Pobyty v hoteli ATRIUM bez reklamy – vaše zážitky a skúsenosti

patricia_trinityhotels
Moderátor
8. jún 2020

Otváram tému k hotelu ATRIUM v Novom Smokovci, miesto pre zážitkovou rodinnú letnú dovolenku v Tatrách. Služby šité na mieru pre rodiny s deťmi a prepracované do každého detailu aj pre prípad, ak by vám turistiku a pobyt v prírode prekazil dážď.

Aké máte skúsenosti z pobytov v tomto hoteli? Podeľte sa s nami, otvorene diskutujme a zdieľajme zážitky. 👉A možno práve vaše spomienky budú pre niekoho motiváciou, že toto chcú tiež zažiť 😊

Pre tých, čo chcú hotel spoznať, kľudne sa pýtajte, som tu pre vás. Viac o hoteli si môžete pozrieť aj priamo na www.atriumhotel.sk

fxcvikotova
8. jún 2020

Pre nás super,že bazény otvorené dlhšie pre nás topka,este som sa nestretla,naplno sme využili ...rodinné izby super🙂

mucuinka
8. jún 2020

@patricia_trinityhotels vypadlo Vam z linku pismenko L. Nejde preto otvorit ;) a chystame sa k Vam, tak referencie podame po pobyte

elenajezova
8. jún 2020

My sme boli s dcérkou minulý rok v hoteli Atrium a boli sme veľmi spokojné. Super hotel, bazén, animácie, program.... Tento rok ideme znovu... 😀😀😀

daganov
8. jún 2020

@patricia_trinityhotels bola som tam raz, asi desat rokov spat, po dalsom pobyte netuzim. Verim, ze odvtedy sa sluzby zlepsili

gurags
8. jún 2020

@patricia_trinityhotels boli sme s dcérkou 1,5r. Užili sme si detský kútik, bazény, s manželom na striedačku aj sauny, výborné jedlo aj palacinky pri vchode a detskú diskotéku 😊 ešte určite pôjdeme, hotel má výbornú polohu na prechádzky a turistiku.

kliv
8. jún 2020

Boli sme u vás dávno bez detí, ešte keď ste nepatrili k trinity, cca pred 7 rokmi. Služby boli už vtedy na výbornej úrovni. Odvtedy už k nám pribudli aj deti, takže teraz by sme sa k vám ešte radšej vrátili.

kikuska555
8. jún 2020

Ja sa sem pripnem ak mozem 🙂 neboli sme a chystame sa uecite tak si rada precitam recenzie 😍

patricia_trinityhotels
autorModerátor
8. jún 2020

@mucuinka VĎAKA za upozornenie, čo chvíľa to bude opravené 🙂 ... kedy sa chystáte do Atria? Ja chodím s dcérkou vždy v zime za snehom 😍, ale minulý rok sme boli aj v máji. No tento rok to bolo trošku iné, tak možno skusíme september 🙂

patricia_trinityhotels
autorModerátor
8. jún 2020

@kliv tak potom to sa u nás veľa zmenilo. Pribudol priestranný vodný svet, hotelové kino, profesionálne kulinárske štúdio, kde sa robia kurzy varenia - tam chodím vždy s dcérkou, ju to veľmi baví, už sme sa naučili robiť pizzu aj rôzne šikovné koláčiky.... NOVINIEK je veľa, tak určite odporúčam dobehnúť aj s deťmi 😇🙂

patricia_trinityhotels
autorModerátor
8. jún 2020

@daganov hej, 10 rokov je dlhá doba ale našťastie nič nie je nezvratné. Minulosť ma mrzí. Od vtedy sa zmenilo veľmi veľa. Na prelome rokov 2014/2015 prešiel hotel rekonštrukciou, pribudol bazénový vodný svet a množstvo ďalších služieb aj v terajšej dobe na Slovenský trh nadštandardné. To všetko prinieslo množstvo práce navyše a aj to napomohlo k tomu, aby do hotela prišili ľudia, kt.sa výzvam potešili a robia svoju prácu srdcom 🙂 Ako hovorí obchodná riaditeľka hotela Atrium „Každý hotel má dušu, dušu ľudí, ktorí tam robia“

sperka
8. jún 2020

@patricia_trinityhotels tento hotel bol naša prvá dovolenka. Musím povedať, že sa páčilo deťom aj nám dospelým. Využili a vyskusali sme čo sa dalo. Celý pobyt sme si užili. Uvítanie bolo špica, disko bolo wau, no a bazény bez komentára. Oceňujem maskotov pri jedení 👍 aj program cez deň. Určite si toradi zopakujeme.

janabanana
8. jún 2020

ja som uvas nebola s detmi ale na teambuildingu s partiou z prace.. mali sme program do ktorého sme vtesnali aj wellnes a vecer zabava. skvele u vas varia. V den odchodu pre mba prisla rodinka tak sme využili aj vonkajšie ihrisko. Dokonca aj pocasie ste vybavili priam exkluzivne. Boli sme partia mamiciek na 2 dny bez deti a naramne sme si uzili. odporúčam

lennulik1
8. jún 2020

Dovolenku v Atriu urcite odporucame. Pojdeme tam uz 4.leto, ani sme nerozmyslali,ze by sme zmenili (milujeme Tatry). Mame 3 deti (6, 4 a 2) a kazdy si najde to svoje: bazeny, detsky kutik, vonkajsie ihrisko. V herni a bowlingu sme zatial este neboli vzhladom k veku 🙂 v kine sme sa zdrzali len chvilu vecer, kvoli spanku. Super,ze bazeny a virivka funguju az do polnoci 🙂 vynikajuca kuchyna, ranajky aj vecere nas vitaju Skalko s Ozvenkou, deti su z nich na prasky 🙂 a bohovsky koncert s Trinity sa nesmie vynechat 🙂 deti o nich basnia kazdy den skoro az do Vianoc 🙂 a mimochodom, vsetci zamestnanci su mili, privetivi. 🥰

hela_tn
8. jún 2020

Hotel super, správanie zamestnancov klobúk dole,málokde sú tak milí a usmievaví ako v Átriu, herňa sa tiež veľmi páčila,ako aj wellness a animácie..len problém bol,že deti nechceli opustiť hotel, takže na túry sme chodili s veľkou nevolou😂

patricia_trinityhotels
autorModerátor
8. jún 2020

@hela_tn Práve kvôli motivácii sme vytvorili deťom špeciálny zápisník, kde SKALKO (ich hotelový kamarát) vyznačil obľúbené turistické miesta v Tatrách. Na každom mieste, ktoré je vyznačené v zápisníku je pečiatka, ktorou si potom deti označia zápisník ako dôkaz, že tam boli. Pri večeri či raňajkách sa mu potom môžu pochváliť 🙂 ... ako máte staré deti, myslíte, že by ich to ešte zaujalo? Mohla by som vám ho poslať a budete mať ako motiváciu k ďalšiemu pobytu ;)

patricia_trinityhotels
autorModerátor
8. jún 2020

@lennulik1 VĎAKA za recenziu, pre moju dcérku je Atrium tiež najlepší, hlavne kvôli tomu, že tam vždy chodíme v zime. Posledný pobyt sme už dali aj bowling, majú tam ten systém, že deťom sa pri hre vysunú bočnice, aby im bowlingová gula nemohla padnúť do „žliabikov“, tak to sa jej veľmi páčilo, že mohla hrať ako veľkáčka 😀

lennulik1
8. jún 2020

@patricia_trinityhotels Patka vdaka za info, tento rok chceme bowling skusit, tak budem tam hladat nejake "udelatko" na vysunutie tych bocnic 🙂

patricia_trinityhotels
autorModerátor
8. jún 2020

Takto sme si užili pobyt v zime pred rokom... MiniMe, Foodie a úžasný koncert Kamarátoz z Trinity 😇

https://www.youtube.com/watch?v=jrxgv1XV2Nc
patricia_trinityhotels
autorModerátor
8. jún 2020

@lennulik1 stači povedať obsluhe na bare, keď vám bude spúšťať bowling, že chcete tam nastaviť tie bočnice pre deti. Systém je šikovný, že vy dospeláci hráte klasicky bez nich a keď je na rade dieťa, tak sa vysunú bočnice 🙂 a potom keď ide dospelák, zas sa stiahnu

cukricek12
8. jún 2020

Nam sa v Atriu velmi pacilo. Skvele sluzby,zatial najlepsi hotel pre rodiny v akom sme boli. Velmi sa mi paci,ze je to relax aj pre rodicov.
Jedine co by som vytkla bola masaz (neviem,ci sa to da aj tak nazvat),ktoru robila Thajka.

lennulik1
8. jún 2020

@patricia_trinityhotels moc dakujem za radu, si zlata 🙂

majhuska321
8. jún 2020

Ahojte,tak aj ja by som sa rada podelila..my sme boli v Smokovci asi tak 5x po sebe,aj v zime aj v lete,deti tam neskutocne radi chodia,fantastický hotel pre rodiny s detmi..program,animatori,kuchyna,ustretovi,milí personal,bazenovy svet...👍..jedina chyba pre mna bola izba (mavame rodinnu izbu) malá a "komunisticka" ..ale stoji nam to vzdy za to lebo vidiet nase deti ako sa tesia je aj tak viac ako mala izba 😉

05ada
8. jún 2020
Používateľ 05ada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 05ada.

Skusenosti nemam, ale citam vela recenzii celkovo na Hotely Trinity. Zatial same kladne recenzie , je tazko sa rozhodnut. Ako moja dcerka Lenka povedala tak podme do vsetkych troch hotelov. To by sa nam pacilo najviac.😉

zuzanockato
9. jún 2020

My sme skúsili atrium a teda to prostredie je samozrejme úžasné. Smola je že chodíme do Sitna a musim porovnávať 🙃. Veľa vecí podobných teda super na vysokej úrovni, len detský kútik sa deťom zdal maly v porovnani so Sitnom. Ale to krasne prostredie vonku to plne vynahradilo😎

nitkatrinityhotels
Moderátor
9. jún 2020

@fxcvikotova Ahoj ano ano je to topka ! Otváracie doby bazénov 🙂

nitkatrinityhotels
Moderátor
9. jún 2020

@elenajezova Moc sa na Váááás Tešíííííííííme 🙂

nitkatrinityhotels
Moderátor
9. jún 2020

@janabanana Ahoj Janka 🙂 Sme veľmi radi, že sa Ti páčilo 🙂 Áno realizujeme aj teambuildingy a eventy v téme. podľa požiadaviek klienta. Počasie na objednávku 🙂 to poznám 🙂 Verím, že sa v blízkej dobe stretneme 🙂

nitkatrinityhotels
Moderátor
9. jún 2020

Hotel Atrium ***, Nový Smokovec - voláme Skalkov domček 😍 Poloha hotela je fakt že TOPKA - 10 minút na Štrbské pleso, 10 minút na Hrebienok na lanovku, pred hotelom Jakubková lúka - tam sa naučí v zime naozaj každý lyžovať 🙂 Aktivity v okolí hotela sú znova TOPKA ❤ aleeee ? samozrejme aj v hoteli ! Skalkov domček milujem 🙂 Wellness otvorené od pondelka - nedele od 10:00 - 24:00 hod. - Toto mne osobne veľmi vyhovuje. Rôzne aktivitky priamo v hoteli s najrpsofesionálnejším animačným teamom na Slovensku ! Naozaj u nás sa nik nenudí 🙂 Inak do hotela Atrium chodím nielen pracovne ale aj súkromne :D Čiže je jedno či som Nitka alebo Ivetka 🙂
PS. To dieťa je @patricia_trinityhotels, malá Tinka, sem tam si ju požičiam na photo :D Fotky sú z našej pracovnej cesty 🙂 Keď sme mamičkám chceli ukázať priestor a služby v Trinityhotels. To bola tour de Trinity 🙂 🙂

patricia_trinityhotels
autorModerátor
9. jún 2020

@cukricek12 píšem vám správu, rada by som kolegom z nášho 4 Elements Day Spa preposlala vašu skúsenosť ;)

evol85
9. jún 2020

Chodime uz 4 roky a 2 roky z toho sme dali aj zimu a jar. Vzdy skvely pobyt pokazde sme spokojny V zime blizkostl lyz. vleku s instruktormi ( za bezkonkurencne ceny) nic lepsie nemoze byt pre rodiny s detmi. To je este obrovsky bonus. Syn sa tam 2 a pol rocny naucil lyzovat. Atrium je pre nas uz srdcovka ale v lete to vyhrava uz 11 rokov Sitno kvoli vonkajsim bazenom ktore deti miluju.