Thajské masáže – skúsili by ste?

patricia_trinityhotels
Moderátor
22. feb 2018

Jednu tému venovanú masážam tu už máme. Poďme sa však povenovať konkrétne jednej špecifickej a to Thajskej masáži. Novinkou minuloročného leta bolo rozšírenie radov našich masérov o výpomoc priamo z Thajska.

Aj v tomto smere sme však chceli priniesť niečo nové a zároveň naše. Tradičné thajské masáže, ktoré sú známe všade vo svete sme prepojili s naším 4 Elements Day Spa konceptom, výsledkom čoho je výnimočné prepojenie východných terapií so silou účinku tradičných slovenských bylín.

NOVINKOU sú aj masáže v prírode, ktoré realizujeme hlavne počas letných mesiacov.

nancy666
22. feb 2018

To vyzerá konkrétne na Sitno myslím si ;) ešte sme u vás neskúšali ale aj na to isto príde. Je to už taký štýl mat reálne thajky, ja len oceňujem. Európan by to asi tak ani so školeniami nedal. A sú veľmi milé, teda predpokladám keďže to je taký národ. Za nás palec hore👍🏼

zuzka38
22. feb 2018

thajske masaze mne nevyhovuju, po kazde mam z nich migrenu..

dominika6
22. feb 2018

@patricia_trinityhotels myslím si,že každý otecko už pocítil thajskú masáž od vlastných detí na chrbte 😀..
nieje to nebezpečné pre klienta že mu niečo urobia? asi nato nieje každý vhodný kandidát..🙂

lenqua_12325
22. feb 2018

Mne to príjemné moc nebolo a to sa platilo 40€ za ani nie hodinovu masaz, čo človek očakáva úroveň.

fefe123
22. feb 2018

Najlepšie masáže, aké existuju... je potom svalovca, ale to nevadí, hlavne, že to pomáha...👍👌🙂

nelly761
22. feb 2018

Ja asi nieeee .... moha chrbtica by to nezvladla

zuzka1120
22. feb 2018

Určite áno 🤗🤗🤗

patricia_trinityhotels
autorModerátor
22. feb 2018

@nancy666 ďakujeme za podporu, ja som už vyskúšala a cítim sa konečne napravená 😊 Je to úplný iný štýl masáže, vrelo odporúčam, ak má človek konkrétny problém, ktorý bežnou masážou nedokázal odstrániť, ja som mala problém s krčnou chrbticou a naozaj bolesť konečne povolila 🙂

lienka875
22. feb 2018

Ja som pred dvoma týždňami na popud manžela prvýkrát skúsila thajskú masáž. Zaplatil mi celotelovu masáž ( že si zaslúžim,keď celý deň behám za našim drobcom) a musím len a len pochváliť, bola som ako znovuzrodená 🙂 Už sa neviem dočkať kedy mu opäť napadne dať mi taký super relax. 🙂

patricia_trinityhotels
autorModerátor
22. feb 2018

@dominika6 je to vhodné pre každého, oni vedia, čo robia a masáž prispôsobujú potrebám klienta. Mám odskúšané na vlastnom tele ;)

purinkaa
22. feb 2018

Jasne, ze by som vyskusala 🙂...

kupcovci
22. feb 2018

Aj ja by som vyskusala ☺

sindas
22. feb 2018

Ano skusali aj s manželom. Prvy krat to bolo "čudne" no vsak ked vidite ze vas ide masirovat kolenami a celou vahou tela tak si poklepete len po čele.. Ale naozaj to bolo super... ( potom sme to skusali aj doma s manželom) :D. Naposledy som bola na masazi 5 dni pred porodom 🙂

dominika6
22. feb 2018
ferihegy
22. feb 2018

Moj znamy mi povedal, ze kto nezazil Thajsku masaz od pravej Thajcanky nevie co je to dobra masaz. Moze to byt naozaj vynimocna masaz.

pragmaticka
22. feb 2018

uz roky chodim len na thai masaze!!

harmona
23. feb 2018

Och to by sa mi takto vonku pacilo :D

terina25
23. feb 2018

Na thajskú masáž som bola 2x. Raz som bola sama na masáž chrbtice a raz s partnerom na celotelovú masáž. Za seba môžem len a len odporúčať. Mám veľké problémy s chrbticou. Po masáži som bola ako zbitý pes, ale na istý čas ma to zbavilo bolesti. No treba chodiť pravidelne, čo bohužiaľ nemôžem jednak kvôli financiám a jednaj kvôli času. Takže za mňa jednoznačne áno.

katarina111
25. feb 2018

Mali sme to šťastie spolu s manželom vyskúšať originál priamo v Thajsku...môžem len odporúčať, keď sa to bude zhodovať s tou našou 🙂 Treba vyskúšať!!!

emamaj
17. máj 2018
Používateľ emamaj je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od emamaj.

Za mňa určite áno, vyskúšala som https://www.thaimassage-oase.sk/ a nikdy som necítila lepšie uvoľnenie 🙂