Celotýždenná súťaž o pobyt podľa vlastného výberu

patricia_trinityhotels
Moderátor
19. feb 2018

Zapojte sa do súťaže o zážitkovú dovolenku v hoteloch sieti Trinity Hotels & Resorts a vyskúšajte si komfort vybavenia hotelov, kde platí motto „Zábava a zážitky pre deti, oddych a relax pre rodičov“.

Spoznajte tri úžasné destinácie na Slovensku a zabávajte sa spolu s nami. U nás si vyberáte hneď dvakrát, lokalitu a termín dovolenky podľa témy, pretože v Trinity zažijete každý týždeň zábavný program pre deti v inej téme počas celého leta.

Svoju výhru môžete využiť v Hoteli Senec na brehu Slnečných jazier, Hoteli Sitno v srdci Štiavnických vrchov alebo Atrium hoteli vo Vysokých Tatrách.

AKO SÚŤAŽIŤ ?
Stačí poslať vaše tipy a názory k tematickým týždňom v hoteloch siete Trinity Hotels & Resorts – pozrite si letný katalóg Trinity Hotels & Resorts a napíšte nám, ktorý hotel a tému by ste si vybrali Vy.

Letný katalóg pobytov nájdete na: http://www.trinityhotels.sk/pobytovy-balik-letn...

alebo si pozrite stránky našich hotelov: www.hotelsenec.sk / www.hotelsitno.sk / www.atriumhotel.sk

do súťaže budú zaradené všetky príspevky v podobe komentárov v tomto fóre poslané do 25.02.2018 do 24:00. Meno výhercu uverejníme v pondelok 26.02.2018 a bude kontaktovaný internou poštou.

O ČO HRÁME?
3-dňový Trinity pobyt s polpenziou pre 2 osoby v ktoromkoľvek z Trinity Hotels & Resorts podľa vlastného výberu v hodnote 345,- Eur

Pobyt zahŕňa:
- ubytovanie v komfortnej izbe
- raňajky formou bohatých bufetových stolov
- večere formou lahodných švédskych stolov alebo lahodného 3-chodového menu
- masáž chrbta pre dve osoby,
- fľaša kvalitného vína na izbe,
- bezplatný vstup do hotelových bazénov a wellnes,
- bezplatný vstup do MiniMe detskej herne

Pozn.: platnosť výherného poukazu je až 1 rok od jeho vystavenia!

rybkanz
19. feb 2018

Na jesen sme boli v Sitne a boli sme velmi spokojni a preto by sme sa tam spolu s nasimi dvojickami velmi radi vratili a skusili temu bublinky. Deti by mali obrovsku radost 🙂

tanika
19. feb 2018

My sme boli s deťmi v sitne aj v átriu a bolo nedkutocne už viacerí naši známy boli v Trinity na naše odporúčanie a samozrejme všetci nadšený z pobytu . Radi by sme išli z s deťmi hoci kedy len nech si deti užijú a mi samozrejme si dáme masáž úžasnú Thajsku. Už teraz sa tešíme .

25jesss25
19. feb 2018

Velmi by ma potesil pobyt vo Vysokých Tatrach 💜 pri dvoch deťoch nemám čas ani kedy nohy vyložiť a takýto oddych by bol pre mňa viac ako raj na zemi 😍 okrem toho, milujeme prírodu, Nízke Tatry mám pochodené, ale vo Vysokých som ešte nebola.

bnov
19. feb 2018

Do hotela Sitno chodievame takmer pravidelne. Kopko je pre môjho syna naj, príroda láka zase nás, dospelých.

timka6
19. feb 2018

Vaše zariadenia vyzerajú veľmi lákavo, kedže mame dve malé deti a sme obaja pracujúci rodičia, veľmi radi by sme si našli čas na takýto oddych, ponuky sú veľmi zaujímavé hlavne pre deti, ale aj pre dospelých. Na Slovensku sú krásne miesta, v lete sú Vysoké Tatry nádherné, takisto Senec aj Sitno vyzerá super 😀

keksicek
19. feb 2018

Všetky Vaše zariadenia vyzerá lákavo a keďže v apríly očakávame druhý prírastok, pár dní mimo všetkého by nás potešil. A najviac našu 8-ročnú dcéru, ktorá by si po hektickej škole, oddýchla v bazéne. Vysoké Tatry sú pre nás TOP topov a potom krása Štiavnických vrchov ;)

lukrec
19. feb 2018

Zas a znova len Atrium high Tatras. Sme rodicia 2 deti, bez deti nejdeme nikam, su to nase lasky bez, ktorych nedokazeme zit.
Clovek, rodic, potrebuje vsak aj trochu relaxu, bez pichania prstekom do oka mama, mama vstavaj.
Rodic si potrebuje aj zajest, bez 1 hrizu s nahananim deti po restauracii.
MiniMe hernicka nam k tomuto zazraku dopomohla, ako aj animatori so svojim programom....
Tu sme si naozaj ako rodicia oddychli a deti boli stastne, navyse vecer hned unavene zaspali...
A rodicia citili bozsky sladky pokoj...
Pre nas len Atrium High Tatras, milujeme Vas a chceme ist zas

malablska
19. feb 2018

Vsetky ponuky su perfektne a kedze za par dni ocakavame prirastok, potesili by sme sa velmi hociktoremu zariadeniu. Kedze oddych po prvych mesiacoch urcite padne vhod 🙂 Sitno mame blizko, tam sme uz boli a aj v Senci. a tak by sme najradsej ocenili pravy tatransky vzduch a navstivili Atrium high Tatras 🙂 🙂 verim, ze to vyjde

christina777
19. feb 2018

Radi by sme zažili trochu oddychu čo vo veľkej miere ponúka Atrium hotel, tatranská príroda, čo je ideálnym miestom pre relax a aktivity s tým spojeme...budeme radi ak navštívime Váš hotel 🙂

svetlanat
19. feb 2018

Kedze vas letny katalog mi nesiel nacitat ( chyba na stranke -skontrolujte si link)
Tak ma zaujala "letna dovolenka plna zabavy v hoteli Sitno.
Urcite by sme vyuzili kedze radi cestujemw po Slovensku a objavujeme nove miesta. Hoci s 2 detni to ide niekedy tazsie tak by to dobre padlo hlavne pre mna -zene na materskej v stereotypnom kolotoci. Niekedy mi fakt už toho kolobehu preskakuje ;)

dooscoby
19. feb 2018

Radi by sme si vyskusali pobyt v hoteli Sitno a kedze deti su uz vacsie a radi pomahaju v kuchyni tak by ich urcite oslovil koncept FOODIE kulinarske studio a zazitkove varenie.

tomilu711
19. feb 2018

Kazdy rok v lete alebo na jesen chodime do Tatier. Tento rok pojdeme urcite tiez. Uz iba vybrat ten spravny hotel 😊 pre nas by bol skvely hotel Atrium. Nas 3rocny Tomasko by bol uplne happy 😊
A my s manzelom by sme urcite radi vyuzili opatrovanie, aby sme si mohli vychutnat veceru ❤
Snad sa nam podari niekedy nieco vyhrat 😊

sonica
19. feb 2018

urcite hotel Sitno, milujeme Stiavnicke vrchy, je tam krasne, ja mam kopec spomienok z detstva, teraz tvorime spomienky pre moju princeznu 🙂

majik66
19. feb 2018

Mojim dvom💕 Misickam🐁🐁 - Miske👩 a Miskovi👨 by sa urcite pacil Rozprávkový pobyt so SPIEVANKOVOM💃🕺. Misko ma 5 a Miska ma v auguste 2 rocky 🙂 Spievankovo maju velmi radi, no okrem toho miluju vodicku, kupanie a vylety👟🚞🎡🚈🚣🚠🚠🚠🚠🚠🚠🚡🚡🚡🚡. Sutazim hlavne pre moje detusiky 🌞😉 Krasny den Vam 🙂💗

adaharcarova
19. feb 2018

My s muzom poskulujeme po Sitne už dva roky.dcera bola ešte malicka.ale toto leto by už bol aj program pre nu.a 5 rocny syn by sa zbláznil z kazdeho programu.vzdy všade keď je nejaky program,stále sa len hlasi aby šiel na podium aby ho vybrali.neviem akou nahodou ale vzdy je na podiu,vždy všetko vie a ukazuje a rozprava.tak ostatné deti majú aj z neho sou.program vyzerá skvele,to by bola iná dilema.urcite by sme sa museli poradit so synom,ten by bol vo vytrzeni.a dcéra zasa miluje bublinky ako každé malé dieta.a my rodicia,by sme si mohli aspoň vychutnat kavicku.ste super

simona24
19. feb 2018

Veľmi by ma potešil pobyt vo Vysokých Tatrách v hoteli Sitno, kedže mame dve malé deti a sme obaja pracujúci rodičia, ktorý za prácou denne dochádzajú hodinu tam a hodinu späť nemáme čas si ani kedy oddýchnuť. 😞

bubato1
19. feb 2018

Mne sa paci Sitno ,nikdy sme tam este neboli ale radi vyskusame 🙂 nasa mala dvojrocna zije so spievankovom takze ona by si urcite uzila to najviac 🙂 no a nasa druhorodena by sa urcite tiez potesila ,vodicku maju rady obidve 🙂 bolo by super najst miesto kam by sme mohli chodit pravidelne na rodinne vylety 🙂

babu11
19. feb 2018

Neboli sme ešte ani v jednom z týchto hotelov. Ja by som išla do hociktorého z nich, hlavne, že na chvíľu vypadneme z rutiny každodenného kolotoča domácnosti, na sitno som počula samé pozitívne ohlasy tak by sme skúsili ten.

xlolax80
19. feb 2018

Tak nas by potesil pobyt vo vsetkych troch hoteloch, nakolko sme este v ani jedom z nich neboli 😊

carancita
19. feb 2018

Vas hotel Atrium sme uz s detmi navstivili, velmi sa nam i detom pacilo 😍 Teraz mame doma ,,potapacov,, urcite by radi vyskusali vodny svet v hoteli Sitno, ale neodmietli by pobyt v ktoromkolvek z Vasej ponuky.. Vyhra by nas velmi potesila 👨‍👩‍👦‍👦✊😉

livinka1111
19. feb 2018

Ahojte, ja by som mojim dvom zlatíčkam z celého srdca dopriala rozprávkový pobyt so Spievankovom v hoteli Sitno. Bol by to pre nich neuveriteľný a nádherný zážitok, pretože Spievankovo a ich pesničky sú u nás hitom. A keby sa so Spievankou a Zahrajkom mohli ešte aj osobne stretnúť, to by bolo čosi. Veľmi by som im to dopriala, tak ktovie, možno sa vďaka dňom s Trinity náš sen splní.

cilkau
19. feb 2018

my sme boli vo wellness hotely Atrium vo Vysokých Tatrách bolo super👍👏🙂😉😎😍❤

brunkova
19. feb 2018

Zaujal ma hotel Sitno, ten by som velmi dopriala hlavne mojmu manzelovi, ktory uz dlho zapasi s bolestami reumy. Kedze niet peniazkov nazvys, pretoze investujeme do liekov a do nasich deticiek, velmi by nas vyhra potesila. Uz tak davno sme nikde neboli...

silvinka511
19. feb 2018

JEdnoznacne Sitno a Spievankovo 😍 nasa 5-rocna kocenda o tom sniva a ze by sa v momente s nou rozjasila aj rocna sestricka o tom niet pochyb ❤

matula872
19. feb 2018

Kedze sa z nas minuly rok stali rodicia,na oddych sa musime uz pozerat z ineho u, pretoze nie vsade sa da najst "babypobyt" a kazdy z vasich hotelov je pre deti fajn. 😊

cilkau
19. feb 2018

hotel Atrium v Tatrách Smokovci je tam super 🌞👍👏❤😍😘

ajja1
19. feb 2018

My sme v sieti hotelov TRINITY este neboli, aj ked kazdy rok travime letnu aj zimnu dovolenku na Slovensku. Toto leto nas vsak zaujal letny pobyt v hoteli Sino so Spievankovom, kedze nase dve dcerky na tom teraz strasne ficia. Najnovsie DVD Spievankovo 6 poznaju uz na spamat, trojrocna dcerka recituje dialogy z tohto filmu naspamat.
A tak sme si tento pobyt toto leto v hoteli Sitno rezervovali aj my. Pre dcerky to bude neskutocny zazitok...myslim, ze tento rok budu mat vianoce uz v lete a poriadne si to uziju🙂

jamailoka
19. feb 2018

Ak by sme vyhrali išli by sme radi pocas teplych dní do Atrium va Tatrach

cilkau
19. feb 2018

jednoznačne hotel Atrium vo Vysokých Tatrách super,super,super🌞❤👏👍😍