Na pobyt s deťmi 10+ (témy pre ich zábavu).

patricia_trinityhotels
Moderátor
19. feb 2020

Neustále sa snažíme inovovať naše služby a jednou už dlhodobo otvorenou témou sú pobyty programovo zamerané pre staršie deti. Tie sme postupne testovali počas silných letných pobytov a tematických týždňov, kedy sme program doplnili napríklad o návštevu známych youtuberov.

Spätné väzby boli pozitívne, ale aj vaše príspevky z minulého roku tu na koníku počas Dni s Trinity nám potvrdili, že youtuberi sú naozaj správny smer. A tak sme počas jarných prázdnin vyskúšali prvý – čisto youtuberský pobyt s Lukášom Frlajsom. A za nás to všetko vyšlo. Dokonca nám prišiel spontánny článok od maminy Kiky ako poďakovanie, ktorý som práve uverejnila v mojom blogu.

A teraz otváram NOVÚ diskusiu - zamýšľame sa nad ďalšími pobytmi, napríklad pobyt v téme „Kurz prežitia – v Tatrách by tam mohol byť program a skúška lezenia na skale v Tatranskej kotline a podobne.

Aké zážitkové aktivity by ich zaujali, píšte mi svoje typy, námety, názory 😊

erika630
23. feb 2020

@patricia_trinityhotels tak ja mam malého syna /6r./ nezapadá do kategórie 10 a viac ale napadlo ma ze by také staršie deti bavilo niečo na spôsob indiánskeho tábora - stavanie stanu, lezenie po stromoch, skuska odvahy v nocnych hodinách 🙂 laná a prekážky, ručné práce, keramika, turistika, zlaňovanie, lukostreľba, rezbárstvo, maľovanie, jazda na koni a iné dalšie možností 🙂

poprípade hubárčenie, spoznávanie kvetín a lesných plodov

keralas
23. feb 2020

@patricia_trinityhotels Príjemný den, na letné dovolenky chodievame vacsinou mimo sezony, takze leto je pre nas uplne naj. Radi stavame vtedy na Slovensku. Ale nie je problém ísť na pobyt hocikedy počas roka, kedy sa len dá. 😍 Pekný víkend

lucik194
23. feb 2020

starsia je 10rocna, ju by vobec neoslovilo licenie alebo obliekanie..... s muzom chodia lozit na umelu stenu tu v BA, to sa jej paci, taktiez plava 2x do tyzdna, bikuje.
youtuberov nemusi ale laser arena aj kazdy den, kebyze prsi - escape room, scratch, stavanie robotickeho lega. myslim ze deti by privitali taktiez orientaciu v terene (orientacny beh), preteky (napr na kolobezkach), spoznavanie prirody, clnkovanie. aktiviy ktore bezne nerobia, ale este nie su uplne “mimo zaujmu”. taktiez priprava jednoduchych jedal co maju radi - palacinky, hamburgre, hranolky, pizza...
ziadne jazdenie na koni resp staranie sa o zvierata.... to nema rada....

patricia_trinityhotels
autorModerátor
23. feb 2020

@onmaria ĎAKUJEME za podporu a myslím, že si to vystihla.... no my tu s Dni s TRINITY budeme ešte koncom júna, takže kolegynka Nitka má čo robiť, námetov a nápadov je viac než dosť, tak dúfam, že sa ich veľa podarí zrealizovať a my vám tu prinesieme NOVINKU, že tento a tento nápad sme aplikovali 🙂
PS: držím palce v škole, nech máš čím skôr kredity k splenému snu a budúcej práci ;)

patricia_trinityhotels
autorModerátor
23. feb 2020

@lucik194 VĎAKA za motívy, to lezenie na skale sa tu opakuje často, takže fakt kurz prežitia už je jasná voľba, už len doladiť program a stanoviť dátum pobytu 🙂 ... a varenie mávame v našich FOODIE, kulinárske štúdio je súčasťou hotelov a kurzy sú počas všetkých pobytov 🙂 kurzy vo Foodie napríklad my absolvujeme vždy, je to hravé a praktické – tú pizzu, čo sme tam robili, úplne super

patricia_trinityhotels
autorModerátor
23. feb 2020

@erika630 aktivity ako lukostreľba, streľba zo vzduchovky, jazda na koni, kúzla a mágia, aquazorbing, hrdinovia (hasiči, policajti, ...), športový týždeň či týždeň na farme. Indiánsky týždeň, ten je najpredávanejší 🙂 Toto všetko máme počas leta vždy podľa týždňov, každý týždeň je v inej téme a podľa toho je prispôsobený program. Maľovanie, keramika na to máme dokonca špeciálny art club, .... len tie motívy pre staršie deti - aby neboli len na mobiloch ....