Veľká súťaž o dovolenku na Slovensku podľa vlastného výberu

Na dovolenku nemusíte cestovať ďaleko – zapojte sa do súťaže o dovolenku na Slovensku v ktoromkoľvek z hotelov TRINITY – Senec, Vyhne alebo Vysoké Tatry.

AKO SÚŤAŽIŤ ?
Stačí poslať vaše tipy a názory v téme „Prečo dovolenka na Slovensku?“
Pozn.: do súťaže budú zaradené všetky príspevky v podobe komentárov v tomto fóre poslané do 26.02.2017 do 24:00. Meno výhercu uverejníme v pondelok 27.02.2017 a bude kontaktovaný internou poštou.

O ČO HRÁME?
4-dňový Trinity pobyt s polpenziou pre 2 osoby v ktoromkoľvek z Trinity Hotels & Resorts podľa vlastného výberu

Pobyt zahŕňa:
- ubytovanie v komfortnej izbe
- raňajky formou bohatých bufetových stolov
- večere formou lahodných švédskych stolov alebo lahodného 3-chodového menu
- masáž chrbta pre dve osoby,
- fľaša kvalitného vína na izbe,
- bezplatný vstup do hotelových bazénov a wellnes,
- bezplatný vstup do MiniMe detskej herne

Pozn.: platnosť výherného poukazu je 1 rok od jeho vystavenia!

veve060
26. feb 2017

S manzelom milujeme Tatry a najskor by sme chceli prezkumat krasu nasej krajiny 🙂 A pri dvojrocnom dietati sme este nenazbierali odvahu ist na dlhsiu cestu 🙂

damila11
26. feb 2017

Mojho manžela som ešte ani raz nenahovorila na dovolenku mimo Slovenska. A dakujem mu za to, pretože tolko krásnych zákutí sme počas výletov objavili ( a dúfam, ze este objavime), ze by bol hriech utekať odtiaľto.
Snažíme sa aj naše deti viest k tomu, aby spoznávali svoj rodný kraj a musim povedať, ze sa nam to zatiaľ darí. Hoci nie sú to dovolenky v pravom zmysle slova, zatiaľ skôr "vyletujeme".
A nech by sme sa vybrali kamkoľvek na Slovensku, stále sme DOMA...

spitmausi
26. feb 2017

Podporujeme veľmi radi slovenský turizmus, a čoraz viac sa zlepšujúce služby, je tu ešte veľa miest ktoré sme nevideli a chceme vidieť a prejsť, spoznať.
Hlavne teraz s malým dieťaťom je to naj voľba, blízko, cenovo dostupné, pohodlné cestovanie, voda hory cisty vzduch koncentrovaný na jednom mieste. Slovensko je topka!!!

michalmikyska
26. feb 2017

@patricia_trinityhotels Najkrajší kút v šírom svete je moja rodná zem, zelený sad v plnom kvete je moja rodná zem.... la la la

lulu2014
26. feb 2017

Dovolenka na Slovensku .... aj preto že nemáme prejdené celé Slovensko .... máme krásne miesta....či hory alebo voda či jaskyne alebo lesy ....
V.Tatry pre mňa ukludňujúci pohľad na naše krásne kopce....."dobitie batériek" .....
už aj v hoteloch na Slovensku máme pekné detské kútiky "animácie" kde v nepriazni počasia sa dajú stráviť pekné a príjemné chvíle s našimi najmenšími.
Ale pokiaľ počasie dovoľuje ... treba "behať" po vonku a spoznávať krásy Slovenska. Máme krásnu krajinu naše Slovensko a pravdu poviem veľmi sa teším že tu môžem žiť. / to čo sa deje vo svete..../ Ešte z detských čias s rodičmi si spomínam na Dunajec a plte .... tam sa dúfam raz vrátim.
Všetkým prajem pekné zážitky z rôznych výletov a túlačiek po našom síce malom ale malebnom Slovensku.⛰🏕🌳🍏🌞❄

meiwe
26. feb 2017

Pretoze som Slovenka ale zial krasy Slovenska vobec nepoznam a rada by som spoznala. Clovek sa dostane skor na exoticke dovolenky popripade na dovolenku k moru ale vlastnu krajinu malo pozna.

mravvcek
26. feb 2017

Preco na Slovensku? Pretoze nasa krajina je sice mala ale stale je co objavovat. Sluzby na Slovensku su na urovni,strava je nasa,nemam problem ani s drobcom co je dost vyberavy 🙂 ziadna jazykova bariera. A Tatry milujem,vyrastala som pod Tatrami 🙂 milejem Slovensko ❤

mayushka123
26. feb 2017

Slovensko je krásne, milujeme výlety a dovolenky v Tatrách a kdekoľvek na Slovensku, v zime lyžovačky v lete turistika. Deti sa na to vždy tešia a my s nimi 🙂

bbtina
26. feb 2017

Všetky kúty Slovenska sú nádherné, veď sme tu doma. 🙂 Mne sa veľmi páči Šutovo -pre nás mini Chorvatsko 🙂

monilik
26. feb 2017

Preco dovolenka na Slovensku? Lebo Slovensko je krasne, sme tu doma, je tu nespocetne mnozstvo nadhernych miest kde sa da vypnut, relaxovat, zregenerovat. Odkedy mame deticky, travime kazdy rok dovolenku zasadne na Slovensku, snazime sa vybrat si vzdy inu destinaciu, aby sme takto postupne spoznali vsetky kuty nasej krajiny. Milujeme hory, prirodu a vedieme k tomu aj nasich drobcov. A jednym z dovodov je samozrejme aj fakt, ze dovolenka v zahranici nam financne nevychadxa. 🙂

cukrik951
27. feb 2017

Prečo dovolenka na Slovensku?

Pretože je to tá najkrajšia krajina.
Pretože je tu ten najčistejší vzduch.
Pretože treba spoznávať našu krajinu.

butterfly38
27. feb 2017

Pretoze milujeme nase Slovensko. ❤

michaelaur
27. feb 2017

@patricia_trinityhotels a víťaz je?. ..😉

patricia_trinityhotels
autor
27. feb 2017

Krásny večer prajem, ďakujeme všetkým za súťažné príspevky, dnes šťastie prialo @axelina - SRDEČNE GRATULUJEME!

VYHODNOTENIE: Súťaž o DOVOLENKU NA SLOVENSKU – pobyt v jednom z Trinity Hotels & Resorts podľa vlastného výberu s platnosťou poukazu 1 rok
VÝHERCA: @axelina