do 1.3.2020.

lulu0123
19. feb 2020

Prva isla Petush.
Isli by sme s manzelom a nasimi dcerami Lindou a Emou.Cestovali by sme z Bratislavy.

drakvak
19. feb 2020

@patricia_trinityhotels Petush vyskúšala tobogan ako prvá 😊 Radi by sme navštívili Aquapark Senec v našej rodinnej štvorke - mamka, tatík, dcéra, syn 😍 Sme z Kežmarku.

nancy666
19. feb 2020

Petush bola prvaaa 🙂 som dúfala že moja spoveď bude tiež ale nestihla som, hihi. Cestovali by sme v zostave 3 miniatúry (6, 1 a 0 rokov) a 2 dospelé predlohy z úplne ďalekej Bratislavy. Cestou z átria v decembri som to najstaršej sľúbila, stále to nevydalo tak takto by som to už posúrila 🙂 veď my prídeme ajtak, ale výhra je výhra, poteší vždy najviac

bybaa1
19. feb 2020

@patricia_trinityhotels prvá bola Petush ❤️❤️❤️ užili by sme si aquapark s manželom a už predpubertalnym (10 rokov) synom 😘😘

lolinko
19. feb 2020

Petush išla ako prvá 🙂
Cestovali by sme z Novej Dedinky okres Senec 👍 a išla by som s manželom, dcérkou a synom

ciaciacia
19. feb 2020

Prvá vyskúšala tobogan mamička Petush. Návštevu aquaparku by som si užila s manželom a dcérkou. Vyrazili by sme zo Šamorína.

eva31eva31
19. feb 2020

Prva vyskúšala Petush.
Isla, by som so synom Adamom a cestovali by sme z Nemeckej okres BR.

agisyk
19. feb 2020

Mamička Petush v rámci Mama battle vyskúšala tobogán v Sitne ako prvá...cestovali by sme az z okresu Stará Ľubovňa (Plavnica). Cestovala by som ja, priateľ a naše 2 deti. Vopred ďakujeme až by to vyšlo.

lucipech
19. feb 2020

Petush byla prvni, sly bychom cela rodinka ja, manzel a nase 3 dcerky a mame to kousek z Dunajske Luzne.

romcag
19. feb 2020

Petush bola prvá 😍 milujeme Senec, Slnečné jazerá sú naša srdcovka, každé leto aspoň týždeň v kuse stanovacka musí byť, plus keď je pekne prebehneme aj na predĺžený víkend keď sa dá 😉 sme zo Žiliny, v prípade nepriazdniceho počasia nikdy aqaparkom nepohrdneme, zloženie mama,tato a dve princezné 👨‍👩‍👧‍👧

tosomja
19. feb 2020

Spravna odpoved je - Petush
Ak vyhram, tak pojdeme veeeelka rodina...ja, ocko a 4 deti...bude tam veselo
A sme z Trebisova

tigev
19. feb 2020

prva isla Petush.. a isli by sme ja s manzelom a nase 2 deticky.. nemame to daleko :D

janka8555
19. feb 2020

Prva vyskúšala mamicka Petush
Cestovali by sme z BA spolu s manzelom a 2 synmi👨‍👩‍👦‍👦

ovkaja
19. feb 2020

Prvá ho vyskúšala Petush. Z Trnavy by sme sa vybrali ja,môj manžel, naše bábätko Paulínka a 2rocna dcérka Eliška 🤗🙃

nikkinaa
19. feb 2020

@patricia_trinityhotels petush skusila tobogan prva 🙂 isli by sme my rodicia s nasimi 3 vodnymi zivlami a cestovali by sme az zo spisa ;)

jana005
19. feb 2020

@patricia_trinityhotels prvá išla petush.
Išli by sme ja a manžel a naše štyri deti.
Ešte sme u vás neboli.
Cestovali by sme z dedinky blízko Košíc

janickadr
19. feb 2020

Prva bola Petush. A my sme Janka, Janko, Hanka, Zuzka a Tomas. A Bratislava 😀

terezka1947
19. feb 2020

@patricia_trinityhotels prvou bola Petush. Akurat dnes som si pozerala hotel Sitno,ci cez jarne prazdniny by sme mohli dvom synom dopriat taky krasny vodny svet,kt.v Kosiciach nemame.
Snad sa nam to raz podari a budu mat zazitok aj chlapci,aj my s manzelom.

dada125
19. feb 2020

Petush išla prvá. Minule sme sa s drahým bavili, že by sme sa mohli aj s našim Lukaskom ísť dakde okúpať, ešte sme neboli. Takže výletík by bol pre nás troch a išli by sme zo Skalice 🙂)))

julinka2406
19. feb 2020

Prva vyskúšala Petush.Isla by som s manzelom,synom Simonkom a dcerkou Luckou.Cestovali by sme z Dubnice nad vahom.

luchab
19. feb 2020

Prva isla Petush. S manzelom, synom Adrianom a dcerou Silviou by sme k vam zavitali zo Ziliny.

zuzanaam
19. feb 2020

@patricia_trinityhotels prvá tobogán vyskúšala Petush. Išli by sme od Bánoviec nad Bebravou, ja s dcérkou (9r.) a priateľ 🙂

jafisa
19. feb 2020

@patricia_trinityhotels
V rámci Mama battle vyskúšala tobogán v Sitne ako prvá Petush.
Do Aquaparku by sme išli mama, tati a 4 ročný synček z Bratislavy🍀🙂

nana36
19. feb 2020

Prvá išla Petush. A naša zostava 2 dospeláci (maminka a tatinko) a naši 2 chalani. Prišli by sme z Topoľčian 😉

katkapatko
19. feb 2020

Petush išla ako prvá..veľmi radi by sme išli s priateľom,synom, dcérkou a malým drobčekom, ktorý je ešte v brušku🤰 ☺️ bolo by to super odreagovanie

miriskaz
19. feb 2020

Petush sa smykla prva😁👍.
My by sme prisli z Hlohovca ,a to v zostave:Peter,Mirka,Petko a Saska.💗

purinkaa
19. feb 2020

Prvá vyskúšala tobogán v Sitne Petush 😉...cestovala by som s manželom a našimi troma princeznami vo veku 2, 5 a 7 rokov 👧👧👧....cestovali by sme z Prievidze 🇸🇰, v Senci ❤sme ešte neboli 🍀😉.

alkamalka
20. feb 2020

Petush išla ako prvá, Isli by sme z Miloslavova, mamka tatko syncek a dalsi princ, ktory je na ceste 🍀 👶 👦

archivarka1
20. feb 2020

Ako prva isla Petush. Z Bratislavy by sme isli ja, manzel, dcera a neter.

denska
20. feb 2020

Prva bola Petush. Aquapark by sme si uzili ja-mama s manzelom a dcerkou a isli z Bratislavy.