SÚŤAŽ o detskú oslavu s maskotom a animátorom

patricia_trinityhotels
Moderátor
17. feb 2020

Chcete pre svojich drobcov pripraviť veľké prekvapenie na ich narodeniny? Rozhodli sme sa venovať jednu mini oslavu s jedným z našich veľkých plyšových Kamarátov z Trinity. Príde k vám spolu s animátorom, kdekoľvek bude oslava, či už u vás doma alebo niekde v podniku a trošku to tam „roztočia“ .

Súčasťou programu bude minidiskotéka – pre tých čo poznajú naše pesničky tak určite na naše pesničky - taký mini koncert Kamarátov z Trinity. No a nemôže chýbať maľovanie na tvár a zopár súťaží, ktoré decká určite vtiahnu do deja.

AKO SÚŤAŽIŤ
Keďže všetky naše súťaže máme zamerané na získavanie pre nás dôležitých informácii o našich službách a produktoch. Aj tu od vás chceme len vás názor.

Preto do súťaže zaradím všetky vaše komentáre tu pod tento príspevok vo fóre. A vaše súťažné by som rozdelila na dve kategórie:

- Kto nás pozná: napíšte nám, ktorého Kamaráta z Trinity by ste si pozvali na oslavu (Skalko, Vlnka, Ozvenka....) a prečo 🙂😍 aspoň zistíme, kto z nich má najviac fans ❤

- A pre tých, čo nás nepoznajú – zaujíma váš názor. Kamaráti z Trinity je 6 postavičiek (maskotov), ktoré spolu tvoria hudobno – tanečnú skupinu. Majú vlastné pesničky a vystúpenia v našich hoteloch. Prijali by ste možnosť ľahšej dostupnosti ich pesničiek aj na diaľku, mimo naše hotely? Zatiaľ sme najaktívnejší v rámci ich fanpage https://www.facebook.com/trinitykamarati/

Teším sa na Vaše príspevky, ktoré môžete v rámci súťaže posielať do 23.2.2020 do 24:00 ;)

Výhercu „Oslava s maskotom a animátorom“ uverejníme do 7 dní od skončenia súťaže, t.j. do 1.3.2020.

mariadarina
17. feb 2020

Pekny den, maskotov sice nepozname, lebo v Trinity hoteli sme este neboli, ale podla foto vyzeraju vsetci super. Takze hociktorého by sme prijali na oslavu 6. narodenín. Co sa tyka dostupnosti, podla mna by pomohlo, keby mali svoj YouTube, tak by sa urcite dostali do povedomia viacrych deti 🙂

denisa2019
17. feb 2020

Deťom by sa určite páčili Člupko a Vlnka, pretože sa to spája s kúpaním,ale určite všetky tie postavičky sú úžasné a potešili by ich aj tie nápoje.

livinka1111
17. feb 2020

Ahojte, maskotov poznáme zatiaľ len z počutia, ale určite sú všetci skvelí. Nech by prišiel ktorykolvek na oslavu narodenín, deti by sa určite veľmi tešili. A dostupnosť pesniciek by určite potešila, či už prostredníctvom YouTube, alebo CD a DVD nosičov a taktiež Lala TV by bola super. Aspoň by maskotov spoznalo viac detičiek.

elhome
17. feb 2020

Tak deti aj dospelých by potešili všetci panáčikovia 😍😍😍bola by to obrovská radosť.Nasa Eliška má 4.3 narodeninky 😘 tak ako všetci čo tu píšu aj ona by sa neskutočne tešila.A čo sa týka pesničiek určite by bolo super ich zverejniť aj mimo hotelov.Nech sa darí ❤️

jahodka30
17. feb 2020

Môjmu drobcovi by sa určite páčili všetci... Oslava z ktorýmkoľvek by bola TOP a veľmi by potešila!!! Určite by sa dostali lepšie do povedomia detí, keby mali svoj klub na YouTube...

l.enk.a
17. feb 2020

Tak mojim deťom sa páčia všetci maskoti,ale osobne sa stretli len s Kopkom. A veľmi sa im páči pesnička ktorú spolu spievajú.

lula313
17. feb 2020

Nám by sa páčila oslava so Svetluskou, lebo sa dcere najviac paci😊 koncom marca má narodky, takze takéto prekvapenie by padlo pre ňu vhod

lucenec21
17. feb 2020

Dobrý deň, maskotov síce nepoznáme, ale veľmi radi by sme ich spoznali 🙂 dcérka by sa určite potešila tejto výhre na oslave jej 6. narodenín, ktoré má v lete 🙂 a dali by sme Vás viac do povedomia v našom okolí 🙂

xlolax80
17. feb 2020

@patricia_trinityhotels maskotov nepozname ani sme ich nikdy nepoculi spievat. Viem si predstavit, ze by sa deti potesili, keby pocuvali ich pesnicky a potom prisli do hotela, kde by tychto maskotov aj zazili nazivo.

simaxxx
17. feb 2020

Nam by sa pacila oslava s Clupkom 😊

3009
17. feb 2020

Dobrý deň, pesničky nepoznáme, ale vnučka by sa určite potešila ktorémukoľvek maskotovi na oslave. Určite by sa jej ich pesničky páčili.

rybka2018
17. feb 2020

Maskotov nepoznáme, ale keďže dcéra veľa pozerá YouTube tak určite by ich cez neho púšťala ich pesničky lebo ona miluje spievať a tancovať preto by ju veľmi potešilo mat narodeninovú oslavu 7 narodenín a nimi, keďže si chce pozvať aj spolužiakov a teda chce pre nich úžasnú party.

mimulik8
17. feb 2020

maskotov bohužiaľ nepoznáme, ale určite by sme sa resp. dcéra by sa chcela s nimi zoznámiť, keďže miluje spievať a tancovať, veľmi by nás potešili ďalšie detské pesničky do zbierky 🙂

baarbora
17. feb 2020

Osobne nepozname, ale radi spozname 🙂 Deckam su sympaticki

nitkatrinityhotels
Moderátor
17. feb 2020

@l.enk.a Tešíme sa 🙂 pozdravujeme 🙂

nitkatrinityhotels
Moderátor
17. feb 2020

@kate_ke tak toto je veeeeľmi milé. Pozdravujeme detičky

bianitka996
17. feb 2020

My osobne poznáme Skalka a Ozvenku, keďže chodíme do Atrium hotel. Moja dcérka Skalka miluje, v marci bude mať narodeniny.. Oslava so Skalkom by bol pre ňu krásny darček.

janba
17. feb 2020

O Trinity hoteloch som počula, ale o maskotoch a pesničkách nie. Určite by sa zišlo dať pár vecí na youtube. Ak tam teda ešte nie sú, nezaregistrovala som tam nič také.
A keby náhodou vyhrám, oslavu by som venovala sesternicinmu malému, ktorý bude mať v máji 4 roky 🙂

puchirka
17. feb 2020

Mojim detom sa najviac paci Kopko a Svetluska velmi by sa potesili oslave s maskotom 😉

romanagr
17. feb 2020

Dcerka ma rada vsetkych maskotov a oslava by ju potesila s ktorymkolvek z nich. Hlavne ze ma kamosou pri sebe a s Vami uzasna zabava. Dakujeme

sperka
17. feb 2020

@patricia_trinityhotels Keďže sme boli v hoteli v Tatrách pre moje deti sú najobľúbenejší Skalko a Ozvenka. Oni nás každé ráno povzbudzovali do jedenia, odporúčali čo s načatým dnom a večer sme si spolu s nimi dobre zatancovali, vybláznili a odpadli do postele. Keby jeden z nich bol na narodeninovej oslave, naši by ani nedýchali. Bol by to skvelý darček.

frotta
17. feb 2020

Dobry priznam sa nepoznam vas no co tu citam a vidim krasa moj syn sice bude mat 10 narodeniny ale takato oslava by zatienila vsetky vydobytky elektroniky oslavili by sme ich ako sa patri s usmevom a pesnickou elanom a poznanim niecoho .co este nepozname prajem pekny den

kikuska555
17. feb 2020

Vaaaaau 😍
Priznam sa ze vo vasich hoteloch sme este neboli, hned ako som zbadala tuto fotku tak som si zacala googlit, kedze sa chystame niekam s deckami.
Mame 2 dcery, jedna ma 6 a druha 10 mesiacov. Takze obe su naladene velmi na detske pesnicky. Fici to u nas od rana do vecera a teda ja by som ocenila nieco nove, a podla fotiek su tie postavicky uzasne 🙂
Urcite nejake Cd/dvd plus u nas ide velmi casto lala tv takze aj tam by bolo super ich ukazat v parade.
Ps: 5.3 ma Karin 7 rokov, ta by padla na zadok kebyze jjej pride takyto maskot na oslavu 🙏🙏

ali_z
17. feb 2020

Zatiaľ sme neboli v žiadnom z hotelov Trinity. Áno, prijali by sme možnosť ľahšej dostupnosti pesničiek Vašich maskotov aj na diaľku, mimo Vašich hotelov 🙂

zuzanockato
17. feb 2020

U nas by to bola jednoznačná voľba, nakoľko Karolinka Kopka zbožňuje 😍. Vzdy musime byt v reštaurácii vtedy ked ma prist a tak isto na všetkých hotelových akciach vramci dna kde pride 🙃

cisielko
17. feb 2020

Dobrý deň. maskotov nepoznáme, nikdy sme neboli v hotely Trinity ale určite sú všetky super, takže by nám bolo asi jedno, ktorý by prišiel na oslavu 🙂 Nejaké videá napr. na youtube, poprípade CD alebo DVd by mohli byť fajn.

hela_tn
17. feb 2020

Moja mladsia sa všetkých maskotov,keď ich vidí na vlastné oci boji, aj tých vašich😂ale už sa to pomaly lepsi😉pesničky z cd pozná všetky,aj si ich rada spieva, keď pozeráme klip na YouTube,tak sa jej páči Ozvenka..

bubinovci
17. feb 2020

Vcera sme sa vratili z Atria, takze teraz by moja dcera urcite vybrala Ozvenku 😍 v aprili bude mat 6te narodeniny a vzdy sa pyta kedy bude mat oslavu v niektom z hotelov 😁

krasneleto
17. feb 2020

@patricia_trinityhotels Tazko povedat, ktorý z maskotov by dcerku najviac potesil.. Myslim ze by sa potesila vsetkym aj s NItkou. Miluje ich vsetkych rovnako... Boli sme v hoteli Atrium tak asi najviac tie postavicky odtial jej asi utkveli v pamati, ale aj z hotela senec pozna, takisto ako z firemnej akcie..